Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii machete (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete.html)
-   -   Machete si... soferii lor (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete/228276-machete-soferii.html)

Gica 24-06-11 20:21

Re: Machete si... soferii lor
 
Ahhaa...trebuia sa pui si 2-3 oi pe langa masina :lol:

2010 24-06-11 20:25

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by Gica (Post 4419936)
Ahhaa...trebuia sa pui si 2-3 oi pe langa masina :lol:

acum am realizat ca e vorba de jiji si smarandescu....alea doua sunt bianca si crudu???

steaua23 24-06-11 20:42

Re: Machete si... soferii lor
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Gica (Post 4419936)
Ahhaa...trebuia sa pui si 2-3 oi pe langa masina :lol:

asa ceva ?

2010 25-06-11 08:40

Re: Machete si... soferii lor
 
1 Attachment(s)
actele va rog...

promo 25-06-11 14:33

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 4420622)
actele va rog...

e cam ametit nenea..ca vorbeste singur...sau cu masina :))

2010 25-06-11 16:11

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by promo (Post 4421326)
e cam ametit nenea..ca vorbeste singur...sau cu masina :))

daca se deschideau portierele avea cu cine sa vorbeasca..

CIPONE 26-06-11 00:08

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by steaua23 (Post 4419982)
asa ceva ?

Maaaaxima asta!!!:)):)):))

Gica 28-06-11 20:35

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by steaua23 (Post 4419982)
asa ceva ?

Da Da ! Asa :lol:

steaua23 22-07-11 22:39

Re: Machete si... soferii lor
 
2 Attachment(s)
Cocalarul revine ...

model collector 15-09-11 12:03

Re: Machete si... soferii lor
 
2 Attachment(s)
Daca nu avea cine sa va testeze machetele, Stig revine in forta...

CIPONE 15-09-11 13:20

Re: Machete si... soferii lor
 
arata foarte bine figurina dar...120$ bucata din 40 facute...pfff!:???:

LE: m am documentat intre timp...foarte interesante figurinele acestor Scale Figures...figurine din rasina impecabil lucrate si vopsite manual, in serii foarte mici...figurina cu Mr. Porsche este de departe favorita mea...si vor fi doar 20 din ele...

2010 15-09-11 16:54

Re: Machete si... soferii lor
 
care se baga la o cheta sa luam o figurina de asta???
sta la fiecare cate o luna si facem turul Romaniei..:lol:

2010 16-09-11 12:08

Re: Machete si... soferii lor
 
1 Attachment(s)
dupa cursa..

FED express 16-09-11 14:10

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 4588783)
dupa cursa..

Fain mai Costi...ce vopsele ai folosit ?

2010 16-09-11 14:50

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by FED express (Post 4588958)
Fain mai Costi...ce vopsele ai folosit ?

de care ai si tu..


All times are GMT +2. The time now is 13:04.

- Copyright 2026 4Tuning