![]() |
Re: E30 - tm;)
Pe langa brate iti mai trebuie si cablurile de la frana de mana , sunt diferite de cele pentru tamburi .
|
Re: E30 - tm;)
aha deocamdata ursu a primit bocanci pt iarna si un alt alternator :P
|
Re: E30 - tm;)
Quote:
|
Re: E30 - tm;)
da frate ca mergeam numa de a latu cu el .abea astept sa vina vara ca nu imi place deloc cum arata cu table :))
|
Re: E30 - tm;)
fain ursu ! ce planuri ai ?...... salutare si bafta cu el ...:arrow:
|
Re: E30 - tm;)
intai si intai skimbat bucsaraie toata directia dupa aia facut punctele de rugina si mai multe ::)
|
Re: E30 - tm;)
Quote:
|
Re: E30 - tm;)
pe viitor alta inima un 2.5 24v :) dar toate la timpu lor jante o suspensie si fara tiganii ;))
|
Re: E30 - tm;)
Quote:
|
Re: E30 - tm;)
ms ms si tie ::P
|
Re: E30 - tm;)
Quote:
|
Re: E30 - tm;)
pusca bine ?:D ms de idei :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:51. |
- Copyright 2026 4Tuning