Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Mazda (https://forum.4tuning.ro/124-masina-mea-mazda.html)
-   -   inca o mAzDa 323 F (https://forum.4tuning.ro/124-masina-mea-mazda/225271-mazda-323-a.html)

claus_tare 02-01-11 10:46

GPL?
 
la multi ani sa va traiasca mazdele!

vroiam sa va intreb daca este cineva printre voi care are GPL si ce consum are un 323f cu GPL

claus_tare 07-01-11 13:20

s-a inmatriculat
 
am reusit sa inmatriculez masina DJ-21-WYW si a primit o pereche de xenoane H1

DonnLuca 08-01-11 17:07

Re: inca o mAzDa 323 F
 
Felicitari claus! Tine-o tot asa!!!:lol:

claus_tare 17-01-11 11:14

Re: inca o mAzDa 323 F
 
Quote:

Originally Posted by DonnLuca (Post 3965889)
Felicitari claus! Tine-o tot asa!!!:lol:

asteptam o pereche de jante de 9j


multumesc

DonnLuca 19-01-11 09:29

Re: inca o mAzDa 323 F
 
Iar noi asteptam poze :lol::lol::lol:

claus_tare 22-01-11 10:46

Re: inca o mAzDa 323 F
 
au sosit si rotile DEZENT 7.5j fata 215/40/16 9j spatele 245/40/16
urmeaza pozele

DonnLuca 22-01-11 11:33

Re: inca o mAzDa 323 F
 
Asteptam!!!!!!!

B-99-SAA 22-01-11 21:23

Re: inca o mAzDa 323 F
 
Daca nu pui poze, degeaba :lol:

claus_tare 24-01-11 08:11

1 poza
 
1 Attachment(s)
1 poza

DonnLuca 24-01-11 08:17

Re: 1 poza
 
Quote:

Originally Posted by claus_tare (Post 4014991)
1 poza

Arata chiar suuuper bine! Felicitari, ce as vrea si eu sa o las mai jos :cry::cry:. Felicitari.

B-99-SAA 24-01-11 09:23

Re: inca o mAzDa 323 F
 
Zgarcit esti la poze :D Mai jos de atat poate ar merge in primavara, sau si acuma, dar cu conditia sa nu mergi cu ea :lol: Misto jantele, frumoasa achizitie.

DonnLuca 24-01-11 11:05

Re: 1 poza
 
Quote:

Originally Posted by claus_tare (Post 4014991)
1 poza

Claus, cu jantele vechi ce ai facut?

claus_tare 24-01-11 13:58

le-am dat!
 
4 Attachment(s)
pe cele vechi le-am dat la schimb cu astea si o diferenta de bani...o sa mai pun cateva poze dar deseara

Я7B. 24-01-11 14:04

Re: inca o mAzDa 323 F
 
Baga un set de poze cu adidasii cei noi !!!

LE: super tare

DonnLuca 24-01-11 15:45

Re: inca o mAzDa 323 F
 
Cum se poate lasa masina mai jos? Din arcuri se poate?


All times are GMT +2. The time now is 11:35.

- Copyright 2026 4Tuning