![]() |
GPL?
la multi ani sa va traiasca mazdele!
vroiam sa va intreb daca este cineva printre voi care are GPL si ce consum are un 323f cu GPL |
s-a inmatriculat
am reusit sa inmatriculez masina DJ-21-WYW si a primit o pereche de xenoane H1
|
Re: inca o mAzDa 323 F
Felicitari claus! Tine-o tot asa!!!:lol:
|
Re: inca o mAzDa 323 F
Quote:
multumesc |
Re: inca o mAzDa 323 F
Iar noi asteptam poze :lol::lol::lol:
|
Re: inca o mAzDa 323 F
au sosit si rotile DEZENT 7.5j fata 215/40/16 9j spatele 245/40/16
urmeaza pozele |
Re: inca o mAzDa 323 F
Asteptam!!!!!!!
|
Re: inca o mAzDa 323 F
Daca nu pui poze, degeaba :lol:
|
1 poza
1 Attachment(s)
1 poza
|
Re: 1 poza
Quote:
|
Re: inca o mAzDa 323 F
Zgarcit esti la poze :D Mai jos de atat poate ar merge in primavara, sau si acuma, dar cu conditia sa nu mergi cu ea :lol: Misto jantele, frumoasa achizitie.
|
Re: 1 poza
Quote:
|
le-am dat!
4 Attachment(s)
pe cele vechi le-am dat la schimb cu astea si o diferenta de bani...o sa mai pun cateva poze dar deseara
|
Re: inca o mAzDa 323 F
Baga un set de poze cu adidasii cei noi !!!
LE: super tare |
Re: inca o mAzDa 323 F
Cum se poate lasa masina mai jos? Din arcuri se poate?
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:35. |
- Copyright 2026 4Tuning