![]() |
Re: E30 - 318i Cabrio - Proiect nou
Quote:
|
Re: E30 - 318i Cabrio - Proiect nou
Quote:
Avand in vedere ca ai ales M-technik II ( si nu m-technik I ), masina "" s-a mai rotunjit "" ar merge (?) niste oglinzi M3 E36 :?: ( in dubiul asta sunt de multa vreme, ori astea originale ale masinii, ori de M3 E36 ). |
Re: E30 - 318i Cabrio - Proiect nou
Quote:
|
Re: E30 - 318i Cabrio - Proiect nou
Dupa ce pui tot kit-ul pe masina, incearca niste oglinzi de M3 E36. Deácum cand s-o duce zapada.
P.S sa nu ma uiti cu pozele alea. Merci. |
Re: E30 - 318i Cabrio - Proiect nou
Quote:
Nu-mi plac cele de M3 E36. Ori le las pe cele originale ori cele de M3 E46. Nu te uit cu pozele, dar nu prea imi permite vremea sa ma bag pe sub masina. |
Re: E30 - 318i Cabrio - Proiect nou
Quote:
( macar aprinde-le, sa vad ca merg, si restul vorbim ). Spor cu masinuta. 2011 se anunta un an " :shock: " pentru posesorii si iubitorii de E30. !!! |
Re: E30 - 318i Cabrio - Proiect nou
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: E30 - 318i Cabrio - Proiect nou
2 Attachment(s)
O poza cu noile proiectoare aprinse seara.
Am comandat si semnalizari Galbene Alpina. |
Re: E30 - 318i Cabrio - Proiect nou
7 Attachment(s)
A venit si Hardtopul Wiesmann.
Am montat proiectoarele si capacelele lipsa de la jante. Pozne: |
Re: E30 - 318i Cabrio - Proiect nou
cam da ... felicitari :lol: Mai bine te "scap" eu de oglinzile alea de e46, nu strica ursu te rog :lol:
|
Re: E30 - 318i Cabrio - Proiect nou
Quote:
|
Re: E30 - 318i Cabrio - Proiect nou
Tie cred ca de la tura noastra pe A1 ti se trage de ai pus hardtop :lol:
La viteza mare nu te mai intelegi om cu persoana :lol: Buna achizitie, bravo! |
Re: E30 - 318i Cabrio - Proiect nou
Quote:
masina ...nota 20... spor la treaba/modificari... sal.... |
Re: E30 - 318i Cabrio - Proiect nou
Masina deja a ajuns la stadiul in care cere alta vopsea ( abia astept s-o vad vopsita :weee: ). Referitor la jante, latimea-culoarea ramane aceeasi ?! Nu te-ai gandit la 'stretched tires' ?
|
Re: E30 - 318i Cabrio - Proiect nou
O sa iasa un urs veritabil si foarte frumos :D , spor la modificari si la bistari ca sa ai de unde sa bagi in el .
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:29. |
- Copyright 2026 4Tuning