![]() |
Re: E30 - CT-87-GMA
Quote:
da era parcat acolo... am fost la meci acolo la barul ala de pe colt.. am zis sa iau si ursu cu mine :) |
Re: E30 - CT-87-GMA
Asa parca mai incepe sa prinda viatza ursachele ! :D
|
Re: E30 - CT-87-GMA
Mai ai putin si termini cu vopsitu` , bine bidepa te misti repede. Cu stopurile ce faci ? Le lasi asa, le innegresti sau le schimbi ? :D:?:
|
Re: E30 - CT-87-GMA
ce bine arata cu jantele pe alb, la final va arata bestial. Spor in continuare!
|
Re: E30 - CT-87-GMA
Quote:
stopurile o sa le ingresc putin....deocamdata amestec vopsea neagra cu lac..le dau cu smirghel de 2000.....sa iasa talent... |
Re: E30 - CT-87-GMA
Quote:
Quote:
da arata chiar talent cu ele albe....multumesc la fel.... |
Re: E30 - CT-87-GMA
Stopurile o sa iasa super cu lac si 2-3 picaturi de vopsea neagra in el, asa am si eu dar in loc de negru am pus bleu-marin si a iesit ceva frumos face contrast cu masina ca e albastra, dar cu negru este si mai bine, si nu are nici aspectu ala de matuit.8)
|
Re: E30 - CT-87-GMA
Cand termini cu vopsitu` ca mor de curiozitate sa vad cum iese vopseaua :-?
Hai sa`l vedem in fortza :2gun: |
Re: E30 - CT-87-GMA
Quote:
Crezi ca eu mai am rabdare...saptamana viitoare sper sa o vopseasca...ca mai are si vopstioru alte masini nu poate sa lucreze numai la urs ..... |
Re: E30 - CT-87-GMA
Quote:
Quote:
|
Re: E30 - CT-87-GMA
Eu am dat pe partea de semnalizare si masalier la o dacie 1310, nush ce sa zic mie imi place contrastul care iese, n-am poze dar pot sa fac vreo doua daca vrei.
|
Re: E30 - CT-87-GMA
Quote:
|
Re: E30 - CT-87-GMA
maine se va imbraca toata masina in sprit chit...o sa revin cu poze...
|
Re: E30 - CT-87-GMA
Quote:
|
Re: E30 - CT-87-GMA
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:39. |
- Copyright 2026 4Tuning