Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Pitesti (https://forum.4tuning.ro/65-pitesti.html)
-   -   Duminica 14 noiembrie 2010 Liniute la Stadion (https://forum.4tuning.ro/65-pitesti/217884-duminica-14-noiembrie-2010-liniute-stadion.html)

FeS 14-11-10 14:51

Re: Duminica 14 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
Foarte misto evenimentul...
Bravo baieti!....a fost organizat destul de bine, tinand cont ca a fost primul eveniment in care s-a implicat si Night Angels!
Masini destul de multe pt cat de putin a fost promovat evenimentul.
Bobi MOM ca intotdeauna a fost THE BEST!
Masini care au mai fost in top: Pisicutza TOP, Audi S6 (SIX) si Ursul (LKS)...astea sunt din puctul meu de vedere in top.
Au mai fost multe masini care au avut ce arata!
Cine are poze sau filme sa le puna aici!

robert_bobik 14-11-10 16:23

Re: Duminica 14 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
foarte foarte nereusite!!!organizare 0 si inca un 0!!!linii fara sa te intrebe de permis,fara sa arati talonul masini!!!!doar din vorbe(AM 120HP,cand de fapt masina poate avea 180)la grupa C PISIK 2.5 benzina(192HP in talon)parca grupa asta era de la 131-165!!!!

5inci 14-11-10 16:44

Re: Duminica 14 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
robert_bobik te-ai dat cu boby pana la urma? Daca da ce ati facut?

FeS 14-11-10 18:32

Re: Duminica 14 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
a luat bataie din cate am vazut eu

3Mi_wrc 14-11-10 18:43

Re: Duminica 14 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
Filmulete poze nimeni....?

Pana la urma cn a castigat...?

KillerINC 14-11-10 18:50

Re: Duminica 14 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
FES, SIX-ul e A4 , nu S6

udristem 14-11-10 19:41

Re: Duminica 14 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
Hey spunetimi si mie cateva detalii despre acel bmw Ag-92-Top...Mi sa parut fenomenal

Iedii 14-11-10 19:46

Re: Duminica 14 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
https://www.youtube.com/user/andrica1000?feature=mhum Am eu aici cateva filmulete

Iedii 14-11-10 19:46

Re: Duminica 14 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
Super Show pacat ca nu am fost de la inceput Bafta In continuare NightAngels

5inci 14-11-10 20:12

Re: Duminica 14 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
Pt robert_bobik sa stii ca nu ai nevoie de permis pt ca nu esti pe drumuri publice ci pe un spatiu inchiriat special amenajat.
Felicitari MOM`ului care a facut senzatie din ce am inteles.
Am vazut filmarea pe youtube si DA Boby a castigat...Felicitari

Evo-Jr 15-11-10 08:26

Re: Duminica 14 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
a fost un eveniment ok.vreme a tinut cu noi.
astept si eu poze sau filmulete cu masinile Inferno.lancerul gri si dacia alba YLI de la grupa B.
multumesc
felicitari pt castigatori si participanti.

bobby_gsi2 15-11-10 11:33

Re: Duminica 14 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
Nu ma mai felicitati atat. Masina a mers ca un cwr si toti care stiau cum trage ma intrebau ce are. Raspunsul....o sa il dau cand aflu...nici eu nu stiu. Oricum...printre probleme se enumera debitmetrul dereglat, fisele care fura curent si colac peste pupaza in ultimele 3 curse mi-a sarit si furtunul de la regulatorul de presiune. Astea sunt cursele...uneori pierzi...alteori castigi.

5inci 15-11-10 11:44

Re: Duminica 14 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
Nu stiu ce ai facut cu alte curse eu te-am felicitat pt cursa cu 206`le ca de mult eram curios care cui i-o da.
Masina se repara, liniute se mai desfasuara deci nu e o problema asta.

bobby_gsi2 15-11-10 11:54

Re: Duminica 14 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
Quote:

Originally Posted by 5inci (Post 3813822)
Nu stiu ce ai facut cu alte curse eu te-am felicitat pt cursa cu 206`le ca de mult eram curios care cui i-o da.
Masina se repara, liniute se mai desfasuara deci nu e o problema asta.

Nu pot sa ma bucur pentru o victorie usoara. Daca el isi lauda masina....asta nu inseamna ca eu am batut masina de 170 de cai cum sustine el. Chiar si in cursa cu el masina pe a 3-a a intrerupt...cine a avut urechi a auzit. Daca masina mea era in mintile ei.....altul era rezultatu. Sunt ferm convins ca el crede ca masina mea are muuult peste 150 de cai.....dar am luat bataie de la g2 de 139 de cai si de la suzuki de 100. Asta spune tot. Nu conteaza ca nu mi-a mers masina.....dar la ora respectiva atat a putut masina mea si ei au fost mai buni.
Ps: cand masina mea era aproape stock bateam lejer g2 gti 16v. ata ete...nu pot trai din amintiri. Daca vreau performanta tre sa o fac.

robert_bobik 15-11-10 15:21

Re: Duminica 14 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
Quote:

Originally Posted by bobby_gsi2 (Post 3813838)
Nu pot sa ma bucur pentru o victorie usoara. Daca el isi lauda masina....asta nu inseamna ca eu am batut masina de 170 de cai cum sustine el. Chiar si in cursa cu el masina pe a 3-a a intrerupt...cine a avut urechi a auzit. Daca masina mea era in mintile ei.....altul era rezultatu. Sunt ferm convins ca el crede ca masina mea are muuult peste 150 de cai.....dar am luat bataie de la g2 de 139 de cai si de la suzuki de 100. Asta spune tot. Nu conteaza ca nu mi-a mers masina.....dar la ora respectiva atat a putut masina mea si ei au fost mai buni.
Ps: cand masina mea era aproape stock bateam lejer g2 gti 16v. ata ete...nu pot trai din amintiri. Daca vreau performanta tre sa o fac.

Bobby recunosc ai castigat dar doar o cursa!!!!ai vazut cutia me ce a 2-ua avea:((nici macar o cursa nu am putut da a 2-ua cum trebuia,toti au auzit carait de 2-ori in treapta 2deci am pierdut tot tot ce era mai importat:((nu suntem unu din arad si unu din constanta e vb de 15 kg intre noi si primu lucru knd am sa fac masina te voi cauta:))doar asa sa ma simt yo bine!!!bafta pe viitor


All times are GMT +2. The time now is 09:49.

- Copyright 2026 4Tuning