![]() |
Re: Brichete si soldatei
Quote:
|
Re: Brichete si soldatei
Quote:
|
Re: Brichete si soldatei
urmeaza inca trei bucati,poate patru,nu am avut timp sa pozez,poate maine:D.
|
Re: Brichete si soldatei
Quote:
|
Re: Brichete si soldatei
7 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Brichete si soldatei
Foarte frumoase man!!!
|
Re: Brichete si soldatei
4 Attachment(s)
Haideti sa va arat si eu ce am.Deocamdata 3 brichete,cele mici sunt cumparate din targ.Mai am 2 pe benzina dar nu le gasesc.Sper sa va placa!
|
Re: Brichete si soldatei
3 Attachment(s)
[QUOTE=ovibonaparte;4164896]sper sa nu fii dezamagit,e posibil sa apara si un ZIPPO...
iata si bricheta ZIPPO,cu o tema frumoasa:SEMNELE ZODIACULUI... |
Re: Brichete si soldatei
Quote:
Frumoase brichetele man! [QUOTE=ovibonaparte;4166725] Quote:
|
Re: Brichete si soldatei
oooo da zippo este ceva special,ma refer la cele originale,ma apuc si eu de poze maine ....:D
|
Re: Brichete si soldatei
Quote:
|
Re: Brichete si soldatei
Ei..asta da![/QUOTE]
sa inteleg ca restul nu ti-au placut?Zippo sant frumoase dar sincer,mie mi se par mult mai interesante cele mai vechi... |
Re: Brichete si soldatei
sa inteleg ca restul nu ti-au placut?Zippo sant frumoase dar sincer,mie mi se par mult mai interesante cele mai vechi...[/QUOTE]
Imi plac foarte mult cele cu adevarat vechi dar nu se prea gasesc iar atunci cand dau de ele sunt foarte scumpe.. |
Re: Brichete si soldatei
5 Attachment(s)
toate sunt frumoase doar ca pt zippo am o slabiciune anu,me .....iata una din ele luata acum 3 ani din N.Y.pret 80$....sper sa va placa...:D
|
Re: Brichete si soldatei
Cum naiba sa nu placa bunatatura asta de bricheta..
Next! |
| All times are GMT +2. The time now is 20:46. |
- Copyright 2026 4Tuning