Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - HellRot Cabrio. (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/216214-e36-hellrot-cabrio.html)

Bogdan_mb 28-02-11 09:57

Re: E36 - HellRot Cabrio.
 
Quote:

Originally Posted by valica-norvegia (Post 4119196)
uite poze

cu asa ceva te lasa sa circuli in Norvegia ?

valica-norvegia 28-02-11 10:48

Re: E36 - HellRot Cabrio.
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan_mb (Post 4128499)
cu asa ceva te lasa sa circuli in Norvegia ?

da,nu am probleme cu politia.De fapt sant mai multe pa aici cu stopuri vopsite,dar este un spray transparent si se vede foarte clar pozitiile

Maniak22 28-02-11 19:31

Re: E36 - HellRot Cabrio.
 
Quote:

Originally Posted by valica-norvegia (Post 4128637)
da,nu am probleme cu politia.De fapt sant mai multe pa aici cu stopuri vopsite,dar este un spray transparent si se vede foarte clar pozitiile

Vrei sa spui ca ce ai tu acolo e transparent ?:):):)

valica-norvegia 28-02-11 19:34

Re: E36 - HellRot Cabrio.
 
Quote:

Originally Posted by Maniak22 (Post 4130123)
Vrei sa spui ca ce ai tu acolo e transparent ?:):):)

da e transparent

Maniak22 28-02-11 19:40

Re: E36 - HellRot Cabrio.
 
Quote:

Originally Posted by valica-norvegia (Post 4130130)
da e transparent

Mie mi se pare negru maxim....ceva se vede prin el ma gandesc dar e mare diferenta fata de ce era inainte

valica-norvegia 28-02-11 19:50

Re: E36 - HellRot Cabrio.
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Maniak22 (Post 4130174)
Mie mi se pare negru maxim....ceva se vede prin el ma gandesc dar e mare diferenta fata de ce era inainte

uite spray-ul numai ca eu am dat vreo 3-4 maini

da_joint 28-02-11 19:55

Re: E36 - HellRot Cabrio.
 
la 2 maini e transparent ,la 3-4 direct negru :))
in fine daca tie iti place asa e ok...oricum nu te bucura inca ca nu ai avut probleme cu politia

Maniak22 28-02-11 19:55

Re: E36 - HellRot Cabrio.
 
Quote:

Originally Posted by valica-norvegia (Post 4130214)
uite spray-ul numai ca eu am dat vreo 3-4 maini

Aaa zi si tu ca e de asta special pentru stopuri si atunci e cu totul altceva. Pacat ca la noi nu am vazut in comert.. numai pe net.

da_joint 28-02-11 19:57

Re: E36 - HellRot Cabrio.
 
Quote:

Originally Posted by Maniak22 (Post 4130244)
Aaa zi si tu ca e de asta special pentru stopuri si atunci e cu totul altceva. Pacat ca la noi nu am vazut in comert.. numai pe net.

se gaseste si in comert ,sunt vre-o 3 nuante...alb,rosu si fumuriu...in jur de 25 ron/buc

valica-norvegia 28-02-11 19:58

Re: E36 - HellRot Cabrio.
 
Quote:

Originally Posted by da_joint (Post 4130249)
se gaseste si in comert ,sunt vre-o 3 nuante...alb,rosu si fumuriu...in jur de 25 ron/buc

toate culorile le gasesti

valica-norvegia 28-02-11 20:00

Re: E36 - HellRot Cabrio.
 
Quote:

Originally Posted by da_joint (Post 4130249)
se gaseste si in comert ,sunt vre-o 3 nuante...alb,rosu si fumuriu...in jur de 25 ron/buc

eu o pregatesc pt vanzare masina nu prea o folosesc

Bogdan_mb 28-02-11 20:25

Re: E36 - HellRot Cabrio.
 
Si in norvegia da cineva bani pe asa ceva ? Stickere-ele de pe capota cred ca ii dubleaza valoarea :rolleyes2

In fine, intr-o tara unde intemperirile sunt la tot pasul ma mir ca nu te-a lovit cineva din spate.

Maniak22 28-02-11 20:57

Re: E36 - HellRot Cabrio.
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan_mb (Post 4130389)
Si in norvegia da cineva bani pe asa ceva ? Stickere-ele de pe capota cred ca ii dubleaza valoarea :rolleyes2

In fine, intr-o tara unde intemperirile sunt la tot pasul ma mir ca nu te-a lovit cineva din spate.

Ai sa-mi *** una acum am vazut si eu:):):):):)....
Ce faruri ai valica ? pleoape de E46 compact?
Dar bara fata?
Dar codita de rechin?

Frumos frumos imi place mult... de ce nu deschizi topic la masina? ca ar fi tare pacat sa o vinzi si sa nu ii faci topic:)

valica-norvegia 28-02-11 21:38

Re: E36 - HellRot Cabrio.
 
Quote:

Originally Posted by Maniak22 (Post 4130521)
Ai sa-mi *** una acum am vazut si eu:):):):):)....
Ce faruri ai valica ? pleoape de E46 compact?
Dar bara fata?
Dar codita de rechin?

Frumos frumos imi place mult... de ce nu deschizi topic la masina? ca ar fi tare pacat sa o vinzi si sa nu ii faci topic:)

am trei bmw la care sa deschid topic.E36,320;E36318is ;E90,320D

valica-norvegia 28-02-11 21:42

Re: E36 - HellRot Cabrio.
 
Quote:

Originally Posted by valica-norvegia (Post 4130683)
am trei bmw la care sa deschid topic.E36,320;E36318is ;E90,320D

nu vreau sa ma laud cu masinile mele,le fac cum imi plac mie si dupa le dau


All times are GMT +2. The time now is 00:36.

- Copyright 2026 4Tuning