![]() |
Re: DreamWorks
Cerinte pentru aderare club :
- permis de conducere. - masina personala. - sa nu fie figurant ( drifter-racer de ocazie printre soferii de rand ). - sa participe-ajute la problemele-actiunile clubului. Nu sunt reguli drastice, ci de bun simt.Va multumim. |
Re: DreamWorks
6 Attachment(s)
Misiune īndeplinită ! Aştept păreri cu micile modificări şi mai ales aştept părerile din partea membrilor !
|
Re: DreamWorks
Frumos...bv... success cu clubul in continuare :) take care :*
|
Re: DreamWorks
1 Attachment(s)
Va salut pe toti,as vrea sa ma alaturi si eu voua, cred k indeplinesc toate conditiile .Detin un e36 din 95 destul de simplut,
|
Re: DreamWorks
frumoase zaruri:))
|
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: DreamWorks
@NXdev - sunt cateva reguli de bun simt cum ai spus tu.
@Tweety_rzw - frumos man..a iesit brici :lol: |
Re: DreamWorks
arata bine pe masina, dau bine :D bravo!
App: hop si eu la inscriere, masina se stie 190 dub style si planuri de vitor, sa nu o stric prea curand. :lol: |
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
Bun venit si de la mne !
|
Re: DreamWorks
Va multumesc, astept cu nerabdare ziua de vineri sa va cunosc pe toti. see you there
|
Re: DreamWorks
A iesit bine parasolarul...si stickerul de pe spate. Iauite deja au inceput sa vina si membrii. Bravo DW
Bine ai venit Iuliano! |
Re: DreamWorks
foarte tare stickerul cu zarurile, vreau si eu :D
|
Re: DreamWorks
1 Attachment(s)
New member !
Numele lui este cimpy sau aurash deţine un e36 curat 320i Vanos ! |
| All times are GMT +2. The time now is 12:20. |
- Copyright 2026 4Tuning