Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   DreamWorks (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/214822-dreamworks.html)

NXdev 19-10-10 22:13

Re: DreamWorks
 
Cerinte pentru aderare club :
- permis de conducere.
- masina personala.
- sa nu fie figurant ( drifter-racer de ocazie printre soferii de rand ).
- sa participe-ajute la problemele-actiunile clubului.

Nu sunt reguli drastice, ci de bun simt.Va multumim.

Tweety_rzw 19-10-10 22:15

Re: DreamWorks
 
6 Attachment(s)
Misiune īndeplinită ! Aştept păreri cu micile modificări şi mai ales aştept părerile din partea membrilor !

Vera.Tygrutza 19-10-10 22:21

Re: DreamWorks
 
Frumos...bv... success cu clubul in continuare :) take care :*

IuLiaNo 19-10-10 22:23

Re: DreamWorks
 
1 Attachment(s)
Va salut pe toti,as vrea sa ma alaturi si eu voua, cred k indeplinesc toate conditiile .Detin un e36 din 95 destul de simplut,

bogdy.ghetto 19-10-10 22:23

Re: DreamWorks
 
frumoase zaruri:))

Tweety_rzw 19-10-10 22:25

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by bogdy.ghetto (Post 3741627)
frumoase zaruri:))

Haide măă :( nu fii...nu are nici o legătură cu nimic crede-mă !

NXdev 19-10-10 22:27

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 3741595)
Misiune īndeplinită ! Aştept păreri cu micile modificări şi mai ales aştept părerile din partea membrilor !

Sti...nu credeam ca o sa iasa asa de bine :)).Am ramas placut surprins ...ceva simplu si de efect.
Quote:

Originally Posted by Vera.Tygrutza (Post 3741620)
Frumos...bv... success cu clubul in continuare :) take care :*

Multumim Vera.Ai grija de tine si tigrut.
Quote:

Originally Posted by IuLiaNo (Post 3741624)
Va salut pe toti,as vrea sa ma alaturi si eu voua, cred k indeplinesc toate conditiile .Detin un e36 din 95 destul de simplut,

Salut Iuliano, am discutat si cu Tweety despre aderarea ta, si sunt de acord.Ramane sa confirme si vicele :D.
Quote:

Originally Posted by bogdy.ghetto (Post 3741627)
frumoase zaruri:))

Stim :X.Multumim domnul Bogdy.

bib_andrey 19-10-10 22:28

Re: DreamWorks
 
@NXdev - sunt cateva reguli de bun simt cum ai spus tu.

@Tweety_rzw - frumos man..a iesit brici :lol:

NightClubRacer 19-10-10 22:30

Re: DreamWorks
 
arata bine pe masina, dau bine :D bravo!

App: hop si eu la inscriere, masina se stie 190 dub style si planuri de vitor, sa nu o stric prea curand. :lol:

Tweety_rzw 19-10-10 22:34

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by IuLiaNo (Post 3741624)
Va salut pe toti,as vrea sa ma alaturi si eu voua, cred k indeplinesc toate conditiile .Detin un e36 din 95 destul de simplut,

Bun venit my bro,sper să fie forţă vineri seară,o mai ardem şi noi aşa mai domestic nu mai stăm īn frig lāngă toţi ţăranii aia de pe ....ştiţi voi unde !

bib_andrey 19-10-10 22:36

Re: DreamWorks
 
Bun venit si de la mne !

IuLiaNo 19-10-10 22:39

Re: DreamWorks
 
Va multumesc, astept cu nerabdare ziua de vineri sa va cunosc pe toti. see you there

Alex30 19-10-10 22:40

Re: DreamWorks
 
A iesit bine parasolarul...si stickerul de pe spate. Iauite deja au inceput sa vina si membrii. Bravo DW

Bine ai venit Iuliano!

RideTheRiddle 19-10-10 22:41

Re: DreamWorks
 
foarte tare stickerul cu zarurile, vreau si eu :D

Tweety_rzw 19-10-10 22:44

Re: DreamWorks
 
1 Attachment(s)
New member !

Numele lui este cimpy sau aurash deţine un e36 curat 320i Vanos !


All times are GMT +2. The time now is 12:20.

- Copyright 2026 4Tuning