Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

plictisit 31-10-10 12:51

re: E46 - TM 77 EEE
 
se intampla tuning ..

Ricardinho 31-10-10 12:57

re: E46 - TM 77 EEE
 
riscurile meseriei 8) ... o sa vina si ele la un moment dat, cireasa de pe tort nu ? :))
Jante frumoase au baietii de la TM ... o sa va fac o vizita sa-mi pregatiti si mie ceva frumos si pe 19" neaparat si cu un J nesimtit :P ... se rezolva sefu ?

Caius TM 31-10-10 17:32

re: E46 - TM 77 EEE
 
as avea eu ceva pt. tine .. pe 20 ... 10.5 spatele :D

TM 77 ADF 31-10-10 21:44

re: E46 - TM 77 EEE
 
4 Attachment(s)
hop si eu, pe 20 negre aprope noi cu buze de inox, 8.5j cu 10 cu gume cu tot... au fost pe m3 :D ca al tau :> 800e OROBICA editie limitata

Bumblebee 31-10-10 23:22

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by TM 77 ADF (Post 3773699)
hop si eu, pe 20 negre aprope noi cu buze de inox, 8.5j cu 10 cu gume cu tot... au fost pe m3 :D ca al tau :> 800e OROBICA editie limitata

Super frumoase dar nu avem drumuri pentru ele , pacat !

liviu tex 31-10-10 23:33

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Bumblebee (Post 3773967)
Super frumoase dar nu avem drumuri pentru ele , pacat !

caius are! ca el merge incet! fitele cer sacrificii,nu poti sa-ti pui jante pe 20' si sa fugi ca plavanu prin bolovani! caius stieee!!:lol:

Ricardinho 01-11-10 02:29

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by TM 77 ADF (Post 3773699)
hop si eu, pe 20 negre aprope noi cu buze de inox, 8.5j cu 10 cu gume cu tot... au fost pe m3 :D ca al tau :> 800e OROBICA editie limitata


Asa nebunie ?? frumoase jantele lui Calin daca nu ma insel ...
Le vreau eu sigur 100 % cum facem ? ca sa mi le rezervi , fac o vizita la Western ? sau ... ?
Vin sapt viitoare la voi defapt weekend-ul care vine ... si promit sa fie show mare .. App nu mai intra in banii aia eleronul macar ? :D sa nu zic bara spate si difuzoru si mai puneam eu ceva ? :)) glumesc...
App as avea nevoie de cele mentionate mai sus sau ceva tare pt M .. ca daca tot vin si bag o galagie de benzina :)) macar sa se merite pt masinuta , saracuta ca ea le trage, eu ma imbat cu voi cand vin si ea nu simte nimic :))

Caius TM 03-11-10 06:36

re: E46 - TM 77 EEE
 
Ricardinho ..da un semn cand ajungi pe aici ....

intre timp au ajuns si pragurile de m3 :D
urmeaza jantele , evacuarea .. si dupaia la vopsit cu ea! pam pam

Caius TM 19-11-10 06:54

re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
:paper:

sprinter 19-11-10 06:56

re: E46 - TM 77 EEE
 
Bravo ma, felicitari pt achizitii :lol: Ce reaq mai faci?

P A K E 19-11-10 07:18

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by sprinter (Post 3824719)
Bravo ma, felicitari pt achizitii :lol: Ce reaq mai faci?

Pune tobe sa fie galagios :lol:

Caius TM 20-11-10 08:47

re: E46 - TM 77 EEE
 
da ... sa porneasca toate alarmele la sfert de cheie :D :D ... glumesc, nu vreau asa ceva...

saptamana viitoare schimb bratele, tot ce tine de articulatie, suspensia .. tot
sa termin cu "tehnicu" ca nu o mai suport... si dupaia trecem la estetic, intre timp mai comand una alta cum pot..

eqilibruee 21-11-10 16:57

re: E46 - TM 77 EEE
 
ce iti mai place cabrio ;)

Adryanbmw 21-11-10 21:34

re: E46 - TM 77 EEE
 
salut colgeu frumos e46 ci sa ai noroc la el si la cati mai multi km parcursi fara incidente apropo cati cp ai sub capota?si eu am un e46 320d 150cp

Caius TM 22-11-10 10:32

re: E46 - TM 77 EEE
 
fabrica zice 231cp stock... ramane de vazut cati mai sunt alive :lol:


All times are GMT +2. The time now is 05:23.

- Copyright 2026 4Tuning