![]() |
re: E46 - TM 77 EEE
se intampla tuning ..
|
re: E46 - TM 77 EEE
riscurile meseriei 8) ... o sa vina si ele la un moment dat, cireasa de pe tort nu ? :))
Jante frumoase au baietii de la TM ... o sa va fac o vizita sa-mi pregatiti si mie ceva frumos si pe 19" neaparat si cu un J nesimtit :P ... se rezolva sefu ? |
re: E46 - TM 77 EEE
as avea eu ceva pt. tine .. pe 20 ... 10.5 spatele :D
|
re: E46 - TM 77 EEE
4 Attachment(s)
hop si eu, pe 20 negre aprope noi cu buze de inox, 8.5j cu 10 cu gume cu tot... au fost pe m3 :D ca al tau :> 800e OROBICA editie limitata
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
Asa nebunie ?? frumoase jantele lui Calin daca nu ma insel ... Le vreau eu sigur 100 % cum facem ? ca sa mi le rezervi , fac o vizita la Western ? sau ... ? Vin sapt viitoare la voi defapt weekend-ul care vine ... si promit sa fie show mare .. App nu mai intra in banii aia eleronul macar ? :D sa nu zic bara spate si difuzoru si mai puneam eu ceva ? :)) glumesc... App as avea nevoie de cele mentionate mai sus sau ceva tare pt M .. ca daca tot vin si bag o galagie de benzina :)) macar sa se merite pt masinuta , saracuta ca ea le trage, eu ma imbat cu voi cand vin si ea nu simte nimic :)) |
re: E46 - TM 77 EEE
Ricardinho ..da un semn cand ajungi pe aici ....
intre timp au ajuns si pragurile de m3 :D urmeaza jantele , evacuarea .. si dupaia la vopsit cu ea! pam pam |
re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
:paper:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Bravo ma, felicitari pt achizitii :lol: Ce reaq mai faci?
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
da ... sa porneasca toate alarmele la sfert de cheie :D :D ... glumesc, nu vreau asa ceva...
saptamana viitoare schimb bratele, tot ce tine de articulatie, suspensia .. tot sa termin cu "tehnicu" ca nu o mai suport... si dupaia trecem la estetic, intre timp mai comand una alta cum pot.. |
re: E46 - TM 77 EEE
ce iti mai place cabrio ;)
|
re: E46 - TM 77 EEE
salut colgeu frumos e46 ci sa ai noroc la el si la cati mai multi km parcursi fara incidente apropo cati cp ai sub capota?si eu am un e46 320d 150cp
|
re: E46 - TM 77 EEE
fabrica zice 231cp stock... ramane de vazut cati mai sunt alive :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:23. |
- Copyright 2026 4Tuning