Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Renault (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault.html)
-   -   my tuning r5 (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault/212343-my-tuning-r5.html)

fazekasnfs 12-11-10 18:52

Re: my tuning r5
 
ok mai pun mersi

fazekasnfs 12-11-10 18:59

Re: my tuning r5
 
1 Attachment(s)
bordul dupa vopsire

alin-007 12-11-10 22:34

Re: my tuning r5
 
incet dar sigur ;)

fazekasnfs 13-11-10 13:48

Re: my tuning r5
 
1 Attachment(s)
nou poza

fazekasnfs 14-11-10 17:52

Re: my tuning r5
 
1 Attachment(s)
vreau sa pun sus astea pe masina ,14"Bridgestone 185/60 r14

fazekasnfs 21-11-10 18:24

Re: my tuning r5
 
2 Attachment(s)
nou bord

faustino 21-11-10 18:41

Re: my tuning r5
 
Ce caterinca de bord...:shock:
Si aia pe usa stanga e blana?

szoke_sz 21-11-10 21:52

Re: my tuning r5
 
masina tie trebuie sa-ti placa, nu te lua dupa toti idioti de pe forum.

alin-007 21-11-10 22:20

Re: my tuning r5
 
este destul de finisat :-);)

B XX ADI 21-11-10 22:27

Re: my tuning r5
 
Fluffy ...like e pimp....cred ca o sa imi tapitez si eu scaunele in ceva de genu:)) mi se pare prea genitala treaba:)))

faustino 22-11-10 12:48

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by szoke_sz (Post 3832397)
masina tie trebuie sa-ti placa, nu te lua dupa toti idioti de pe forum.

Atunci imi cer scuze ca am pus niste intrebari, fa-o frate cum iti place tie...
Oricum blana ai pe usa e maxima, o sa o vezi la toate marile case de tuning cu pretentii....iar bordul ala sa vezi ce bine da cand o sa fie soare afara si o sa se reflecte tot albul ala in parbriz si implicit in ochii tai...

fazekasnfs 22-11-10 12:56

Re: my tuning r5
 
nou video https://www.youtube.com/watch?v=IlnZBLcn8lc

IVAN 22-11-10 15:21

Re: my tuning r5
 
lasati omu sa-si exprime originalitatea! e treaba lui daca blana e nurca sau chiuaua. Si rapperii au, asa ca e ok. Bafta cu proiectul si sa faci mai multe poze.

fazekasnfs 22-11-10 15:29

Re: my tuning r5
 
ok si mersi, mai am un pic de lucru la exterior

SolenzaM 02-12-10 10:09

Re: my tuning r5
 
ea ca masina , parerea mea , nu ii sta bine cu bari si chesti de astea .. adik nu merge masina sa ii faci un tuning exterior . dar dak tu asta ai vrut , bafta :D


All times are GMT +2. The time now is 21:32.

- Copyright 2026 4Tuning