![]() |
Re: my tuning r5
ok mai pun mersi
|
Re: my tuning r5
1 Attachment(s)
bordul dupa vopsire
|
Re: my tuning r5
incet dar sigur ;)
|
Re: my tuning r5
1 Attachment(s)
nou poza
|
Re: my tuning r5
1 Attachment(s)
vreau sa pun sus astea pe masina ,14"Bridgestone 185/60 r14
|
Re: my tuning r5
2 Attachment(s)
nou bord
|
Re: my tuning r5
Ce caterinca de bord...:shock:
Si aia pe usa stanga e blana? |
Re: my tuning r5
masina tie trebuie sa-ti placa, nu te lua dupa toti idioti de pe forum.
|
Re: my tuning r5
este destul de finisat :-);)
|
Re: my tuning r5
Fluffy ...like e pimp....cred ca o sa imi tapitez si eu scaunele in ceva de genu:)) mi se pare prea genitala treaba:)))
|
Re: my tuning r5
Quote:
Oricum blana ai pe usa e maxima, o sa o vezi la toate marile case de tuning cu pretentii....iar bordul ala sa vezi ce bine da cand o sa fie soare afara si o sa se reflecte tot albul ala in parbriz si implicit in ochii tai... |
Re: my tuning r5
|
Re: my tuning r5
lasati omu sa-si exprime originalitatea! e treaba lui daca blana e nurca sau chiuaua. Si rapperii au, asa ca e ok. Bafta cu proiectul si sa faci mai multe poze.
|
Re: my tuning r5
ok si mersi, mai am un pic de lucru la exterior
|
Re: my tuning r5
ea ca masina , parerea mea , nu ii sta bine cu bari si chesti de astea .. adik nu merge masina sa ii faci un tuning exterior . dar dak tu asta ai vrut , bafta :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:26. |
- Copyright 2026 4Tuning