![]() |
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
Cred ca sunt singurul care se bucura ca s-a amanat ... am sanse sa termin masina pana weekendul urmator. :D
Pacat de cei care s-au fortat sa se pregateasca pana acum. |
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
............:cry:...........
|
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
s-a amanat si saptamana viitoare o sa se anuleze,nu cred ca isi mai revine vremea,la azuga deja a inceput sa ninga
|
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
Nu cobi :D
Se anunta o incalzire a vremii in saptamana viitoare... in momentul de fata prognoza spune soare cu 12 grade Celsius pentru 16 oct - Ianca. Ne pare rau ca s-a intamplat asa, nici noi nu ne-am dorit mai ales ca totul era pregatit.. si cupele vor fi cu data de 9 octombrie pe ele.. ca de.. au fost facute. Era mai dureros sa chemam lumea acolo si sa nu putem sustine evenimentul.. :( |
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
poate ce iese la legala de la sfarsitul lunii care se vrea la ploiesti.....
vedem in ce stadiu mai sint aprobarile......nu prea sint sponsori....:rolleyes2 |
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
nu puteam sa sustinem un eveniment cand noi am montat toaletele publice si la prima rafala erau prin camp... afara nu puteai sa stai 5 min !!!!pe langa asta noi organizatorii am pierdut bani cu aceasta reprogramare...am strimis avans pe la camere ,am platit stikere sa se faca la urgenta .. au fost niste cheltuieli care acum sunt trecute la pierderi ,,,nimeni nu a vrut sa se intample asa...hay sa gandim la rece!!!! SAMBATA ARATA SOARE !!!! putem face un eveniment de neuitat!!! noi eram pregatiti cu tot ...acum mai avem o saptamana sa il facem super perfect:D
Cel mai rau imi pare de nebunu !!! ca stiu ca a facut eforturi mari sa participe la eveniment. |
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
Quote:
De montat suspensia si alta pompa de frana ca asta a cedat iar azi in timpul probelor fortza. Frana ca ne prapadim! Pedala la fund si tzashnea lichid de frana ca la balamuc! :lol: Si mie imi pare rau pentru Nebunu care isi luase ultima zi de concediu ca sa poata veni, si pentru Jakalu care reusise cu greu sa faca un schimb de tura si Adi Viteza care a amanat o alta treaba urgenta la Cluj ca sa vina la Braila. Ghinion de neshansa! Asta e! Am mai fost la cateva asa zise legale si s-a dat lumea pe cate-o ploaie de crapau norii si n-a iesit ce trebuia. Intr-un fel e mai bine ca s-a amanat. Intr-adevar, pacat de banii pierduti pentru organizarea evenimentului si pentru alergatura Bucuresti-Braila pe care au facut-o organizatorii, dar si respect pentru ei ca au amanat. Altii ar fi zis ca nu-i nimic, o ploicica torentiala mica nu ne strica noua pofta de curse! |
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
Quote:
|
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010
poate il intelege si pe el cineva pe la munca !!!! ca eu cred ca o sa inebuneasca sa stie ca pierde o cursa ca asta ...unde poate sa ieasa campion national la grupa lui !!!ASA CA HAY SA FACEM UN MEMORIU LA EL LA MUNCA !!!:))
|
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010
care mai doreste , care mai pofteste 30 de lei ticketu la dric ! calitate maxima , muzica la nai si la acordeon laiv ! :twisted: opa sus 3 locuri libere pana acum
|
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010
50 lei biletul la ursaria verde!
|
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010
bah da ce e mah aici bursa de transport!
gata vere 4 locuri libere la DCI 10 lei dus-intors:lol:8) |
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010
la mine au mai ramas 2 locuri ! hai cu voucheru la distractie ! hop hop
|
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010
vine voucheru sa ma ia si pe mine de la otopeni? :D
|
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010
pana la urma se mai tine..ca vad ca tot frig este ...cred ca bate un vant acolo:))
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:54. |
- Copyright 2026 4Tuning