Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010 (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/211449-anonymous-drag-racing-day-09-16-octombrie-2010-a.html)

alexone 08-10-10 10:42

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
Cred ca sunt singurul care se bucura ca s-a amanat ... am sanse sa termin masina pana weekendul urmator. :D

Pacat de cei care s-au fortat sa se pregateasca pana acum.

jakal 08-10-10 12:03

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
............:cry:...........

dragos2900 08-10-10 15:48

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
s-a amanat si saptamana viitoare o sa se anuleze,nu cred ca isi mai revine vremea,la azuga deja a inceput sa ninga

B|shOp-VR6 08-10-10 15:52

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
Nu cobi :D
Se anunta o incalzire a vremii in saptamana viitoare... in momentul de fata prognoza spune soare cu 12 grade Celsius pentru 16 oct - Ianca. Ne pare rau ca s-a intamplat asa, nici noi nu ne-am dorit mai ales ca totul era pregatit.. si cupele vor fi cu data de 9 octombrie pe ele.. ca de.. au fost facute. Era mai dureros sa chemam lumea acolo si sa nu putem sustine evenimentul.. :(

jakal 08-10-10 15:54

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
poate ce iese la legala de la sfarsitul lunii care se vrea la ploiesti.....
vedem in ce stadiu mai sint aprobarile......nu prea sint sponsori....:rolleyes2

TOBA^ 08-10-10 19:58

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
nu puteam sa sustinem un eveniment cand noi am montat toaletele publice si la prima rafala erau prin camp... afara nu puteai sa stai 5 min !!!!pe langa asta noi organizatorii am pierdut bani cu aceasta reprogramare...am strimis avans pe la camere ,am platit stikere sa se faca la urgenta .. au fost niste cheltuieli care acum sunt trecute la pierderi ,,,nimeni nu a vrut sa se intample asa...hay sa gandim la rece!!!! SAMBATA ARATA SOARE !!!! putem face un eveniment de neuitat!!! noi eram pregatiti cu tot ...acum mai avem o saptamana sa il facem super perfect:D

Cel mai rau imi pare de nebunu !!! ca stiu ca a facut eforturi mari sa participe la eveniment.

DONU' 09-10-10 02:58

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
Quote:

Originally Posted by alexone (Post 3711473)
Cred ca sunt singurul care se bucura ca s-a amanat ... am sanse sa termin masina pana weekendul urmator. :D

Pacat de cei care s-au fortat sa se pregateasca pana acum.

Stai linistit ca si eu am sanse sa termin ce mai am de facut pana atunci.
De montat suspensia si alta pompa de frana ca asta a cedat iar azi in timpul probelor fortza.
Frana ca ne prapadim! Pedala la fund si tzashnea lichid de frana ca la balamuc! :lol:
Si mie imi pare rau pentru Nebunu care isi luase ultima zi de concediu ca sa poata veni, si pentru Jakalu care reusise cu greu sa faca un schimb de tura si Adi Viteza care a amanat o alta treaba urgenta la Cluj ca sa vina la Braila. Ghinion de neshansa!
Asta e!
Am mai fost la cateva asa zise legale si s-a dat lumea pe cate-o ploaie de crapau norii si n-a iesit ce trebuia.
Intr-un fel e mai bine ca s-a amanat.
Intr-adevar, pacat de banii pierduti pentru organizarea evenimentului si pentru alergatura Bucuresti-Braila pe care au facut-o organizatorii, dar si respect pentru ei ca au amanat. Altii ar fi zis ca nu-i nimic, o ploicica torentiala mica nu ne strica noua pofta de curse!

bogdanel_TRZ 09-10-10 08:30

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
Quote:

Originally Posted by TOBA^ (Post 3712786)
nu puteam sa sustinem un eveniment cand noi am montat toaletele publice si la prima rafala erau prin camp... afara nu puteai sa stai 5 min !!!!pe langa asta noi organizatorii am pierdut bani cu aceasta reprogramare...am strimis avans pe la camere ,am platit stikere sa se faca la urgenta .. au fost niste cheltuieli care acum sunt trecute la pierderi ,,,nimeni nu a vrut sa se intample asa...hay sa gandim la rece!!!! SAMBATA ARATA SOARE !!!! putem face un eveniment de neuitat!!! noi eram pregatiti cu tot ...acum mai avem o saptamana sa il facem super perfect:D

Cel mai rau imi pare de nebunu !!! ca stiu ca a facut eforturi mari sa participe la eveniment.

Si mie imi pare rau de nebunu ca numai eu si cu el stim cate am indurat sub podul ala 2 zile si chiar ca saptamana viitoare nu poate ajunge ca suntem de munk ii mai dau eu 2 zile de C.O de la mn :) sau poate intervine un schimb de tura si ajungem si noi :D

TOBA^ 09-10-10 16:53

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010
 
poate il intelege si pe el cineva pe la munca !!!! ca eu cred ca o sa inebuneasca sa stie ca pierde o cursa ca asta ...unde poate sa ieasa campion national la grupa lui !!!ASA CA HAY SA FACEM UN MEMORIU LA EL LA MUNCA !!!:))

mihaistan 13-10-10 19:42

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010
 
care mai doreste , care mai pofteste 30 de lei ticketu la dric ! calitate maxima , muzica la nai si la acordeon laiv ! :twisted: opa sus 3 locuri libere pana acum

DONU' 13-10-10 19:44

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010
 
50 lei biletul la ursaria verde!

Skma 13-10-10 20:44

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010
 
bah da ce e mah aici bursa de transport!

gata vere 4 locuri libere la DCI 10 lei dus-intors:lol:8)

mihaistan 13-10-10 21:57

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010
 
la mine au mai ramas 2 locuri ! hai cu voucheru la distractie ! hop hop

dragos2900 14-10-10 11:13

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010
 
vine voucheru sa ma ia si pe mine de la otopeni? :D

ALEX_BZN 14-10-10 13:08

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010
 
pana la urma se mai tine..ca vad ca tot frig este ...cred ca bate un vant acolo:))


All times are GMT +2. The time now is 12:54.

- Copyright 2026 4Tuning