Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Autorizatie Toba (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/209031-autorizatie-toba.html)

Laptiucu 15-09-10 20:42

Re: Autorizatie Toba
 
alex ... Autorizatie de toba sport la o toba sparta ... Nu orice autorizatie :p

dexter_20 15-09-10 21:55

Re: Autorizatie Toba
 
Poate iti e de ajutor. Eu mi-am cumparat o asemenea autorizatie de la magazinul unde au produse la pret unic de 3.8 lei. Acum sincer....chiar crezi ca vinde un producator DOAR autorizatia???? Ai trei variante: repari toba veche, iti una noua stock sau...cauti variante mai scumpe cu omologare TUV cu care ai putea sa speri sa ti-o recunoasca RAR-ul.

DEVIL's Style 15-09-10 22:24

Re: Autorizatie Toba
 
Quote:

Originally Posted by dexter_20 (Post 3660842)
Poate iti e de ajutor. Eu mi-am cumparat o asemenea autorizatie de la magazinul unde au produse la pret unic de 3.8 lei. Acum sincer....chiar crezi ca vinde un producator DOAR autorizatia???? Ai trei variante: repari toba veche, iti una noua stock sau...cauti variante mai scumpe cu omologare TUV cu care ai putea sa speri sa ti-o recunoasca RAR-ul.


Tu visezi ... vestea proasta e ca RAR nu recunoaste nimic ca produs aftermarket omologat TUV [ ceea ce mi se pare o idiotenie , tinand cont de faptul ca suntem in UE ]

Evoluzione 15-09-10 22:48

Re: Autorizatie Toba
 
1 Attachment(s)
Nah ca-ti dau cadou una standard, din partea comunitatii. Trebuie doar sa completezi acolo unde mai trebuie 8)

Sasha 16-09-10 10:52

Re: Autorizatie Toba
 
Quote:

Originally Posted by fares (Post 3660562)
frate..deci asta e ultimul post al meu pe topicul asta.

dar de ce frate?:(

22VIN 16-09-10 10:58

Re: Autorizatie Toba
 
Quote:

Originally Posted by Sasha (Post 3661671)
dar de ce frate?:(

s-a supy lau:cry::cry:

boy_wonder 16-09-10 11:52

Re: Autorizatie Toba
 
Quote:

Originally Posted by Evoluzione (Post 3660993)
Nah ca-ti dau cadou una standard, din partea comunitatii. Trebuie doar sa completezi acolo unde mai trebuie 8)

http://www.luxury4play.com/images/l4p/smilies/clap.gif http://www.luxury4play.com/images/l4p/smilies/clap.gif http://www.luxury4play.com/images/l4p/smilies/clap.gif

2BADOPEL 16-09-10 12:40

Re: Autorizatie Toba
 
cat rautate un om care nu stie trebuie ajutat nu trebuie umilit probabil acum voi primi ban pentru comm

Sasha 16-09-10 12:45

Re: Autorizatie Toba
 
Quote:

Originally Posted by 2BADOPEL (Post 3661922)
cat rautate un om care nu stie trebuie ajutat nu trebuie umilit probabil acum voi primi ban pentru comm

si postul tau ii e de mare ajutor ce-i drept, iti multumesc eu in locul lui ^:)^

TwentyOne 16-09-10 15:11

Re: Autorizatie Toba
 
Quote:

Originally Posted by 2BADOPEL (Post 3661922)
cat rautate un om care nu stie trebuie ajutat nu trebuie umilit probabil acum voi primi ban pentru comm

Tie ti se pare normal ca un om la 19 , cu permis auto, sa puna o astfel de intrebare?


Quote:

Originally Posted by fares (Post 3659205)
De unde pot cumpara autorizatie pentru toba sport(eu am toba sparta)suna ca una sport.si as vrea o autorizatie.daca stie cineva de unde se poate cumpara astept un raspuns.O zi buna


bmwm5 16-09-10 15:44

Re: Autorizatie Toba
 
toata discutia asta e CEA MAI BUNA RECLAMA LA IARBA EVER!!!

2BADOPEL 21-09-10 12:09

Re: Autorizatie Toba
 
bine ca sunteti nascuti invatati


All times are GMT +2. The time now is 13:04.

- Copyright 2026 4Tuning