![]() |
Re: Autorizatie Toba
alex ... Autorizatie de toba sport la o toba sparta ... Nu orice autorizatie :p
|
Re: Autorizatie Toba
Poate iti e de ajutor. Eu mi-am cumparat o asemenea autorizatie de la magazinul unde au produse la pret unic de 3.8 lei. Acum sincer....chiar crezi ca vinde un producator DOAR autorizatia???? Ai trei variante: repari toba veche, iti una noua stock sau...cauti variante mai scumpe cu omologare TUV cu care ai putea sa speri sa ti-o recunoasca RAR-ul.
|
Re: Autorizatie Toba
Quote:
Tu visezi ... vestea proasta e ca RAR nu recunoaste nimic ca produs aftermarket omologat TUV [ ceea ce mi se pare o idiotenie , tinand cont de faptul ca suntem in UE ] |
Re: Autorizatie Toba
1 Attachment(s)
Nah ca-ti dau cadou una standard, din partea comunitatii. Trebuie doar sa completezi acolo unde mai trebuie 8)
|
Re: Autorizatie Toba
Quote:
|
Re: Autorizatie Toba
Quote:
|
Re: Autorizatie Toba
Quote:
|
Re: Autorizatie Toba
cat rautate un om care nu stie trebuie ajutat nu trebuie umilit probabil acum voi primi ban pentru comm
|
Re: Autorizatie Toba
Quote:
|
Re: Autorizatie Toba
Quote:
Quote:
|
Re: Autorizatie Toba
toata discutia asta e CEA MAI BUNA RECLAMA LA IARBA EVER!!!
|
Re: Autorizatie Toba
bine ca sunteti nascuti invatati
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:04. |
- Copyright 2026 4Tuning