![]() |
Re: M3-uri ft tari !
Quote:
Europrojektz in Romania ? |
Re: M3-uri ft tari !
nu,in nici un caz.din pacate.baietii sunt consacrati pe us.right?
doar ca m3-ul pastreaza stilul europrojektz.si mie mi-a placut cum da.cine nu trece prin thread-ul asta nu stie ce se afla la semnatura :rolleyes2 ;) ps:bine ai venit pe la noi.nu aveam idee ca esti roman :D |
Re: M3-uri ft tari !
5 Attachment(s)
Quote:
O sa pun si eu poze cu a mea cand e gata, ce vezi in semnatura e o poza foarte veche. Sper sa va placa. Pana atunci va las in compania uneia dintre cele mai frumoase modele E46 (non M). Un prieten de-al meu de aici din Miami (el e membru EP). Enjoy ! Razvan |
Re: M3-uri ft tari !
nice,verry nice
fa si tu un thread cu a ta la sectiunea "masina mea"(indiferent de starea in care e )....... salut |
Re: M3-uri ft tari !
Quote:
|
Re: M3-uri ft tari !
Prea tare masina de sus :peace:
|
Re: M3-uri ft tari !
7 Attachment(s)
Quote:
abia astept sa o vad si pe a ta.nu am intrat pe forum la voi de ceva timp.imi place mult ca toate sunt super clean.nu se fac in spatele blocului ca majoritatea de pe aici.e si vorba de bani,ca nu oricine isi permite o capota gtr sau un portbagaj csl etc etc |
Re: M3-uri ft tari !
3 Attachment(s)
superb m3-ul ... no coment..
hai ca pun si eu cateva .. |
Re: M3-uri ft tari !
1 Attachment(s)
Le aveam si pe alea :) O sa vorbesc cu el zilele astea (proprietarul masinii de mai sus) sa facem un photoshoot cu a mea. El se pricepe la photography, dupa cum vezi :)
Pana atunci uite unde de pe telefonul mobil. PS: Am vazut ceva M3-uri E46 modificate in RO. Unul in Oradea la un car-show acuma vre-o 2 ani, negru, cu jante Antera, Hamann airbox si lambo-style doors. Mai unul in Timisoara, Phoenix Yellow cu kit Hamann. In rest tot ce am vazut au fost stock. |
Re: M3-uri ft tari !
|
Re: M3-uri ft tari !
10 Attachment(s)
M3-uri ft tari !
|
Re: M3-uri ft tari !
10 Attachment(s)
Re: M3-uri ft tari !
|
Re: M3-uri ft tari !
Quote:
|
Re: M3-uri ft tari !
Am si eu o intrebare ... avem voie sa postam poze de pe net ?
|
Re: M3-uri ft tari !
30 Attachment(s)
Am venit si eu cu niste poze ... cam urate... da ce sa faci ... asta este :twisted:
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:32. |
- Copyright 2026 4Tuning