Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   BMW tuning (https://forum.4tuning.ro/138-bmw-tuning.html)
-   -   M3-uri ft tari ! (https://forum.4tuning.ro/138-bmw-tuning/20878-m3-uri-ft-tari.html)

WHUDAFXUP 19-12-06 06:53

Re: M3-uri ft tari !
 
Quote:

Originally Posted by madskilz (Post 644311)
Sa fie oare ///M3 Hamman ? Sa fie oare din RO? Asa fel? Asa stil? Asa sunet? Asa BMW ? 8) (ps: ea(masina) e posesoarea 'devil' eyes-urilor de la mine de la semnatura )



si on topic cateva poze :


Europrojektz in Romania ?

Skillzu 19-12-06 11:49

Re: M3-uri ft tari !
 
nu,in nici un caz.din pacate.baietii sunt consacrati pe us.right?
doar ca m3-ul pastreaza stilul europrojektz.si mie mi-a placut cum da.cine nu trece prin thread-ul asta nu stie ce se afla la semnatura :rolleyes2 ;)

ps:bine ai venit pe la noi.nu aveam idee ca esti roman :D

WHUDAFXUP 19-12-06 16:54

Re: M3-uri ft tari !
 
5 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by madskilz (Post 667042)
nu,in nici un caz.din pacate.baietii sunt consacrati pe us.right?
doar ca m3-ul pastreaza stilul europrojektz.si mie mi-a placut cum da.cine nu trece prin thread-ul asta nu stie ce se afla la semnatura :rolleyes2 ;)

ps:bine ai venit pe la noi.nu aveam idee ca esti roman :D

Nu chiar, mai nou sunt si in Belgia. Pmmeke de pe E46Fanatics.com e directorul penru Europrojektz Belgium parca.

O sa pun si eu poze cu a mea cand e gata, ce vezi in semnatura e o poza foarte veche. Sper sa va placa.

Pana atunci va las in compania uneia dintre cele mai frumoase modele E46 (non M). Un prieten de-al meu de aici din Miami (el e membru EP).

Enjoy !

Razvan

mihai88 19-12-06 17:04

Re: M3-uri ft tari !
 
nice,verry nice

fa si tu un thread cu a ta la sectiunea "masina mea"(indiferent de starea in care e ).......


salut

WHUDAFXUP 19-12-06 18:09

Re: M3-uri ft tari !
 
Quote:

Originally Posted by mihai88 (Post 667509)
nice,verry nice

fa si tu un thread cu a ta la sectiunea "masina mea"(indiferent de starea in care e ).......


salut

Ok, mai spre seara (la mine), o sa pun aici link.

Tataee_^ 19-12-06 18:19

Re: M3-uri ft tari !
 
Prea tare masina de sus :peace:

Skillzu 19-12-06 18:30

Re: M3-uri ft tari !
 
7 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by WHUDAFXUP (Post 667495)
Nu chiar, mai nou sunt si in Belgia. Pmmeke de pe E46Fanatics.com e directorul penru Europrojektz Belgium parca.

O sa pun si eu poze cu a mea cand e gata, ce vezi in semnatura e o poza foarte veche. Sper sa va placa.

Pana atunci va las in compania uneia dintre cele mai frumoase modele E46 (non M). Un prieten de-al meu de aici din Miami (el e membru EP).

Enjoy !

Razvan

cu adevarat unul dintre cele mai frumoase e46.nu numai non M.

abia astept sa o vad si pe a ta.nu am intrat pe forum la voi de ceva timp.imi place mult ca toate sunt super clean.nu se fac in spatele blocului ca majoritatea de pe aici.e si vorba de bani,ca nu oricine isi permite o capota gtr sau un portbagaj csl etc etc

Duruselu 19-12-06 20:14

Re: M3-uri ft tari !
 
3 Attachment(s)
superb m3-ul ... no coment..
hai ca pun si eu cateva ..

WHUDAFXUP 19-12-06 20:21

Re: M3-uri ft tari !
 
1 Attachment(s)
Le aveam si pe alea :) O sa vorbesc cu el zilele astea (proprietarul masinii de mai sus) sa facem un photoshoot cu a mea. El se pricepe la photography, dupa cum vezi :)

Pana atunci uite unde de pe telefonul mobil.

PS: Am vazut ceva M3-uri E46 modificate in RO. Unul in Oradea la un car-show acuma vre-o 2 ani, negru, cu jante Antera, Hamann airbox si lambo-style doors. Mai unul in Timisoara, Phoenix Yellow cu kit Hamann. In rest tot ce am vazut au fost stock.

WHUDAFXUP 20-12-06 16:01

Re: M3-uri ft tari !
 
Poftim:

https://forum.4tuning.ro/showthread.p...648#post668648

b_m_r_02 20-12-06 17:25

Re: M3-uri ft tari !
 
10 Attachment(s)
M3-uri ft tari !

b_m_r_02 20-12-06 17:40

Re: M3-uri ft tari !
 
10 Attachment(s)
Re: M3-uri ft tari !

WHUDAFXUP 20-12-06 22:04

Re: M3-uri ft tari !
 
Quote:

Originally Posted by b_m_r_02 (Post 668755)
M3-uri ft tari !

Poza Nr.1 e photoshop (o aveam la un moment dat wallpaper :D ) iar poza Nr.6 e un seria 3 normal.

® Al3cS ® 20-12-06 22:48

Re: M3-uri ft tari !
 
Am si eu o intrebare ... avem voie sa postam poze de pe net ?

® Al3cS ® 20-12-06 22:59

Re: M3-uri ft tari !
 
30 Attachment(s)
Am venit si eu cu niste poze ... cam urate... da ce sa faci ... asta este :twisted:


All times are GMT +2. The time now is 01:32.

- Copyright 2026 4Tuning