Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010 (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/203978-drag-race-tg-secuiesc-29-august-2010-a.html)

negoitacata 27-08-10 21:13

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
Quote:

Originally Posted by jakal (Post 3613998)
da...da...parca nu sti povestea...
la 7 trebuie sa decolam..........
avem bagaje dupa noi.....:)):))

Ne alturam voua de la campina...Eu si Madalin.......eu am bilete mai ieftine 30ron:D

julaikos 27-08-10 23:40

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
da,dar pana la campina probabil costa biletul 100 ron,ca e linie dreapta si la ora aia nu sunt radare :lol:
momentan baietii sunt la antrenamente :lol:

VooN 28-08-10 12:46

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
Se anunta vreme trista rau maine in zona aia.

energie 28-08-10 12:51

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
Quote:

Originally Posted by VooN (Post 3615724)
Se anunta vreme trista rau maine in zona aia.

Din pacate da...si in restul tarii se strica vremea :sad: dar poate scapam fara ploaie;)

ALEX_BZN 28-08-10 12:54

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
Cu putin noroc poate o sa fie vreme buna....daca e nor nu strica pana la urma ca de abia e mai racoare.

unu' 28-08-10 17:20

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
pana la urma ce ora ramane si unde??

DONU' 28-08-10 18:11

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
Quote:

Originally Posted by unu' (Post 3616275)
pana la urma ce ora ramane si unde??

La ora 6:00 in Petrom la METRO, ca pe la 6:30 sa plecam!

unu' 29-08-10 05:06

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
gata ..plecam la petrom acuma..!! :D:D

Seal 29-08-10 18:31

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
Vesti ceva?
Pacat ca a plouat ca nu am putut sa plec si eu cu masina:(

venom2110 29-08-10 19:50

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
8 Attachment(s)
Salut vreme mohorata, a si plouat, si un mic incident la sfarsit, cateva imagini de la eveniment:

tng 29-08-10 20:10

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
care ce a facut? :rolleyes2

ALEX_BZN 29-08-10 20:15

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
Quote:

Originally Posted by tng (Post 3618619)
care ce a facut? :rolleyes2

Din cate am inteles din cauza umezelii si a vitezei si in afara de asta a faptului ca a incercat o manevra cu frana de mana, un baiat cu o vectra a intrat int-run rond situat la 360 metri de finish.

venom2110 29-08-10 20:20

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
Quote:

Originally Posted by ALEX_BZN (Post 3618633)
Din cate am inteles din cauza umezelii si a vitezei si in afara de asta a faptului ca a incercat o manevra cu frana de mana, un baiat cu o vectra a intrat int-run rond situat la 360 metri de finish.

e bine ca nu a fost grav, am vazut masina si rondul dar nu am inteles ce sa intamplat,pt ca nu se vorbea romaneste deloc :lol:

energie 29-08-10 20:26

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
Multa lume nu a inteles ce s-a intamplat ca nu prea se uitau acolo, sincer nici eu nu inteleg nimic din ce vorbesc astia pe aici chiar daca sunt nascut in minoritate :lol:

alexone 29-08-10 21:24

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
Felicitari baietilor de la Ploiesti pentru cupe ...

Sa ne traiasca si la mai mareee!!!


All times are GMT +2. The time now is 04:27.

- Copyright 2026 4Tuning