![]() |
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
Quote:
|
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
da,dar pana la campina probabil costa biletul 100 ron,ca e linie dreapta si la ora aia nu sunt radare :lol:
momentan baietii sunt la antrenamente :lol: |
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
Se anunta vreme trista rau maine in zona aia.
|
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
Quote:
|
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
Cu putin noroc poate o sa fie vreme buna....daca e nor nu strica pana la urma ca de abia e mai racoare.
|
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
pana la urma ce ora ramane si unde??
|
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
Quote:
|
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
gata ..plecam la petrom acuma..!! :D:D
|
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
Vesti ceva?
Pacat ca a plouat ca nu am putut sa plec si eu cu masina:( |
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
8 Attachment(s)
Salut vreme mohorata, a si plouat, si un mic incident la sfarsit, cateva imagini de la eveniment:
|
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
care ce a facut? :rolleyes2
|
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
Quote:
|
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
Quote:
|
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
Multa lume nu a inteles ce s-a intamplat ca nu prea se uitau acolo, sincer nici eu nu inteleg nimic din ce vorbesc astia pe aici chiar daca sunt nascut in minoritate :lol:
|
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
Felicitari baietilor de la Ploiesti pentru cupe ...
Sa ne traiasca si la mai mareee!!! |
| All times are GMT +2. The time now is 04:27. |
- Copyright 2026 4Tuning