Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/202595-e46-my-new-beast-bmw-m3.html)

andreiwtw 05-09-10 20:32

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
[QUOTE=Ricardinho;3619873]

Uofff dc imi faceti in ciuda ? P)) heheh ... Atatea j-uri :)) de azi uite m-am trezit devreme, sunt in cautare de jenti :)) si maine sper ca pana poimaine sa am cu ce sa ma laud si eu :)) de nu dorm in ele :))

QUOTE]

S-o stapanesti sanatos !
Ce nu-ti place la jantele astea BBS replica ?

Ricardinho 09-09-10 15:04

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
[QUOTE=andreiwtw;3636622]
Quote:

Originally Posted by Ricardinho (Post 3619873)

Uofff dc imi faceti in ciuda ? P)) heheh ... Atatea j-uri :)) de azi uite m-am trezit devreme, sunt in cautare de jenti :)) si maine sper ca pana poimaine sa am cu ce sa ma laud si eu :)) de nu dorm in ele :))

QUOTE]

S-o stapanesti sanatos !
Ce nu-ti place la jantele astea BBS replica ?



Nu am zis neaparat ca nu imi plac jentile Andrei, dar mi-as dori altceva si eu altceva fitza cu j mare pe spate, alt impact vizual si alta stabilitate sa zicem ... poate si performanta daca gasesc ceva forjat si brand bun ..
Si astea bbs lm sa le las pt 335 ca saracu are niste puscarii replici deh ...


Ms si tie asemenea sao stapanesti sanatos pe a ta ...

Ricardinho 09-09-10 15:07

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
7 Attachment(s)
Poze poze :P ca a imbatranit thread-ul meu :P

pwr_bz 09-09-10 15:16

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
Frumoasa albitura :P
Imi place ce vad.
Ai idei si gusturi bune.

road_runner 10-09-10 07:47

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
Quote:

Originally Posted by pwr_bz (Post 3646104)
Frumoasa albitura :P
Imi place ce vad.
Ai idei si gusturi bune.

Va fi si mai frumoasa cat de curand! Vine mosu mai devreme pt ///M :lol:

pwr_bz 10-09-10 08:40

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
Quote:

Originally Posted by road_runner (Post 3647660)
Va fi si mai frumoasa cat de curand! Vine mosu mai devreme pt ///M :lol:

Suna bine mister road_runner ce redactezi tu.
Sa vedem:P ce ii aduce daca a fost cuminte.

Ricardinho 11-09-10 01:00

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
Va salut pe toti .. ne auzim duminica seara, am plecat la Tulcea la curse sper sa fac o figura frumoasa !!! Tineti-mi pumnii , plec cu ambele "rachete" si cu 335-u si cu m3-u , mai aveam in brigada inca un m3 si multi tovarashi capabili , doamne ajuta ...


Va fi haos mare si drag si drift si expo / katerinca :D



Revin cu poze pe sf weekendului sau vb acolo live .... CIAULES

road_runner 15-09-10 09:59

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
Any news???

Marian_nebunu 15-09-10 13:00

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
pune boss pozele facute !!!!!!:D:D:D

PUNE SI POZA CU DAUNA IN CURBA :))LA CERNAVODA =)))))))

V1RuS 15-09-10 20:08

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
hai sa vedem dauna :lol:

AR 99 BIS 15-09-10 22:24

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
salut... foarte frumoasa masina, e viss..... sa ai parte de ea si sa ii dai cat mai mult pe lat ca ai cu ce...... sa ai parte de rezultate bune la tulcea8)

kos_YRC 15-09-10 23:42

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
a trecut tulcea si in grupa in care a picat numai de bafta are nevoie...si multa....cel putin pentru moment:D

road_runner 16-09-10 09:02

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
deci ce s-a intamplat?
poze, filme ceva?

DJSeba 16-09-10 11:23

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
creca am eu niste filmulete da nush sigur,sa ma uit si postez daca e

Marian_nebunu 18-09-10 17:35

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
2 Attachment(s)
poze cu fratiorii mei !!!:D


All times are GMT +2. The time now is 09:44.

- Copyright 2026 4Tuning