![]() |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
[QUOTE=Ricardinho;3619873]
Uofff dc imi faceti in ciuda ? P)) heheh ... Atatea j-uri :)) de azi uite m-am trezit devreme, sunt in cautare de jenti :)) si maine sper ca pana poimaine sa am cu ce sa ma laud si eu :)) de nu dorm in ele :)) QUOTE] S-o stapanesti sanatos ! Ce nu-ti place la jantele astea BBS replica ? |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
[QUOTE=andreiwtw;3636622]
Quote:
Nu am zis neaparat ca nu imi plac jentile Andrei, dar mi-as dori altceva si eu altceva fitza cu j mare pe spate, alt impact vizual si alta stabilitate sa zicem ... poate si performanta daca gasesc ceva forjat si brand bun .. Si astea bbs lm sa le las pt 335 ca saracu are niste puscarii replici deh ... Ms si tie asemenea sao stapanesti sanatos pe a ta ... |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
7 Attachment(s)
Poze poze :P ca a imbatranit thread-ul meu :P
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Frumoasa albitura :P
Imi place ce vad. Ai idei si gusturi bune. |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
Sa vedem:P ce ii aduce daca a fost cuminte. |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Va salut pe toti .. ne auzim duminica seara, am plecat la Tulcea la curse sper sa fac o figura frumoasa !!! Tineti-mi pumnii , plec cu ambele "rachete" si cu 335-u si cu m3-u , mai aveam in brigada inca un m3 si multi tovarashi capabili , doamne ajuta ...
Va fi haos mare si drag si drift si expo / katerinca :D Revin cu poze pe sf weekendului sau vb acolo live .... CIAULES |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Any news???
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
pune boss pozele facute !!!!!!:D:D:D
PUNE SI POZA CU DAUNA IN CURBA :))LA CERNAVODA =))))))) |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
hai sa vedem dauna :lol:
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
salut... foarte frumoasa masina, e viss..... sa ai parte de ea si sa ii dai cat mai mult pe lat ca ai cu ce...... sa ai parte de rezultate bune la tulcea8)
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
a trecut tulcea si in grupa in care a picat numai de bafta are nevoie...si multa....cel putin pentru moment:D
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
deci ce s-a intamplat?
poze, filme ceva? |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
creca am eu niste filmulete da nush sigur,sa ma uit si postez daca e
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
2 Attachment(s)
poze cu fratiorii mei !!!:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:44. |
- Copyright 2026 4Tuning