![]() |
Re: Soferul si masina
Where>?:twisted:
|
Re: Soferul si masina
Pe strada asfaltata daca stii unde e. :lol:
|
Re: Soferul si masina
se poate incerca si un test cu masini apropiate
ca CP ( ca sa nu fac cacofonie :)) ) DAR schimba-ti proprietarii intre ei ;)... ce ziceti? |
Re: Soferul si masina
Fa tu cu Piytu daca iti convine... eu n-as face alegerea asta nici cu Schumacher (desi oricum ar castiga ca m-as invarti in loc cu F1-ul), dar asa ca idee, masina si nevasta nu se imprumuta...
|
Re: Soferul si masina
word.
hai ca femeia o mai dai dar masina... |
Re: Soferul si masina
Quote:
|
Re: Soferul si masina
e pentru o cauza nobila :D :)
|
Re: Soferul si masina
aici zice "soferu si masina" ..... nu zice nimic de femeie
|
Re: Soferul si masina
frumos...aici discutati de femei si pe topicul dedicat discutati de soferi...
|
Re: Soferul si masina
Quote:
|
Re: Soferul si masina
Quote:
|
Re: Soferul si masina
Quote:
|
Re: Soferul si masina
deci sa luam spre exemplu o banal liniutza..
2 masini capacitatea cilindrica identica la ambele masini , cp- si ei apropiati... sa zicem ca diferentza o face greutatea caroseriei! gumele bune si la unu si la altu`Ok! aici face diferentza soferu plecarea este esentiala treapta 2,3 joaca un rol important aici conteaza cat de mult soferul isi cunoaste masina, stie pana unde sa dea , stie cand si cum sa schimbe.. eu zic soferu` face diferentza pt ca sincer la curse se dau masini apropiate ca putere si in fond diferentza o face soferul ca nu o sa se alinieze vreun M3 vs Wartburg..! eu zic ca asta e exlicatie logica cel putin din punctul meu de vedere! |
Re: Soferul si masina
cine zicea ca a murit dropy :D :D :D :D
|
Re: Soferul si masina
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:22. |
- Copyright 2026 4Tuning