Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Soferul si masina (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/20031-soferul-masina.html)

Skma 18-07-06 13:24

Re: Soferul si masina
 
Where>?:twisted:

DONU' 18-07-06 15:17

Re: Soferul si masina
 
Pe strada asfaltata daca stii unde e. :lol:

Vibe 18-07-06 23:09

Re: Soferul si masina
 
se poate incerca si un test cu masini apropiate
ca CP ( ca sa nu fac cacofonie :)) ) DAR schimba-ti proprietarii intre ei ;)... ce ziceti?

DONU' 19-07-06 23:10

Re: Soferul si masina
 
Fa tu cu Piytu daca iti convine... eu n-as face alegerea asta nici cu Schumacher (desi oricum ar castiga ca m-as invarti in loc cu F1-ul), dar asa ca idee, masina si nevasta nu se imprumuta...

tre 20-07-06 01:40

Re: Soferul si masina
 
word.
hai ca femeia o mai dai dar masina...

dragos2900 20-07-06 09:50

Re: Soferul si masina
 
Quote:

Originally Posted by DONU'
dar asa ca idee, masina si nevasta nu se imprumuta...

Cateodata nevasta se imprumuta singura....:lol:

Vibe 20-07-06 11:15

Re: Soferul si masina
 
e pentru o cauza nobila :D :)

tng 20-07-06 11:27

Re: Soferul si masina
 
aici zice "soferu si masina" ..... nu zice nimic de femeie

bogdan_wrc 20-07-06 11:34

Re: Soferul si masina
 
frumos...aici discutati de femei si pe topicul dedicat discutati de soferi...

Skma 20-07-06 18:20

Re: Soferul si masina
 
Quote:

hai ca femeia o mai dai
:lol: Mie nu mi-o dai?:lol: 8)

Pitu 21-07-06 00:02

Re: Soferul si masina
 
Quote:

Originally Posted by dragos2900
Cateodata nevasta se imprumuta singura....:lol:

masina se imprumuta nevasta pleaca singura

tre 21-07-06 00:35

Re: Soferul si masina
 
Quote:

Originally Posted by Skmadtm
:lol: Mie nu mi-o dai?:lol: 8)

vorbeam de cazuri exceptionale. :D

DRooPY 21-07-06 11:13

Re: Soferul si masina
 
deci sa luam spre exemplu o banal liniutza..
2 masini capacitatea cilindrica identica la ambele masini , cp- si ei apropiati... sa zicem ca diferentza o face greutatea caroseriei!
gumele bune si la unu si la altu`Ok!
aici face diferentza soferu plecarea este esentiala treapta 2,3 joaca un rol important aici conteaza cat de mult soferul isi cunoaste masina, stie pana unde sa dea , stie cand si cum sa schimbe.. eu zic soferu` face diferentza pt ca sincer la curse se dau masini apropiate ca putere si in fond diferentza o face soferul ca nu o sa se alinieze vreun M3 vs Wartburg..!
eu zic ca asta e exlicatie logica cel putin din punctul meu de vedere!

alex2see 21-07-06 21:56

Re: Soferul si masina
 
cine zicea ca a murit dropy :D :D :D :D

ph87gms 24-07-06 16:17

Re: Soferul si masina
 
Quote:

Originally Posted by DRooPY
deci sa luam spre exemplu o banal liniutza..
2 masini capacitatea cilindrica identica la ambele masini , cp- si ei apropiati... sa zicem ca diferentza o face greutatea caroseriei!
gumele bune si la unu si la altu`Ok!
aici face diferentza soferu plecarea este esentiala treapta 2,3 joaca un rol important aici conteaza cat de mult soferul isi cunoaste masina, stie pana unde sa dea , stie cand si cum sa schimbe.. eu zic soferu` face diferentza pt ca sincer la curse se dau masini apropiate ca putere si in fond diferentza o face soferul ca nu o sa se alinieze vreun M3 vs Wartburg..!
eu zic ca asta e exlicatie logica cel putin din punctul meu de vedere!

Ups de aceeasi parere cu drOOpy ... soferul conteaza cel mai mult ...


All times are GMT +2. The time now is 21:22.

- Copyright 2026 4Tuning