Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Dacia (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia.html)
-   -   dacia 1300 (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia/19813-dacia-1300-a.html)

MOUZE 17-07-06 18:51

Re: dacia 1300
 
ma mai gandesc in privinta exteriorului,estimez ca in maxim o luna as vrea sa ma apuc de ea...
ps:la drum lung s-a comportat super ok m-ai ales pe autostrada :)

MOUZE 18-07-06 00:48

Re: dacia 1300
 
imi cer scuze pt greseala: "mai"

D3ATH 18-07-06 11:42

Re: dacia 1300
 
Suuuuuuuper mashinutza asta....dk reushesc sa imi fac si yo un la fel....o sa fiu super fericit!!!!tzine-o tot asa!!!baftelu! PS:yo sunt km nou in astea....poate sa imi explice si mie mai exact c inseamna Gordini style???PLIZZZZZZZZZ!!!scuze offtopic-ul!:D

MOUZE 18-07-06 18:16

Re: dacia 1300
 
gordiny style inseamna...fara barele de protectie si cu 2 dungi albe de jur imprejur...da si tu un search pe google eu nu am reusit sa-ti pun poze sa vezi despre ce vb...
bafta!

claudiu lucian 18-07-06 19:21

Re: dacia 1300
 
10 Attachment(s)
cam asa veva e gordi, bine...acum d poti sa o faci diferita. gordi se intelege fara bari si cat mai simpla. uite nishte poze cu gordi f reusite, un pik abatute d la regula.

CaLiN_1 18-07-06 20:08

Re: dacia 1300
 
Pentru cei pasionati de Renault12 Gordini:wwww.gorde.org

MOUZE 18-07-06 20:10

Re: dacia 1300
 
lumea vad ca are un net mai valabil :D

D3ATH 19-07-06 09:21

Re: dacia 1300
 
ms mult d poze...!!!dar am si yo o intrebare....:dk o faci asa nu ai probleme cu gaborii??accepte asa fara bari?? Ink odata ms mult pt poze!CaLIN 1 vezi k nu iti merge link-ul!!!

MOUZE 19-07-06 11:34

Re: dacia 1300
 
normal ca ramai fara talon ca si cum ai zice...talon :)
asta e site-ul : http://gorde.org/ ;)

Eugen_TL 26-07-06 21:56

Re: dacia 1300
 
fara sa te superi sper...eu stiam ca la dacii pozitiile alea laterale se pun in spate nu in fatza..pe aripa aia trebuia sa pui pozitii rotunde..

Claudia 26-07-06 21:58

Re: dacia 1300
 
Alea rotunde de care vorbesti sunt chiar urate! parerea mea! zici k ti-ai pus 2 vafe(de inghetata) :lol:
...si am vazut dinalea numai pe break-urile alea care veneau la piatza cu varza :D

MOUZE 26-07-06 22:02

Re: dacia 1300
 
Quote:

Originally Posted by TuningBoy
fara sa te superi sper...eu stiam ca la dacii pozitiile alea laterale se pun in spate nu in fatza..pe aripa aia trebuia sa pui pozitii rotunde..

da tu stiai ca pozitiile alea sunt galbene si rosii ???
iti spun eu cum sta treaba...in spate se pun rosii pe fata galbene cum am eu
...le-am pus din motive si motive...
vezi ca sunt niste dacii intre 86-90(parca)la care s-au pus pozitiile alea si in fata(galbene) si in spate(rosii) DE FABRICA...tie ti se pare anormal pt ca lumea le da jos si numai vezi cu pozitii acolo ;)
bafta!

Eugen_TL 26-07-06 22:20

Re: dacia 1300
 
da asa e ...scuze acum mi-am amintit ac sunt si rosii :lol: oricum la tine e prima data cand vad pe fatza asa ecva...poate nu am fost eu atent dar ..in fine :)

MOUZE 31-07-06 01:48

Re: dacia 1300
 
Quote:

Originally Posted by TuningBoy
da asa e ...scuze acum mi-am amintit ac sunt si rosii :lol: oricum la tine e prima data cand vad pe fatza asa ecva...poate nu am fost eu atent dar ..in fine :)

e normal...poate ca nu te-au interesat daciile :p nici o problema...eu pana la urma ti-am explicat ca sa sti despre ce e vorba :)
bafta!

D3ATH 07-08-06 22:50

Re: dacia 1300
 
cristi...mai traiesti???ceva nouy la masina ...sau a murit topicul??asteptam...baftelu!!!!


All times are GMT +2. The time now is 15:51.

- Copyright 2026 4Tuning