![]() |
Re: Cielo ysm
Quote:
si dupa 2 luni de munca la mn + inca una la vopsit .....a iesit cva frumos :P chiar imi place mult bafta sobo si te astept la mn la garaj cu ea sa o vad mai bn :P |
Re: Cielo ysm
Trebuia sa faci ceva mai simplu la bari, mi se pare cam exagerat...era mult mai ok, in rest arata marfa...
Incearca sa faci ceva si cu farurile si semnalele, nu le lasa asa...macar fara galben la semnale. Bafta. |
Re: Cielo ysm
o sa fac bosule dar in august , o sa fiu in concediu .:twisted::twisted:
|
Re: Cielo ysm
buna treaba... stai cumva pe la ira? pe langa benzinaria aia spre aparatori?
app baga poze cu panourile de la usile de pe fata cum vin :D |
Re: Cielo ysm
Acolo muncesc la Ira , linga benzinarie (Service Viorel) .:evil:
|
Re: Cielo ysm
Quote:
ne arati panourine?:sad: |
Re: Cielo ysm
Interiorul il voi monta in august cum am mai spus, pana atunci am alte treburii.
voi face poze la tot interiorul in timpul montajului .pana atunci suspans p.s mai inportant acum este sa fac ITP :twisted::twisted: |
Re: Cielo ysm
masina a iesit foarte bine, dar pentru mine unu sunt unele lucruri care nu dau asa bine.
-bara fata e prea exagerata. -nu am reusit sa citesct tot topicul dar ai ceva suspensie sport? daca nu, are nevoie urgenta de asa ceva pentru ca din lateral nu arata asa bine |
Re: Cielo ysm
1 Attachment(s)
ai dreptate ovidiu eu zic ca modelul asta mergea
|
Re: Cielo ysm
- Suspensie sport are ysmail de 2 ani drop 40/60 Tatehnix .
9 |
Re: Cielo ysm
Quote:
suflanta,evacuare borla,piese de carbon saq o faci mai usoara)eu atat am de spus..masina imi place..tine-o tot asa |
Re: Cielo ysm
Quote:
PS: incearca sa vezi daca iti permiti sa iei macar o evacuare (finala) Borla, din banii tai de alocatie pe un an... e greu si cu banii, multi au resurse limitate pt masina in perioada asta. |
Re: Cielo ysm
Quote:
|
Re: Cielo ysm
foare frumasa, dar cred ca bara fata este un pic exagerata...daca ai fi facut gura din mijloc ceva mai mica cred ca arata mult mai bine.....oricum important este sa iti placa tie;)
multa bafta in continuarea |
Re: Cielo ysm
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:20. |
- Copyright 2026 4Tuning