![]() |
Re: E30 - urs carpatin
il dau cu 400 de lei,este original din plastic...e din 2 bucatzi,si e in stare f buna...daca te hotaresti imi scri aici...si vb...
|
Re: E30 - urs carpatin
Quote:
|
Re: E30 - urs carpatin
DAI CU e30-u sa iasa pe strazi .......hai ca iese bine .....;)
BAFTAA!!!!!:twisted: |
Re: E30 - urs carpatin
Quote:
|
Re: E30 - urs carpatin
salut la toata lumea dupa o mica pauza am revenit si eu din nou si tin sa va anunt ca ursu sa vopsit sambata am sa revin maine cu niste poze:-P
|
Re: E30 - urs carpatin
Quote:
|
Re: E30 - urs carpatin
Quote:
|
Re: E30 - urs carpatin
Quote:
-scaunele mi le ei -perla in vopsea bagii ps vezi ca sunt pe cale sa renunt la bara fata+spate model facelift .... pentru model pre facelift |
Re: E30 - urs carpatin
5 Attachment(s)
si cateva poze de azi o sa fac mai multae cu camera
|
Re: E30 - urs carpatin
Frumos ursache ! Poate il vad si eu live in octombrie cand vin la facultate... sper sa fie gata pana atunci :D .. vi la intalnirile BmwClub Brasov ?
|
Re: E30 - urs carpatin
Quote:
|
Re: E30 - urs carpatin
Quote:
|
Re: E30 - urs carpatin
Quote:
|
Re: E30 - urs carpatin
Quote:
|
Re: E30 - urs carpatin
salut te misti frumos,,,nu stii gasesc si eu doar fusta fata de m teh2 pe undeva?te salut succes in continuare,,,
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:14. |
- Copyright 2026 4Tuning