Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - urs carpatin (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/195145-e30-urs-carpatin.html)

NorbyHPF 10-07-10 22:34

Re: E30 - urs carpatin
 
il dau cu 400 de lei,este original din plastic...e din 2 bucatzi,si e in stare f buna...daca te hotaresti imi scri aici...si vb...

rares22 11-07-10 14:57

Re: E30 - urs carpatin
 
Quote:

Originally Posted by NorbyHPF (Post 3508783)
il dau cu 400 de lei,este original din plastic...e din 2 bucatzi,si e in stare f buna...daca te hotaresti imi scri aici...si vb...

e mult frate cu 400 lei plus ca maiplatesc si curieru am gas in brasov cu 250

albatros 13-07-10 21:38

Re: E30 - urs carpatin
 
DAI CU e30-u sa iasa pe strazi .......hai ca iese bine .....;)

BAFTAA!!!!!:twisted:

rares22 14-07-10 20:35

Re: E30 - urs carpatin
 
Quote:

Originally Posted by albatros (Post 3516103)
DAI CU e30-u sa iasa pe strazi .......hai ca iese bine .....;)

BAFTAA!!!!!:twisted:

i dau i dau ca nu mai am rabdare dar o fac cu picatele ca mai am si masinile clientilor sa le fac si a mea tot nu am timp de ea dar sper intrun final sa o termin si pe a mea

rares22 25-07-10 19:41

Re: E30 - urs carpatin
 
salut la toata lumea dupa o mica pauza am revenit si eu din nou si tin sa va anunt ca ursu sa vopsit sambata am sa revin maine cu niste poze:-P

albatros 25-07-10 19:51

Re: E30 - urs carpatin
 
Quote:

Originally Posted by rares22 (Post 3541920)
salut la toata lumea dupa o mica pauza am revenit si eu din nou si tin sa va anunt ca ursu sa vopsit sambata am sa revin maine cu niste poze:-P

hai ca ese ......eu vreau sami pun un 2,5tds pe urs :D.....curios de poze maine :twisted:

rares22 25-07-10 20:20

Re: E30 - urs carpatin
 
Quote:

Originally Posted by albatros (Post 3541933)
hai ca ese ......eu vreau sami pun un 2,5tds pe urs :D.....curios de poze maine :twisted:

a iesit un gri jobolan cu perla violet

optimus 25-07-10 21:28

Re: E30 - urs carpatin
 
Quote:

Originally Posted by rares22 (Post 3541989)
a iesit un gri jobolan cu perla violet

Bai frate da nu te mai astamperii

-scaunele mi le ei
-perla in vopsea bagii

ps
vezi ca sunt pe cale sa renunt la bara fata+spate model facelift .... pentru model pre facelift

rares22 26-07-10 20:08

Re: E30 - urs carpatin
 
5 Attachment(s)
si cateva poze de azi o sa fac mai multae cu camera

crysty.bobok 26-07-10 21:02

Re: E30 - urs carpatin
 
Frumos ursache ! Poate il vad si eu live in octombrie cand vin la facultate... sper sa fie gata pana atunci :D .. vi la intalnirile BmwClub Brasov ?

Neamtzu_e36 26-07-10 21:05

Re: E30 - urs carpatin
 
Quote:

Originally Posted by rares22 (Post 3544389)
si cateva poze de azi o sa fac mai multae cu camera

Bv domnu ai facut ceva frumos sincer felicitari ,ma bucur ca a masina a ajuns pe mainii bune :D

rares22 26-07-10 21:12

Re: E30 - urs carpatin
 
Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 3544526)
Frumos ursache ! Poate il vad si eu live in octombrie cand vin la facultate... sper sa fie gata pana atunci :D .. vi la intalnirile BmwClub Brasov ?

normal ca o sa vi si sigur ca o sa vin cum sa ratez asa ceva:D

crysty.bobok 26-07-10 21:16

Re: E30 - urs carpatin
 
Quote:

normal ca o sa vi si sigur ca o sa vin cum sa ratez asa ceva
ai mai venit pana acum ? ne cunoastem :D ?

rares22 26-07-10 21:25

Re: E30 - urs carpatin
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3544530)
Bv domnu ai facut ceva frumos sincer felicitari ,ma bucur ca a masina a ajuns pe mainii bune :D

ms ma bucur ca iti place dar mai am mai mult de munca o sa continui si cu interioru mai astept si jantele bbs si motoru 2500 dublu vanos:D

il76 h t h 26-07-10 21:55

Re: E30 - urs carpatin
 
salut te misti frumos,,,nu stii gasesc si eu doar fusta fata de m teh2 pe undeva?te salut succes in continuare,,,


All times are GMT +2. The time now is 07:14.

- Copyright 2026 4Tuning