![]() |
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
pe undeva pe langa herastrau... nu mai sunt locuri .. parcari libere? ceva ?!
daca nu prin polivalenta.. sau al sangov acolo ar fii frumos :).... zgb`ule cate masini crezi ca o sa vina ... eu zic ca daca suntem vro 25 de VW`uri :P e prea bine.. pentru ca daca pe urma sunt prea multi.... care nu ne cunoastem.. se fac biserciute si fiecare face... ce vrea... ! |
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
da` fa ma golfuletz un pool .. cu datele si locatziile ... :D :D si eu cred k in constitutiei ar fi perfect ...prea bine asa .... in pescarus nu prea ... si nici victoriei ... eu mai zic si podul grant .... pe pod ar fi perfect... :D si pt un session de pictures....vezi tu e inchis :D ...o parte din el ... :twisted: mai vb ...
|
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
parcarea de la casa alba din baneasa?!
acolo am avea loc.... cred :D |
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
I'll be there 99% !!!
|
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
deci ramane sa facem un poll cu Ziua si Cu Locul
ziua : 14 iulie 15 iulie sau 16 iulie ....9 iulie a cazut.. pt ca nu paote sa vina multa lume locu : pescarus, victoriei casa ,alba baneasa , polivalenta , snagov paote in aprcul 23 august... sau sa vad.. cum e sub podul grand |
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
mai aveti propuneri ?! :)
|
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
eu sunt de parere ca si la Prisma 2 ar fii loc destul! mai ales ca sunt multi care nu cunosc bine nucurestiul!! plm eu sunt de parere ca ar fii mai bine sa facem undeva mai retras asa ca ganditi-va bine! daca vrem sa vina multa lume ar fii ideal sa ne gandim cum e mai bine pentru toti! parerea mea!!! :)))
|
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
in prisma 2 nu avem cum intra! ;)
si casa alba.. e destul de retras..... si polivalenta... la fel |
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
Quote:
|
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
|
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
Quote:
astept jantele pe 19 si acum am table pe spate ceea ce il face tare urat :( poate vin jantele pana atunci :) mi-am luat si eleron ;) |
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
Sub Podul Grand se exclude ca yo stau in Giulesti si trec in fiecare zi pe acolo....DEZASTRU....ar trebui sa ne vedem ori la Pescarus ori la Piata Constitutiei cred...mi a venit acum in minte.....acum cum ziceti si voi. Si in legatura cu data intalnirii vad ca deja amanam prea mult...9 nu e bine..14 nu ...15 nu....20 nu....ajungem sa ne vedem in toamna :P....ne vedem acum mai curand cei care putem veni, iar pt cei ce nu pot ajunge mai facem o intalnire...:D Eu unul abia astept. Cred ca pe 8 ar fi bine
|
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
pei fugi si voteaza :D .....
Pentru mine ideal ar fii VW DATE 15 IULIE. CASA ALBA . BANEASA. BUCURESTI |
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
Mai era un loc frumos.....La vreo 20 25 km pe autostrada Soarelui...dar mi se pare ca au pus astia camere de filmat, nush exact..dar ar fi frumos ca e o parcare mare si cam pustie....
|
Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
eu vin din Pl..deci daca mai vine cineva..ok, facem coloana...
as prefera unde in afara asfaltului...sa stai 2-3 ore in mijlocul Buc in asflat..te coci..deci undeva Snagov..casa aia alba...sau Polivalenta..unde e super bine zic eu..mmneg poate confirma..sau zGb.. |
| All times are GMT +2. The time now is 15:24. |
- Copyright 2026 4Tuning