![]() |
Re: Matiz - AR 22 ELA
salut. cu ce ai vopsit consola centrala cu spray auto si ai dat dupa cu lac sau decat cu spary auto?
|
Re: Matiz - AR 22 ELA
Scoti consola centrala , o freci cu smirgel de 1000 bine , degresezi , apoi cu spray auto la culoare dorita daca nu lac spraiul , ei tot spray de lac, multa bafta.
|
Re: Matiz - AR 22 ELA
Salut manu! Asteptam sa actualizezi pe aici.
Multa bafta! |
Re: Matiz - AR 22 ELA
Buburuza rosie a fost inlocuita de un Seat Ibiza
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:52. |
- Copyright 2026 4Tuning