Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Matiz - AR 22 ELA (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/192517-matiz-22-ela.html)

kid55 13-08-11 21:17

Re: Matiz - AR 22 ELA
 
salut. cu ce ai vopsit consola centrala cu spray auto si ai dat dupa cu lac sau decat cu spary auto?

LMM 29-08-11 16:53

Re: Matiz - AR 22 ELA
 
Scoti consola centrala , o freci cu smirgel de 1000 bine , degresezi , apoi cu spray auto la culoare dorita daca nu lac spraiul , ei tot spray de lac, multa bafta.

mareo 29-08-11 19:39

Re: Matiz - AR 22 ELA
 
Salut manu! Asteptam sa actualizezi pe aici.
Multa bafta!

mannuadi 23-10-11 19:48

Re: Matiz - AR 22 ELA
 
Buburuza rosie a fost inlocuita de un Seat Ibiza


All times are GMT +2. The time now is 00:52.

- Copyright 2026 4Tuning