![]() |
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
7 Attachment(s)
ms frumos pt parerea ta onesta....;)
postez 3-4 poze si promit in ce mai scurt timp sa mai fac cateva poze ca am terminat si pragurile de 2 zile...... |
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
super TAU! man e frumoasa nu am ce zice!
|
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
NU prea imi plac daciile ,da asta e cool,imi place cum a iesit,da ai modificato numai inafar sau ai umblat si pe la motor?
|
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
merita respectu ptr dacia asta... pacat ca nu am vazut-o si eu p la mare...
bv TAU ! |
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
3 Attachment(s)
cateva poze de la mare....
si da am facut ceva la motor....un mic up-grade..... |
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
7 Attachment(s)
cateva schimbari....
|
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
prea frumoasa masina..si stopurile..si kitu..tatoo`u :) faina tare Dacia..chiar ai ridicat nivelul :) felicitari :)
|
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
tare dacia asta...yeap
|
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
io unul apreciez atat efortul cat si rezultatul,poate ca nu e perfecta,dar multi critica nestiind cat de greu se gaseste un spoiler pt dacie care sa fie deosebit si aspectuos sau orice alt accesoriu,oricum mie imi place foarte tare masina se vede ca sunt bagati multi bani si mult timp.Un sincer si calduros FELICITARI!!!!!!pt ca le meriti si nu pentru ca as fi un pupincurist:D.si apropo mie imi plac jantele nu sunt tocmai genul meu, dar dau bine pe masina.parea mea...parea..mea!!!!!
|
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
am vazut masina asta de mai multe ori pe strada, e cu adevarat frumoasa, imi place
mai e o dacie verde care arata si ea... dar parca asta e mai belea, mai ales paintu ;) |
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
tau'le hai sa incerk sa te ajut putin sa fie si mai frumoasa :D deci .. poti sa ii faci micile detalii cate sunt urate la orice dacie
cum ar fi : - spatiul dintre far si bara prea mare si inegal - barile prinse cu boltzuri sau nituri aqm ai mai putea sa ii faci asa : -angel eyes ... sar potrivi bestial cu tatuaju :d - roof scoop - jenti mai mari - pe suportul plafonului din spte sa faci linia dintre negru si alb orizontala -rezervor pe margine si altele care numi vin aqm ... oricum masina este frumoasa ..... nu prea vezi asa dacii frumoase pe la noi :D bafta si felicitari .. si incearca chestia cu spatiile .. ai sa vezi rezultatu ... see ya :D |
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
super frumoasa mashina dar eu am o intrebare :d. Am vazut pozele cand o concepeai. Pe mine maintereseaza pentru a modifica caroseria ce se foloseshte???? kit sau ceva special pentru a o modela mai ushor? Multumesc!
P.S. Nu cunosc foarte bine tuning dar incerc sa invatz.....totzi au fost la inceput candva :D |
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
frumoasa dacia,iar stopurile sunt beton
|
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
cea mai tare dacie
|
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
Intradevar este superba!!! :D:D:D Am mai vazut masina asta pe strazile bucurestiului prin brancoveanu si prin mai multe cartiere si cand treceam pe langa ea ma opream si o admiram chiar dak e dacie.CIne spune de ea ca e kitch e un tzaran fiert :evil::evil::evil:
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:13. |
- Copyright 2026 4Tuning