Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arad (https://forum.4tuning.ro/85-arad.html)
-   -   Expo Arad Show - 13 iunie 2010 (https://forum.4tuning.ro/85-arad/190905-expo-arad-show-13-iunie-2010-a.html)

Black Pearl 11-06-10 01:43

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Intrarea participantilor, duminica, in incinta Expo se face intre orele 8-9. Dupa aceasta ora nu mai poate intra cu masina deoarece pe locul de intrare se va desfasura proba de indemanare.


Inscrierile pentru oricare din sectiuni se fac pana vineri ora 24.

Intrarea participantilor in incinta Expo se face pe poarta din spate. >>> La primul sens giratoriu dupa piata de masini se face dreapta spre zona industriala. Inainte de semafor se face stanga pe o sosea care da exact in spate la Expo Arad.

rangerxtr 11-06-10 12:29

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
2 Attachment(s)
doar 2 intrebari (chiar 3)sper sa fiu inscris ca am trimis mail de 2 spat,BH99avs, asa la traseu acolo unde sunt portile acolo este o bordura pe care culiseaza poarta se poate face ceva sa nu dam cu jantele??ca este cam mare bordura luata cu viteza....si sunt 2 ....se vad in poze si daca dupa linia dreapta cand se intra inapoi in expo ce se face se ocoleste ca in desen stalpul sau intoarcere 360??(parca asa am vazut in filmare)in rest e super traseul viteza....mersi

P.S. vreau ca si cine participa la tuning nu doar indemanre sa poarte casca si centura si geamul inchis....sa nu fie descriminare si sa fie solidari.....hahahahnoroc ca am si clima si casca de vara!!!!mam scos...

ar_66_rau 11-06-10 16:17

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Quote:

Originally Posted by rangerxtr (Post 3433393)
doar 2 intrebari (chiar 3)sper sa fiu inscris ca am trimis mail de 2 spat,BH99avs, asa la traseu acolo unde sunt portile acolo este o bordura pe care culiseaza poarta se poate face ceva sa nu dam cu jantele??ca este cam mare bordura luata cu viteza....si sunt 2 ....se vad in poze si daca dupa linia dreapta cand se intra inapoi in expo ce se face se ocoleste ca in desen stalpul sau intoarcere 360??(parca asa am vazut in filmare)in rest e super traseul viteza....mersi

P.S. vreau ca si cine participa la tuning nu doar indemanre sa poarte casca si centura si geamul inchis....sa nu fie descriminare si sa fie solidari.....hahahahnoroc ca am si clima si casca de vara!!!!mam scos...

ai mare dreptate in legatura cu sina de la poarta...eu le-am spus k daca ai o garda de 35-40 nu te poti da.....dar ce sa faci...nu ai cu cine....eu unu din cauza asta nu ma bag la indemanare....toate cele bune;)

brummy 11-06-10 16:58

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
:flamed: la mine e vreo 20cm.. daca e cum zice raul, nu ma dau nici eu :blink:

Black Pearl 11-06-10 17:56

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Se ocoleste stalpul exact ca pe schita de traseu, nu cum apare in video.

n0thinG 12-06-10 10:34

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Salut .. m`am inscris si eu la proba de indemanare :D .. e prima oara cand particip la asa cva .. dar am o problema :( ..nu stiam ca trebuie si o casca si nu am de unde sa fac rost :( .. imi poate imprumuta cineva pls ?

Si inca cva :P .. Ne intalnim undeva duminica sa mergem deodata la expo sau ?

calinpetco 12-06-10 14:01

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
pfai, acu era fain sa am casti de vanzare...

PinkProbeLady 12-06-10 17:36

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Pentru cei care nu au fost astazi la Car Wash

Cateva poze: Click Aici!

Black Pearl 12-06-10 18:54

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Azi la Expo Arad :-P

https://www.youtube.com/watch?v=KtDglMUbSUk
https://www.youtube.com/watch?v=egqujSEUutc

Daci 12-06-10 21:04

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
2 Attachment(s)
Pana una-alta mai pun si eu doua poze:

Gianny23 12-06-10 21:52

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Quote:

Originally Posted by Daci (Post 3436295)
Pana una-alta mai pun si eu doua poze:

faine poze .... :P participi maine la indemanare ?¿??

Daci 12-06-10 21:52

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Aici e filmarea spalarii masinii mele la Car Wash Show in cadrul targului expozitional Transport-AR:
https://www.youtube.com/watch?v=3PL2-WgRtAo


@Gianny23, nu particip la indemanare, voi fi doar spectator, dar daca tu participi la indemanare iti voi tine pumnii!

Adryanno 13-06-10 00:45

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Am si eu o intrebare ! Cat tine show'ul ? Am citit ca incepe la 10 ..

Black Pearl 13-06-10 01:21

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Poze de la Expo Arad de vineri- sambata gasiti aici

81rgl 13-06-10 14:57

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Poze de Duminica - Proba de indemanare...
Cine vrea poze editate sa ma contacteze PM.https://img571.imageshack.us/img571/8305/img6019.th.jpghttps://img821.imageshack.us/img821/961/img6018.th.jpghttps://img7.imageshack.us/img7/9291/img6017t.th.jpg
https://img249.imageshack.us/img249/3005/img6016j.th.jpghttps://img714.imageshack.us/img714/3243/img6015v.th.jpghttps://img408.imageshack.us/img408/9997/img6014.th.jpghttps://img340.imageshack.us/img340/3449/img6013p.th.jpghttps://img204.imageshack.us/img204/3366/img6006.th.jpghttps://img812.imageshack.us/img812/6161/img6007.th.jpghttps://img8.imageshack.us/img8/3311/img6008fx.th.jpghttps://img811.imageshack.us/img811/9434/img6009.th.jpghttps://img812.imageshack.us/img812/2977/img6012.th.jpghttps://img718.imageshack.us/img718/5...g6011de.th.jpghttps://img23.imageshack.us/img23/2622/img6010no.th.jpghttps://img808.imageshack.us/img808/4459/img6005y.th.jpg[URL=https://img526.imageshack.us/i/img6004i.jpg/]https://img526.imageshack.us/img526/623/img6004i.th.jpg[/URLhttps://img341.imageshack.us/img341/9987/img6003n.th.jpghttps://img231.imageshack.us/img231/2...mg6001f.th.jpghttps://img266.imageshack.us/img266/6055/img6000.th.jpghttps://img444.imageshack.us/img444/1575/img5999d.th.jpghttps://img69.imageshack.us/img69/8247/img5992.th.jpghttps://img529.imageshack.us/img529/1...g5993hv.th.jpghttps://img194.imageshack.us/img194/2...mg5995s.th.jpghttps://img32.imageshack.us/img32/7830/img5996h.th.jpghttps://img256.imageshack.us/img256/7039/img5997y.th.jpghttps://img218.imageshack.us/img218/2...mg5991x.th.jpghttps://img229.imageshack.us/img229/9812/img6020c.th.jpg


Urmeaza si alte poze nu prea merge internetul la mine.


All times are GMT +2. The time now is 21:54.

- Copyright 2026 4Tuning