![]() |
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Intrarea participantilor, duminica, in incinta Expo se face intre orele 8-9. Dupa aceasta ora nu mai poate intra cu masina deoarece pe locul de intrare se va desfasura proba de indemanare.
Inscrierile pentru oricare din sectiuni se fac pana vineri ora 24. Intrarea participantilor in incinta Expo se face pe poarta din spate. >>> La primul sens giratoriu dupa piata de masini se face dreapta spre zona industriala. Inainte de semafor se face stanga pe o sosea care da exact in spate la Expo Arad. |
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
2 Attachment(s)
doar 2 intrebari (chiar 3)sper sa fiu inscris ca am trimis mail de 2 spat,BH99avs, asa la traseu acolo unde sunt portile acolo este o bordura pe care culiseaza poarta se poate face ceva sa nu dam cu jantele??ca este cam mare bordura luata cu viteza....si sunt 2 ....se vad in poze si daca dupa linia dreapta cand se intra inapoi in expo ce se face se ocoleste ca in desen stalpul sau intoarcere 360??(parca asa am vazut in filmare)in rest e super traseul viteza....mersi
P.S. vreau ca si cine participa la tuning nu doar indemanre sa poarte casca si centura si geamul inchis....sa nu fie descriminare si sa fie solidari.....hahahahnoroc ca am si clima si casca de vara!!!!mam scos... |
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Quote:
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
:flamed: la mine e vreo 20cm.. daca e cum zice raul, nu ma dau nici eu :blink:
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Se ocoleste stalpul exact ca pe schita de traseu, nu cum apare in video.
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Salut .. m`am inscris si eu la proba de indemanare :D .. e prima oara cand particip la asa cva .. dar am o problema :( ..nu stiam ca trebuie si o casca si nu am de unde sa fac rost :( .. imi poate imprumuta cineva pls ?
Si inca cva :P .. Ne intalnim undeva duminica sa mergem deodata la expo sau ? |
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
pfai, acu era fain sa am casti de vanzare...
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Azi la Expo Arad :-P
https://www.youtube.com/watch?v=KtDglMUbSUk https://www.youtube.com/watch?v=egqujSEUutc |
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
2 Attachment(s)
Pana una-alta mai pun si eu doua poze:
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Quote:
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Aici e filmarea spalarii masinii mele la Car Wash Show in cadrul targului expozitional Transport-AR:
https://www.youtube.com/watch?v=3PL2-WgRtAo @Gianny23, nu particip la indemanare, voi fi doar spectator, dar daca tu participi la indemanare iti voi tine pumnii! |
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Am si eu o intrebare ! Cat tine show'ul ? Am citit ca incepe la 10 ..
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Poze de la Expo Arad de vineri- sambata gasiti aici
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:54. |
- Copyright 2026 4Tuning