Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - Bagged (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/186089-e46-bagged.html)

tupeu 18-05-10 16:22

Re: E46 - Stanced
 
4 Attachment(s)
am terminat (aproape) bara stabilizatoare pe fata :D
urmeaza sa mai polizez si sa o vopsesc in culoarea masinii

crysty.bobok 18-05-10 20:24

Re: E46 - Stanced
 
Interesanta bara stabilizatoare!
Ultima poza are 666.6 kb :D ce sa insemne asta ?:twisted:

tupeu 18-05-10 22:32

Re: E46 - Stanced
 
o sa o modific la rezolutie sa nu mai fie asa :)

SAX1987 18-05-10 23:57

Re: E46 - Stanced
 
Mi-ai dat idei cu bara stabilizatoare !! Arata foarte tare!!

Cand voi avea timpul necesar o sa imi fac si eu . Ai sudat electric?

BT 87 YVI 19-05-10 00:07

Re: E46 - Stanced
 
Salut! Tare masinutza bafta in continuare si as vrea sa te intreb de unde ai luat bulge-ul de m3? MS frumos

ZaNe94 19-05-10 16:59

Re: E46 - Stanced
 
totusi cum mai deschizi portierele? dami si mie un pm te rog cu raspunsu.

quick_silver2 19-05-10 17:22

Re: E46 - Stanced
 
Quote:

Originally Posted by ZaNe94 (Post 3373133)
totusi cum mai deschizi portierele? dami si mie un pm te rog cu raspunsu.

Cu ranga.
Exista sistem pentru deschidere a usilor din telecomanda

tupeu 19-05-10 17:43

Re: E46 - Stanced
 
mersi, e sudata in argon
bulge-ul eu l-am facut si sudat
portierele daca citesti topicul mai atent gasesti raspunsul, chiar este un video cum sare usa :)

kox_24 20-05-10 14:20

Re: E46 - Stanced
 
spunemi te rog si mie unflatura de pe capota cum ai facuto si din ce?daca poti eventual sa imi pui niste poze mai in detaliu.mersi

tupeu 23-05-10 07:25

Re: E46 - Stanced
 
salut, e facuta din tabla, poze ai pe paginile anterioare, suddata pe capota, forma am facut-o destul de apropiata de original iar formele rotunde si finisajele evident vor fi facute din kit

tupeu 01-07-10 23:56

Re: E46 - Stanced
 
1 Attachment(s)
Buna seara, de mult nu am mai postat nimic, am mai lucrat ceva la bmw, am finisat capota si am vopsit-o in argintiu metal mat, cam cum e acum pe lateral masina, pacat ca nu am poze, dar zilele urmatoare voi posta :) am doar o poza in lucru la capota :d
am vopsit si strutbar-ul dar la fel, poze zilele urmatoare :)
numai bine

cristi_tecar_30 02-07-10 03:19

Re: E46 - Stanced
 
nu o mai tot lauda atata.adevaru ii ca ii frumoasa
dar u nu aveai bara de pachet M pe fatza?

tigermotorsport 02-07-10 08:02

Re: E46 - Stanced
 
Quote:

Originally Posted by cristi_tecar_30 (Post 3487031)
nu o mai tot lauda atata.adevaru ii ca ii frumoasa
dar u nu aveai bara de pachet M pe fatza?

O mai are, dar nu e pusa pe masina.

tupeu 02-07-10 08:42

Re: E46 - Stanced
 
Quote:

Originally Posted by cristi_tecar_30 (Post 3487031)
nu o mai tot lauda atata.adevaru ii ca ii frumoasa
dar u nu aveai bara de pachet M pe fatza?

nu ma laud Doamne fereste :)
acuma e in "winter mode" :))
chestia ii ca pentru ITP am schimbat bara si cu asta pot sa ma laud ca L-AM TRECUT :)
cat de repede o sa pun bara, trebuie refacuta un pic, termin oglinzile si le vopsesc, pun strut bar u sus si ma apuc de praguri
problema majora si nu numai la mine se pare, sunt banii :))
asta e, ne miscam un pic mai incet dar eu cel putin, nu renunt la proiect
v-am pupat

tigermotorsport 02-07-10 09:14

Re: E46 - Stanced
 
Quote:

Originally Posted by cristi_tecar_30 (Post 3487031)
nu o mai tot lauda atata.adevaru ii ca ii frumoasa
dar u nu aveai bara de pachet M pe fatza?

tu erai? cand ti-am raspuns eram prea somnoros sa vad:))


All times are GMT +2. The time now is 16:53.

- Copyright 2026 4Tuning