Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Virtual Tuning 3D (https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d.html)
-   -   lucrarile mele cristy2boy (https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d/185492-lucrarile-mele-cristy2boy.html)

cristy_dacia 24-07-10 19:19

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
Quote:

Originally Posted by GRIGO (Post 3539932)
Pentru ursulet am eu.
Daca gresesc imi cer scuze, desi nu cred ca gresesc.
Ursuletul nu e facut de tine, modelul este luat de pe net.
Doar l-ai modificat putin ....
Gresesc ?
Asemanarile sunt prea mari
uite modelul

la ursulet ai dreptate dar alalante masini nu sunt luate depe net sunt fecute de mine.altceva?Vezi ca si oltcitu e pe net dar e postat de mine oltcitul si mai am cateva

frost_dani 30-07-10 20:15

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
Quote:

Originally Posted by cristy_dacia (Post 3540093)
la ursulet ai dreptate dar alalante masini nu sunt luate depe net sunt fecute de mine.altceva?Vezi ca si oltcitu e pe net dar e postat de mine oltcitul si mai am cateva

De ce te crispezi asa ? El doar ti-a aratat ca nu esti ceea ce sustii...adica faptul ca copii de pe net. Cat despre celelalte lucrari... e treaba ta.

cristy_dacia 31-07-10 11:32

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
Quote:

Originally Posted by frost_dani (Post 3553844)
De ce te crispezi asa ? El doar ti-a aratat ca nu esti ceea ce sustii...adica faptul ca copii de pe net. Cat despre celelalte lucrari... e treaba ta.

nu am copiat decat bmw-ul ursulet

cristy_dacia 28-08-10 20:11

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
5 Attachment(s)
dacia nova

cristy_dacia 04-09-10 20:35

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
6 Attachment(s)
inca 2 lucrari .YCE-ul este inca in lucru

cristy_dacia 29-09-10 20:33

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
4 Attachment(s)
inca o lucrare

andy design x 01-10-10 07:57

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
Quote:

Originally Posted by cristy_dacia (Post 3691822)
inca o lucrare

Asta imi place cel mai mult din toate!!!:shock:Dar vezi ca ai o problema cu numarul de pe fata.;)

cristy_dacia 01-10-10 10:54

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
problema cu numarul o stiu si va fi rezolvata caci masina nu este gata

dary762 17-10-10 16:04

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
Super frumos omule!!
Ai putea sa ma inveti si pe mine?
Adica ce program folosesti,de unde il iau,cum se lucreaa in el etc..
Multumesc

cristy_dacia 20-10-10 20:16

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
Quote:

Originally Posted by dary762 (Post 3734439)
Super frumos omule!!
Ai putea sa ma inveti si pe mine?
Adica ce program folosesti,de unde il iau,cum se lucreaa in el etc..
Multumesc

se numeste google sketchup si se lucreaza fff usor.il poti lua depe net

jurec10 09-12-10 16:35

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
Quote:

Originally Posted by cristy_dacia (Post 3616562)
dacia nova

Bravo omule arate foarte bine

.......vreau si eu sa ma apuc de astea dar mai incolo

darck_angel64 12-12-10 18:28

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
in ansamblu sunt reusite toate modelele, bravo...

dar am gasit o mica buba...

https://forum.4tuning.ro/attachment.p...4&d=1273593789

oltcitul n-are motorul in linie :D

Denis' 01-01-11 01:49

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
frumoase lucrari . Felicitari :-)

cristy_dacia 01-01-11 08:49

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
Quote:

Originally Posted by darck_angel64 (Post 3891477)
in ansamblu sunt reusite toate modelele, bravo...

dar am gasit o mica buba...

https://forum.4tuning.ro/attachment.p...4&d=1273593789

oltcitul n-are motorul in linie :D

da stiu dar asta e nu am avut ce sa i fac dar promit ca il voi reface

cristy_dacia 21-01-11 19:41

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
3 Attachment(s)
inca o lucrare care e in desfasurare.mai e de lucru..


All times are GMT +2. The time now is 22:22.

- Copyright 2026 4Tuning