![]() |
re: FETE SI MASINI
Drobeta da astea sunt vechi :|
pune si tu ceva mai nou:P , daca ai fete disponibile sa faca poze aduc si eu masina :)) |
re: FETE SI MASINI
2 Attachment(s)
da frate nui problema
|
re: FETE SI MASINI
totul la puterea a 3 a... auzi, fetele alea e surori ? :lol:
|
re: FETE SI MASINI
Quote:
|
re: FETE SI MASINI
da buna asta cu surorile:lol:
|
re: FETE SI MASINI
pot sa zic stop a mea pe una din ele ?:))
|
re: FETE SI MASINI
Quote:
|
re: FETE SI MASINI
Quote:
|
re: FETE SI MASINI
Off Topic iarasi! Si macar de ar fi masinile lor :lol:
|
re: FETE SI MASINI
frumoasa initiativa :) oricum offtopic. dar... e binevenita in probe orice domisoara :)
|
re: FETE SI MASINI
ce crys esti gelos ca nu ai asa ceva si pe bolidul tau:lol:
|
re: FETE SI MASINI
Quote:
pozele au zis ca vin pe jos nu au masina https://www.youtube.com/watch?v=xpVpJ...eature=related sau de ce nu facem si noi asa ceva ........??? https://www.youtube.com/watch?v=DU2kC...eature=related sper ca nu sunt iar of topic sa imi iau din nou avertismente |
re: FETE SI MASINI
ea sa va mai clatiti ochii putin
https://www.youtube.com/watch?v=fK4_e...eature=related https://www.youtube.com/watch?v=6sr7Y...eature=related |
re: FETE SI MASINI
Quote:
Enhorabuena ! :D P.S: scz de off` ... da pe mn ma iarta CryS` :D |
Re: FETE SI MASINI
8)ciprian am zis fete de la noi din iasi nu avioane
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:52. |
- Copyright 2026 4Tuning