Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Mures (https://forum.4tuning.ro/402-mures.html)
-   -   Votati cea mai frumoasa masina a membrilor 4tuning Mures (https://forum.4tuning.ro/402-mures/183298-votati-frumoasa-masina-membrilor-4tuning-mures.html)

Rhor 23-04-10 21:14

Re: Votati cea mai frumoasa masina a membrilor 4tuning Mures
 
Quote:

Originally Posted by CheLu_Gti (Post 3304866)
oricum recunosc ca am gresit,daca ajunge careva langa mine,si la final ne desparte un vot sau 2,propun sa nu mi se ia in considerare votu meu.numa binie !

de apreciat ca iti reucunosti ca esti vinovat^^
pun pariu ca multi nar face asa ceva...

dar sa fim acuma seriosi... masina ta arata superb... si daca o sa se ajunga la voturi egale... si no sa castigi... sa stii ca masina arata superb...


Si ma refer si la alte masini... sunt ingrijite... iubim masininile... toti suntem castigatori care au participat la pool asta...:P

parere personala.. sa nu va suparati acuma daca am zis ceva gresit :-P

PuFuL3T3 24-04-10 16:05

Re: Votati cea mai frumoasa masina a membrilor 4tuning Mures
 
Quote:

Originally Posted by CheLu_Gti (Post 3304866)
oricum recunosc ca am gresit,daca ajunge careva langa mine,si la final ne desparte un vot sau 2,propun sa nu mi se ia in considerare votu meu.numa binie !

Asta e dovada de bun simt si respect...
oricum wtf-ul va castiga ... pentru ca e o masina superba... la fel si golful(cop)Dar gti lu chelu e de apreciat...

"gud job"

Spilner 24-04-10 17:24

Re: Votati cea mai frumoasa masina a membrilor 4tuning Mures
 
Cat mai tine votul ?....ahh da...ar fii super pt. cel care castiga sa ii se doneze un rezervor plin :))

PuFuL3T3 24-04-10 17:32

Re: Votati cea mai frumoasa masina a membrilor 4tuning Mures
 
This poll will close on 01-05-10 at 23:50
De 1 mai va fi inchis votu

Cat despre premiu...nu am vazut sa se specifice nimic... eu cred ca e doar asa pentru fun..
Ar fi frumos sa se acorde castigatorului o mica atentie:D

Spilner 25-04-10 12:58

Re: Votati cea mai frumoasa masina a membrilor 4tuning Mures
 
De ce am impresia ca toti cei care au 1 VOT si-au votat singuri masina ? :)

zsoltpihe 25-04-10 13:03

Re: Votati cea mai frumoasa masina a membrilor 4tuning Mures
 
Eu nu stiu dece ai impresia aia ... dar si eu 1vot am,si nu eu mi-am votat masina,nici nu am rugat pe nimeni:-P ... si nici TPI-ul nu si-a votat masina,ca eu am votat;)

Spilner 25-04-10 13:12

Re: Votati cea mai frumoasa masina a membrilor 4tuning Mures
 
Quote:

Originally Posted by zsoltpihe (Post 3308684)
Eu nu stiu dece ai impresia aia ... dar si eu 1vot am,si nu eu mi-am votat masina,nici nu am rugat pe nimeni:-P ... si nici TPI-ul nu si-a votat masina,ca eu am votat;)


Eu mi-am spus doar gandirea/impresia... :)

Korne 25-04-10 16:34

Re: Votati cea mai frumoasa masina a membrilor 4tuning Mures
 
cine si-a votat singur masina sau si-a rugat prietenii sa o faca, sau au facut-o din simpatie are frica de critici...caracter slab. eu am votat WTF...
chelule, esti un cheater

MS 87 PIJ 26-04-10 13:08

Re: Votati cea mai frumoasa masina a membrilor 4tuning Mures
 
Daca Chelu NU era CHEL eu propuneam sal prindem si sal TUNDEM :))

Petyy007 26-04-10 14:33

Re: Votati cea mai frumoasa masina a membrilor 4tuning Mures
 
sa-i cumparam o peruca:))

Korne 26-04-10 14:54

Re: Votati cea mai frumoasa masina a membrilor 4tuning Mures
 
si tu meriti tuns...

CheLu_Gti 26-04-10 18:43

Re: Votati cea mai frumoasa masina a membrilor 4tuning Mures
 
nu mai faceti atata offtopic...de la votati masina bla bla ati ajuns sa vorbiti de paru meu...:)

CLM_Audi 26-04-10 23:35

Re: Votati cea mai frumoasa masina a membrilor 4tuning Mures
 
Competitie stransa intre Golf/GTI si Bolf/COP, si pe buna dreptate. Mi-a fost foarte greu si mie sa aleg intre cele doua. Dealtfel toate masinile prezentate sunt frumoase8). Am votat Bolf-ul pentru plusul de originalitate, sper sa nu iasa cu suparare, oricum castigatorul da berea la toti votantii :-P
Am tinut cont ca suntem pe un forum de tuning, fiindca daca eram pe un forum de clasice votam ursul fara ezitari.

vali-tgm 27-04-10 21:37

Re: Votati cea mai frumoasa masina a membrilor 4tuning Mures
 
Pai normal daca baiatu isi cam face reclama https://forum.4tuning.ro/109-masina-m...ml#post3315228
Oricum nu am timp zilele astea dar fac curat pe topicul asta. Ma cam asteptam la asemenea rezultate sincer. Cred ca altul cu poll nu va mai fi.

vali-tgm 29-04-10 21:21

Re: Votati cea mai frumoasa masina a membrilor 4tuning Mures
 
Deci da. Unii chiar si-au batut joc de acest topic. Unii prin faptul ca numa cat ca nu si-au facut bannere cu votati masina mea iar altii prin modul foarte urat de a exprima parerea buna sau rea. Deci URAT din partea voastra. Cei in cauza au fost sanctionati.

NU mai vreau off-topic. Poll-ul merge pana la final. Orice alte comentarii si insulte se vor sanctiona mai urat decat cele de pana acuma.

PS: Korne puteai sa nu distrugi asa acest topic doar prin simplul motiv ca a fost ideea ta. Nu au fost unele lucruri corecte dar nu asa treabuia sa reactionezi.

RUSINE!
PS': Nici ceilalti useri nu au incercat sa stinga conflictul ba mai mult asistau ca la un spectacol si mai puneau si paie pe foc. Felicitari.


All times are GMT +2. The time now is 02:55.

- Copyright 2024 4Tuning