![]() |
Re: Control RAR
Adevarat Cristi!HUOOOOOOOOOOOOOOOOOOO...........
|
Re: Control RAR
deci sa inteleg ca singura varianta sa scapi de control e sa nu te opresti? nu pot sa inteleg de ce se pot lega de un amarat de volan sport, as intelege daca masina avea airbag din fabrica si cu volan sport nu ar mai avea, da asa....si treaba cu manerele de la usi astupate, cine le-a astupat si-a asumat riscul, e problema lui , e viata lui si e masina lui
|
Re: Control RAR
Quote:
Si nu e vorba numai de Dacii... e vorba si de gunoaie de mecedesuri cobra, golfuri 1, fiat ritmo, fort taunus si aletele de genul care inca mai bantuie (circula e mult spus) pe drumurile patriei. Iar despre conducerea tari ... nu cred ca se poate comenta atata timp cat in 2006 de revelion toata Romania striga de bucurie ca am intrat in UE de mana cu Basescu ... |
Re: Control RAR
Quote:
|
Re: Control RAR
Control RAR pe DN 10 intre Brasov si Intorsura Buzaului in comuna Teliu miercurea sau joia de la 9 pana pe la 1 in fiecare saptamana...au treaba cu daciile si masinile vechi.
|
Re: Control RAR
hotii astia de gabori sunt peste tot.......zilele astea in bucuresti cartierul ferentari-berceni......erau peste tot si in locuri in care nu tii imaginau ca vor sta....groasa rau cu ei
|
Re: Control RAR
seara...noaptea ia vazut careva cu raru?
|
Re: Control RAR
Seara nu e nimeni mergeti fara grija
|
Re: Control RAR
RAR-ul are program normal să zic aşa.
Cam cānd este deschis la sediu, atunci pot fi şi ei pe teren. Dar nu trebuie RAR neapărat ca jegoşii să īţi ia talonul. |
Re: Control RAR
nu stiu daca era RAR..acum o saptamana spre bucuresti inainte de barcanesti era o masina de politie si una pe care scria Control Trafic....era oprita si o masina mica un kaddet
|
Re: Control RAR
E A.R.R. ce-ai vazut tu acolo. Se leaga In special de tiruri si masini mari :)
|
Re: Control RAR
era si la albesti...miercuri pe la 2 jumate
|
Re: Control RAR
e careva care si-a recuperat talonul dupa ce l-a luat cei de la arr???
|
Re: Control RAR
Quote:
|
Re: Control RAR
Quote:
Feritiva de RAR mobil, dar ei nu au dreptul sa va opreasca de capul lor... fara un politist nu va pot face absolut nimica:) politistu te opreste si sub supravegherea politistului va verifica masina;) Cel mai bine daca plecati la drum lung luati-va o statie auto, va ajuta foarte mult:) o zic din o mica experienta cu asa ceva:-P |
| All times are GMT +2. The time now is 22:10. |
- Copyright 2026 4Tuning