![]() |
Re: Vand e30 316i impecabil
.....up.....
|
Re: Vand e30 316i impecabil
1 Attachment(s)
...............SuuuuUuuuuS............... |
Re: Vand e30 316i impecabil
Quote:
Dar la 120 sa nu sara aripile de pe ea sau sa mearga cu botul pe banda 1 si curu pe a 2-a ... Ca aia nu e masina ... e roaba de carat cartofii si rosiile de la tzara ... Din 1995 eu nu am gasit decat de la 6000 euro in sus ... unde e 3500 , unde e 6000 ??? 6000 e cu " 3 clase mai sus " ... cum spuneai tu ...si 1 clasa = 1000 euro ... |
Re: Vand e30 316i impecabil
multumesc pentru sustinere :)
....up... |
Re: Vand e30 316i impecabil
te-ar interesa un 5-ar super intretinut din 91 525i 192hp......nu este full option dar are o groaza de chestii dak eshti interesat....pls contactsi vb mai mutle..
ym:colegutu_2005 |
Re: Vand e30 316i impecabil
Recarosare e praff .. una e cu caroseria ei originala din fabrica.
|
Re: Vand e30 316i impecabil
Potzi sa pui shi tu ceva poze cu interiorul daca ai ?!
Multumesc ! |
Re: Vand e30 316i impecabil
nu am poze cu int.
.................................................. .....................UP.................................................. ..................... |
Re: Vand e30 316i impecabil
Pai nu poti sa faci si u ceva poze cu interiorul ? Ca e si spre interesul tau si al meu ...
|
Re: Vand e30 316i impecabil
eu sunt cineva care ii face cuiva un bine... masina eu nu am mai vazut-o de mult... cand voi avea ocazia ii voi face... dar nu prea curand...
....................up.................. |
Re: Vand e30 316i impecabil
PRET NOU: 3650 Euroi NENEGOCIABIL pentru cine chiar vrea sa negocieze ramane pretul 3900 :D ......up..... |
Re: Vand e30 316i impecabil
Am si eu o nelamurire scuzama daca sunt offtopick dar am o curiozitate :
Eu stiam ca motorul M40 a fost pus si pe primele pisicutze este motorul pe curea de distributzie si ete de 1800 de cm adik eu asa stiam :DAcu nu mai stiu daca au fost M40 si de 1600 si de 1800 :?: Ms Ontopick Masina arata super bine dar nush ce sa zic de pretz :D |
Re: Vand e30 316i impecabil
un schimb cu o Vectra A 2000 16valve din `92 ?
|
Re: Vand e30 316i impecabil
1 Attachment(s)
@dumy: nu stiu :???:
@bob: Nu ma intereseaza schimburi cu nici un fel de masina! ;) ..................up............. |
Re: Vand e30 316i impecabil
......sus......
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:41. |
- Copyright 2026 4Tuning