Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - M43B18 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/180331-e36-m43b18.html)

Neamtzu_e36 11-07-10 22:46

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by johnny325 (Post 3509100)
neamtule PC este o adevarata istorie sincer imi este foarte dor de ea si cred ca o sa o recureperez:cry::lol:

oho bun asa ar fi super sa iei iar PC-ul ;)

Neamtzu_e36 11-07-10 22:46

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Ianis (Post 3509967)
da traiesc sa te vad si pe tine cu o masina sa mergi cu ea ?

pana la sf luni cred ca o inscriu pe cea gri ca vreau sa plec la mare :D

Neamtzu_e36 11-07-10 22:49

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by liviu tex (Post 3510261)
in neregula cu bara fata cre' ca's jantele! si la ala rosu daca'i pui table co capace arata urat! mie'mi pare bine bara aia!:D

jantele vin si alea dar toate la randu lor :D
Azi am terminat de montat pe cea gri interiorul de piele si oglinzile de M dar cea din stanga a rupto un prieten din greseala :sad: sper sa o pot pune la loc am sa revin cu poze

Neamtzu_e36 15-07-10 14:06

Re: E36 - M43B18
 
4 Attachment(s)
Am cam terminat si cu interioru am montat si scaunele fata ,am reparat si oglinda rupta urmeaza sa o montez si am luat si jante pe 17 .......

Neamtzu_e36 15-07-10 16:42

Re: E36 - M43B18
 
Am si eu o intrebare la voi se monteaza greu gemurile electrice pe fata? ma refer de tras fire pus macaraua ...... ms

Wilgax 16-07-10 17:19

Re: E36 - M43B18
 
O a doua pisicuta neamtzule.Frumos.O intrebare la tine....imi poti spune te rog pretul de achizitionare al volanului de ///M?

Neamtzu_e36 16-07-10 18:41

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Wilgax (Post 3523118)
O a doua pisicuta neamtzule.Frumos.O intrebare la tine....imi poti spune te rog pretul de achizitionare al volanului de ///M?

am avut o buza de IS pt e30 si am dat-o la schimb pe volan

Wilgax 16-07-10 21:12

Re: E36 - M43B18
 
Am inteles.Multumesc oricum!

Neamtzu_e36 18-07-10 20:02

Re: E36 - M43B18
 
3 Attachment(s)
casetofon nou si oglinzile montate.........

expres 18-07-10 20:22

Re: E36 - M43B18
 
nici turomeetru macar la 1.6 ?:( :sad::sad:

D_a_N_i 18-07-10 20:46

Re: E36 - M43B18
 
hai neamtule ca in august poate vedem bestiuta pe strazi

Neamtzu_e36 18-07-10 20:56

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by expres (Post 3527006)
nici turomeetru macar la 1.6 ?:( :sad::sad:

nici turometru masina asta este chiala de chiala dar sper saptamana asta sa ii pun si ceasuri noi cu tot cu turometru :D

Neamtzu_e36 18-07-10 20:57

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by D_a_N_i (Post 3527041)
hai neamtule ca in august poate vedem bestiuta pe strazi

pana la sfarsitu luni eu sper sa o incriu la noi sau la BG dar va fi inscrisa sa vad acum cu banii :-):-)

Neamtzu_e36 19-07-10 20:22

Re: E36 - M43B18
 
5 Attachment(s)
bord nou :D

CT.20.KTL 19-07-10 20:43

Re: E36 - M43B18
 
salut!
am urmait thread`ul si n-am inteles o chestie ... pana la urma pe care o modifici ? ai inceput cu 1.8 si acum cu 1.6 ... :) app ... ai idee cat iti ia la % 1.6 ?


All times are GMT +2. The time now is 09:39.

- Copyright 2026 4Tuning