![]() |
Re: E46 - Shadow line
Ceva nou cu masina? :rolleyes2
|
Re: E46 - Shadow line
Arata foarte bine masina :D Bafta in continuare la modificari
|
Re: E46 - Shadow line
pe carte nu apare ca masina ar fi plecat de la sb----ca parca prea imi e cunoscuta:D
|
Re: E46 - Shadow line
3 Attachment(s)
Salutari :D ca noutati pot spune ca am renuntat la "pachetul M" deoarece nu se asezau foarte bine chinezismele pe masina :sad: si intre timp am mai schimbat ceva seturi de jante oprindu-ma la acestea :rolleyes2 si da masina vine le la sibiu ;)
|
Re: E46 - Shadow line
frumoasa,,,,ce ai facut cu pachetul daca ai renuntat la el?
ps:daca vreodata vrei sa renunti la crom in schimbul celor negre da-mi de stire:D |
| All times are GMT +2. The time now is 11:18. |
- Copyright 2026 4Tuning