![]() |
Re: REV UP SQUAD
@ Cristi KST : bah ms mult.....da jantele urmeaza sa le vopsesc si o sa fim clubu Fruct Squad (Banane,Portocale etc)
@ DUffy : ms daffy :D @ Cosmin YRC : OZ-urile sunt excelente(doar le am de la cea mai buna firma de tuning din Bucuresti.......raport calitate pret excelent :)) ),o sa le vopsesc doar |
Re: REV UP SQUAD
Clubul fruct :))))))))))))))))))))))
Cautam fructe :)))))))) |
Re: REV UP SQUAD
cristi .........iti dau eu 2 fructe ca sa merga cu banana aia :)))
|
Re: REV UP SQUAD
ai mancat vre-o data banana cu oua????
daca nu...iti dau eu pana te saturi :lol::lol::lol: |
Re: REV UP SQUAD
Cred k o sa te saturi u,ca lu asta ii place :))
|
Re: REV UP SQUAD
Ca tot vorbeam de fructe...
Coming soon...TEASER...new member.... Green apple car https://img249.imageshack.us/img249/1...20apple111.jpg Uploaded with ImageShack.us |
Re: REV UP SQUAD
sal bine v-am gasit pe toti
|
Re: REV UP SQUAD
Asa frate :D....
Ai ca o i-au yo inaintea ta cu cele 2 nebunii...tot daca una e pe cale de a fii data Vw golf IV gti 1.8T si Subaru Impreza Wrx STI,Type-RA, 555 WRC Limited Edition Poze noi in curand de la sedinte foto.... Si la fel poze cu membru nou...Vw golf V Gti... https://img72.imageshack.us/img72/1052/img1264a.jpg Uploaded with ImageShack.us https://img814.imageshack.us/img814/5391/111111p.jpg Uploaded with ImageShack.us |
Re: REV UP SQUAD
stii ce tre sa faci acum nu???....astept telefonul tau!
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:54. |
- Copyright 2026 4Tuning