![]() |
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
Misto pozele!
Data viitoare o facem si mai lata! :)) Sper cat mai curand! |
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
Quote:
PS: |
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
Quote:
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
frumos-frumos...la multi ani si la mai multe astfel de intalniri.Bafta
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
foarte tari pozele!!!!astept cu nerabdare filmul:D:D
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
imi pare rau ca nu am putut sa fiu cu voi,probleme.............
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
3 Attachment(s)
filmele format mai calitativ
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
nu este frumos ce ati facut :( ati poluat padurea :))))
la multi ani ambelor cluburi ;) |
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
Tari filmele ! Pun pariu ca inca mai sunt urmele acolo. DVD-u sigur m-a umplut de cauciuc cand tineam de masina lui! :)
Poate mergem sapt viitoare sa vedem daca mai sunt urmele! |
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
100% urmele vor ramane! Mai ales alea de la Skoda (stiti voi cea mai ...). Cand mai mergem acolo? Sa ne luam pantaloni scurtzi:D
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
Super misto filmele:D!
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
2 Attachment(s)
:d :d :d :d:d
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
uite asa se duc 4 cauziucuri in 3 minute data viitoare sper sa faca poc amandoua :d
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
sper ca aiti mancat si baut si pentru mine.... eu am lucrat toata ziua......
PS: La multi ani sa crestem mari cu totii! |
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
Super filmele! Ar fi o chestie misto sa facem un film asa cum trebuie cu o camera video nu aparat digital pe autostrada si sa fie ceva organizat nu haotic. Un fel de prezentare a clubului.
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:51. |
- Copyright 2026 4Tuning