Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4 Speed Squad (https://forum.4tuning.ro/57-4-speed-squad.html)
-   -   DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 2 & 1 ANI DE EXISTENTA !!! (https://forum.4tuning.ro/57-4-speed-squad/17347-duminica-14-gratar-4ss-and-evo-crew-aniversare-2-and-1-ani-existenta.html)

Golf 16-05-06 08:39

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
Misto pozele!
Data viitoare o facem si mai lata!
:))
Sper cat mai curand!

200SX 16-05-06 09:39

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
Quote:

Originally Posted by ZoliaT
poze :
https://www.4tuning.ro/gal/thumbnails.php?album=435

filmul cu pricina maine ;)

Multumim
PS:

200SX 16-05-06 09:39

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
Quote:

Originally Posted by ZoliaT
poze :
https://www.4tuning.ro/gal/thumbnails.php?album=435

filmul cu pricina maine ;)

Multumim, asteptam si filmul sa-l vedem

D_M_X 16-05-06 10:21

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
frumos-frumos...la multi ani si la mai multe astfel de intalniri.Bafta

AYF_stilo 16-05-06 15:25

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
foarte tari pozele!!!!astept cu nerabdare filmul:D:D

bogdanlascu 16-05-06 20:34

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
imi pare rau ca nu am putut sa fiu cu voi,probleme.............

ZoliaT 17-05-06 03:12

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
3 Attachment(s)
filmele format mai calitativ

sil4tuning 17-05-06 05:52

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
nu este frumos ce ati facut :( ati poluat padurea :))))
la multi ani ambelor cluburi ;)

Golf 17-05-06 12:40

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
Tari filmele ! Pun pariu ca inca mai sunt urmele acolo. DVD-u sigur m-a umplut de cauciuc cand tineam de masina lui! :)
Poate mergem sapt viitoare sa vedem daca mai sunt urmele!

Reme 17-05-06 14:03

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
100% urmele vor ramane! Mai ales alea de la Skoda (stiti voi cea mai ...). Cand mai mergem acolo? Sa ne luam pantaloni scurtzi:D

Reme 17-05-06 14:12

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
Super misto filmele:D!

DVDValy 17-05-06 16:48

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
2 Attachment(s)
:d :d :d :d:d

gaby_4ss 17-05-06 20:10

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
uite asa se duc 4 cauziucuri in 3 minute data viitoare sper sa faca poc amandoua :d

aicad 17-05-06 23:06

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
sper ca aiti mancat si baut si pentru mine.... eu am lucrat toata ziua......

PS: La multi ani sa crestem mari cu totii!

Golf 18-05-06 11:12

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
Super filmele! Ar fi o chestie misto sa facem un film asa cum trebuie cu o camera video nu aparat digital pe autostrada si sa fie ceva organizat nu haotic. Un fel de prezentare a clubului.


All times are GMT +2. The time now is 12:51.

- Copyright 2026 4Tuning