![]() |
Re: Echipa de sprijin
care mai esti de prin pantelimon ... din pacate maine dezmembrez masina altfel mai agatam cva din drum
|
Re: Echipa de sprijin
mersi oricum.asta e apelam la transportu in comun
|
Re: Echipa de sprijin
dak ai masina ;;) te`o conduc eu :P
|
Re: Echipa de sprijin
nu o am in tara.mersi ca te-ai oferit.
daca se gaseste cineva sa ma ia si pe mine pana maine la 1 sa ma anunte si pe mine. |
Re: Echipa de sprijin
Salut ! Vreau sa stiu daca se mai pot face inscrieri ! Pfff si anul asta am intarziat :| !!!
|
Re: Echipa de sprijin
dak nu ne facem brigada si merem cu 335 macar nu ne plictisim
|
Re: Echipa de sprijin
Trece cineva prin colentina ?
|
Re: Echipa de sprijin
pff nici eu nu stiu ce mijloc de transport sa iau pana acolo si nu prea stiu rutele :(
edit: Care ma help si pe mine :)? |
Re: Echipa de sprijin
Quote:
|
Re: Echipa de sprijin
Cred ca de la statia de metrou Aviatorilor se i-a autobuzul 335 331 131 !!!
Aceasta harta cred ca va este de folos http://www.e-transport.ro/_files/gal...8_ratb-buc.jpg |
Re: Echipa de sprijin
poi plec de la metrou din regie si ma gandeam sa merg pana la aviatorilor cum zice si edinho sau orice alta statie de metrou aflata in aproapiere de acolo....
|
Re: Echipa de sprijin
Quote:
Aaaa , credeam că vei pleca din Cāmpulung Muscel şi nu ştii să ajungi , că m-am uitat prima oara la oraş :oops::lol: da īntradevăr poţi lua cu uşurinţă de la Televiziune maşina pană la romexpo după ce ajungi la aviatorilor :-P |
Re: Echipa de sprijin
Quote:
|
Re: Echipa de sprijin
vina mea ca nu am schimbat orasul :P
mersi pentru sfaturi dar cred ca cel mai bine iau 41 care merge pana acolo...deci daca ne vedem maine acolo inseamna ca nu m-am ratacit :)) |
Re: Echipa de sprijin
vin din ptm.......ma duc la titan plm....care vine......
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:15. |
- Copyright 2026 4Tuning