Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4TuningDAYS 2010 (https://forum.4tuning.ro/619-4tuningdays-2010.html)
-   -   Echipa de sprijin (https://forum.4tuning.ro/619-4tuningdays-2010/173319-echipa-sprijin.html)

alex.p7m 05-03-10 21:02

Re: Echipa de sprijin
 
care mai esti de prin pantelimon ... din pacate maine dezmembrez masina altfel mai agatam cva din drum

cozmin23 05-03-10 21:05

Re: Echipa de sprijin
 
mersi oricum.asta e apelam la transportu in comun

alex.p7m 05-03-10 21:15

Re: Echipa de sprijin
 
dak ai masina ;;) te`o conduc eu :P

cozmin23 05-03-10 21:21

Re: Echipa de sprijin
 
nu o am in tara.mersi ca te-ai oferit.
daca se gaseste cineva sa ma ia si pe mine pana maine la 1 sa ma anunte si pe mine.

edinho_realmadrid 05-03-10 21:32

Re: Echipa de sprijin
 
Salut ! Vreau sa stiu daca se mai pot face inscrieri ! Pfff si anul asta am intarziat :| !!!

alex.p7m 05-03-10 21:43

Re: Echipa de sprijin
 
dak nu ne facem brigada si merem cu 335 macar nu ne plictisim

Opportunity 05-03-10 21:56

Re: Echipa de sprijin
 
Trece cineva prin colentina ?

Drag_Event_Addict 05-03-10 21:58

Re: Echipa de sprijin
 
pff nici eu nu stiu ce mijloc de transport sa iau pana acolo si nu prea stiu rutele :(
edit: Care ma help si pe mine :)?

DTH 05-03-10 21:59

Re: Echipa de sprijin
 
Quote:

Originally Posted by Drag_Event_Addict (Post 3151507)
pff nici eu nu stiu ce mijloc de transport sa iau pana acolo si nu prea stiu rutele :(
edit: Care ma help si pe mine :)?

Depinde de unde pleci ?!

edinho_realmadrid 05-03-10 22:02

Re: Echipa de sprijin
 
Cred ca de la statia de metrou Aviatorilor se i-a autobuzul 335 331 131 !!!

Aceasta harta cred ca va este de folos http://www.e-transport.ro/_files/gal...8_ratb-buc.jpg

Drag_Event_Addict 05-03-10 22:04

Re: Echipa de sprijin
 
poi plec de la metrou din regie si ma gandeam sa merg pana la aviatorilor cum zice si edinho sau orice alta statie de metrou aflata in aproapiere de acolo....

DTH 05-03-10 22:11

Re: Echipa de sprijin
 
Quote:

Originally Posted by Drag_Event_Addict (Post 3151534)
poi plec de la metrou din regie si ma gandeam sa merg pana la aviatorilor cum zice si edinho sau orice alta statie de metrou aflata in aproapiere de acolo....


Aaaa , credeam că vei pleca din Cāmpulung Muscel şi nu ştii să ajungi , că m-am uitat prima oara la oraş :oops::lol: da īntradevăr poţi lua cu uşurinţă de la Televiziune maşina pană la romexpo după ce ajungi la aviatorilor :-P

Vlad*WpK 05-03-10 22:14

Re: Echipa de sprijin
 
Quote:

Originally Posted by Drag_Event_Addict (Post 3151507)
pff nici eu nu stiu ce mijloc de transport sa iau pana acolo si nu prea stiu rutele :(
edit: Care ma help si pe mine :)?

335-ul sau tramvaiul 41...

Drag_Event_Addict 05-03-10 22:16

Re: Echipa de sprijin
 
vina mea ca nu am schimbat orasul :P
mersi pentru sfaturi dar cred ca cel mai bine iau 41 care merge pana acolo...deci daca ne vedem maine acolo inseamna ca nu m-am ratacit :))

Chucky bmw 05-03-10 22:17

Re: Echipa de sprijin
 
vin din ptm.......ma duc la titan plm....care vine......


All times are GMT +2. The time now is 04:15.

- Copyright 2026 4Tuning