Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   Intalnire VW CORRADO de 1 mai (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/173151-intalnire-vw-corrado-1-a.html)

clau lcf 23-03-10 08:21

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Ca sa fie bine pt toata lumea, cum am mai spus , ar fi sa ne intalnim prin mijlocul tarii. Brasov, Sinaia, Poiana Brasov, etc. Avem un corrado in brasov. Poate ne ajuta si cu locatia. Sa gasim o pensiune, cv.

budeanudragos 28-03-10 21:04

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
cu locatia ar fi cea mai mica problema...ideea e ca sa reusim sa strangem cat mai mult lume...sa vedem cine are masina in lucru (cazul meu :(()...cum stam cu timpul.....dar ideea e super

ugod 28-03-10 21:08

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
ma bag si eu

clau lcf 28-03-10 21:23

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Pai hai sa facem o lista.

Deci cine este pt Brasov?

Claulcf
ugod
.......

corrado_ro 28-03-10 22:14

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Quote:

Originally Posted by clau lcf (Post 3227862)
Pai hai sa facem o lista.

Deci cine este pt Brasov?

Claulcf
ugod
Corrado_ro
.......


Si eu vin...

vdub 29-03-10 09:36

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Claulcf
ugod
Corrado_ro
vdub - a mea momentan poa sa vina dar daca ma bag la swapu de 1.8t nu ma mai scoate nimeni din el :)

brgds,
edi

corraptor_evo 29-03-10 11:56

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Quote:

Originally Posted by vdub (Post 3228991)
Claulcf
ugod
Corrado_ro
vdub - a mea momentan poa sa vina dar daca ma bag la swapu de 1.8t nu ma mai scoate nimeni din el :)

brgds,
edi

Claulcf
ugod
Corrado_ro
vdub
corraptor_evo
...

corraptor_evo 29-03-10 11:57

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Quote:

Originally Posted by vdub (Post 3228991)
Claulcf
ugod
Corrado_ro
vdub - a mea momentan poa sa vina dar daca ma bag la swapu de 1.8t nu ma mai scoate nimeni din el :)

brgds,
edi

Claulcf
ugod
Corrado_ro
vdub
corraptor_evo
...

budeanudragos 29-03-10 20:26

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Quote:

Originally Posted by corraptor_evo (Post 3229325)
Claulcf
ugod
Corrado_ro
vdub
corraptor_evo
...

ugod
Corrado_ro
vdub
corraptor_evo
budeanudragos

corraptor_evo 03-04-10 18:32

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Dragos, crezi ca daca ai masina in lucru poti sa-l scoti din lista pe claulcf?
Ntt, nuuuu creeed!

Asa ca, deocamdata lista arata:

claulcf
ugod
Corrado_ro
vdub
corraptor_evo
budeanudragos

(Dragos, spor la treaba :) !

budeanudragos 03-04-10 20:39

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
ups....nici nu am vazut :))....scuze

aleps_corrado 03-04-10 21:08

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
dragi tovarasi :)) glumesc ! sa nu mai postez la mine pe pagina postez direct aici ! am si eu o intrebare de unde cumpar un parbriz mai ieftin ca anu trecut am dat 7 mill pe el si in momentu de fatza e tandari !

notnormal 07-04-10 16:50

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Merg si eu, oriunde, numai sa se stabileasca odata, ca acum se face 1 mai :)

clau lcf 10-04-10 21:25

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Salut baieti. M-am intors din concediu, si deacum urmeaza ultimele pregatiri ...(Euro), pt inscriere in bg. Pe 27-28 o ia platforma la plimbare pana la BG, si o aduce subsemnatul pe rotile ei. :D.

Sa ne VEDEM cu bine.

corrado_ro 17-04-10 14:54

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Sa inteleg ca ramanem 6 care mergem la BV?
Nu ne interesam de cazare?


All times are GMT +2. The time now is 20:41.

- Copyright 2026 4Tuning