![]() |
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Ca sa fie bine pt toata lumea, cum am mai spus , ar fi sa ne intalnim prin mijlocul tarii. Brasov, Sinaia, Poiana Brasov, etc. Avem un corrado in brasov. Poate ne ajuta si cu locatia. Sa gasim o pensiune, cv.
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
cu locatia ar fi cea mai mica problema...ideea e ca sa reusim sa strangem cat mai mult lume...sa vedem cine are masina in lucru (cazul meu :(()...cum stam cu timpul.....dar ideea e super
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
ma bag si eu
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Pai hai sa facem o lista.
Deci cine este pt Brasov? Claulcf ugod ....... |
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Quote:
Si eu vin... |
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Claulcf
ugod Corrado_ro vdub - a mea momentan poa sa vina dar daca ma bag la swapu de 1.8t nu ma mai scoate nimeni din el :) brgds, edi |
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Quote:
ugod Corrado_ro vdub corraptor_evo ... |
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Quote:
ugod Corrado_ro vdub corraptor_evo ... |
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Quote:
Corrado_ro vdub corraptor_evo budeanudragos |
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Dragos, crezi ca daca ai masina in lucru poti sa-l scoti din lista pe claulcf?
Ntt, nuuuu creeed! Asa ca, deocamdata lista arata: claulcf ugod Corrado_ro vdub corraptor_evo budeanudragos (Dragos, spor la treaba :) ! |
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
ups....nici nu am vazut :))....scuze
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
dragi tovarasi :)) glumesc ! sa nu mai postez la mine pe pagina postez direct aici ! am si eu o intrebare de unde cumpar un parbriz mai ieftin ca anu trecut am dat 7 mill pe el si in momentu de fatza e tandari !
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Merg si eu, oriunde, numai sa se stabileasca odata, ca acum se face 1 mai :)
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Salut baieti. M-am intors din concediu, si deacum urmeaza ultimele pregatiri ...(Euro), pt inscriere in bg. Pe 27-28 o ia platforma la plimbare pana la BG, si o aduce subsemnatul pe rotile ei. :D.
Sa ne VEDEM cu bine. |
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Sa inteleg ca ramanem 6 care mergem la BV?
Nu ne interesam de cazare? |
| All times are GMT +2. The time now is 20:41. |
- Copyright 2026 4Tuning