Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - 320Cd *** K O X *** (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/171234-e46-320cd.html)

road_runner 22-02-10 21:14

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by xxdadixx (Post 3113954)
Numai sa gasesti un interior complet. Ca si culoare gasesti ceva ff asemanator, ca si material sunt slabe sanse sa gasesti in bani putini. Ca si optionala trebuia sa platesti in jur de 5000 de euro pentru ea.

Mda... Oricum in plan ar fi sa iau scaunele si banchetele si apoi le imbrac in piele culoarea dorita... Stalpii si plafonul ii fac negrii...
Scaunele iti dai seama nu vor fi perfecte vor trebui schimbati bureti etc
Dar momantan ma opresc la optic si jante... Timp pt restul este...

xxdadixx 22-02-10 21:17

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Sper sa-ti iasa ce-ti doresti , bafta, nu ai inceput rau dupa parerea mea.

road_runner 22-02-10 21:28

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by xxdadixx (Post 3114000)
Sper sa-ti iasa ce-ti doresti , bafta, nu ai inceput rau dupa parerea mea.

Mersi frumos, mersi...

katalin_ 22-02-10 22:51

E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Superb coupe! Ce ai facut cu volanul pe l-ai schimbat? Sa treaca iarna asta mai repede si sa o vedem cu jantele de vara...

road_runner 23-02-10 17:07

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by katalin_ (Post 3114486)
Superb coupe! Ce ai facut cu volanul pe l-ai schimbat? Sa treaca iarna asta mai repede si sa o vedem cu jantele de vara...

Volanul l-am vandut insa am pastrat airbag-ul pt a-l monta p asta de il am acum!
Jantele oricum ar fi in aprilie le montez dupa ce se mai asfalteaza un pic... stiu eu prea bine cum e pe aici... Am putea deschide in adevaratul sens al cuvantului CAMPIONATUL URBAN DE OFF-ROAD! :cry:
Vestea buna este ca jantele vor fi mari! Atat spun! :lol:

bmwowners 23-02-10 18:42

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Planuri mari are omu asta cu masina nu gluma!!!

BH 07 MDF 26-02-10 18:57

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Frumos Coupe-ul :)

road_runner 02-03-10 07:01

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
2 Attachment(s)
Masina este la vopsit, polisat etc! Pregatesc pachetul CLUBSPORT pt ea...

kox_24 02-03-10 07:55

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
pai da.incepe distractia!cum ti-am mai spus incepe sa imi placa din ce in ce mai mult.

road_runner 02-03-10 09:16

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by kox_24 (Post 3138087)
pai da.incepe distractia!cum ti-am mai spus incepe sa imi placa din ce in ce mai mult.

da, incepe! si nu ne oprim aici!!! :lol:

browser 02-03-10 13:46

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
S a pus pake pe tunat :D :lol:

road_runner 02-03-10 13:51

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
pe ''tunizat'' cum spune un nene de la R A R :lol::lol::lol:

road_runner 03-03-10 16:11

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
7 Attachment(s)
UNDER CONSTRUCTION:

Andrei M 03-03-10 16:43

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
foarte frumos bmw-ul:-).....am si eu o intrebare,cat te-a costat body kit-ul?

Caius TM 03-03-10 16:56

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
nu vopsesti pdc-uriile culoarea masinii ?! :)


All times are GMT +2. The time now is 07:43.

- Copyright 2026 4Tuning