![]() |
Re: E46 - 2000!
Quote:
|
Re: E46 - 2000!
desfaci ala gri de e prins in niste bolturi,pe portbagaj,pe interior...sunt bolturi din-alea care se umfla...
le scori p-alea pe ...desfaci toate, apoi o sa vezi pe interior ca au niste suruburi...desfaci suruburile...cred ca are si mufa,ca nu mai tin minte...le scoti,pui becurile la celelalte si le montezi la loc,cum le-ai desfacut! |
Re: E46 - 2000!
Quote:
|
Re: E46 - 2000!
da sunt plug & play nu "improvizezi" nimic. E o tehnoligie mai avansata "balastul" sa reziste mai mult timp.
|
Re: E46 - 2000!
Quote:
|
Re: E46 - 2000!
un UPDATE! ... aseara mi`a iesit unu` in cale, eu aveam 50 km/h... era zapada, ala a iesit cu 10 metri in fata mea, si l`am lovit din spate. Daune: Bmw`ul meu s`a ales cu suportul de numar rupt in rest masina e intacta, Peugeotul 306 cu spoilerul spate crapat :twisted: , i`am dat asigurarea, si doamne ajuta! :rolleyes2
|
Re: E46 - 2000!
maine ma prezint cu masina sa`mi monteze folia pe plafon si oglinzi! , poimaine pt stopuri si semnale negre pe led, iar apoi sper sa revin cu poze 8)
|
Re: E46 - 2000!
7 Attachment(s)
Am revenit cu poze, facute de 15 minute! sunt facute cu telefonul mobil, vremea e cam urata, masina e putin murdara! N`am reusit sa mai pun embleme carbon si grila neagra si sa vopsesc etrierele rosii! Dar promit ca am sa revin cu niste poze facute ceva mai profesional si cu modificari!
Si acum, pozele: |
Re: E46 - 2000!
cred ca ar trebui sa-i schimbi toba aia,sau tips...ce-o fi!
ca nu da bine pe masina...pune ceva simplu cu 2 tevi,ca asa se cuvine la bmw:P |
Re: E46 - 2000!
e evacuare sport, n`o mai schimb pana in vara, cand am in plan o evacuare completa M3, cand am sa pun si spoilerul de M3
|
Re: E46 - 2000!
3 Attachment(s)
Si 3 poze facute mai binisor, de aseara!
|
Re: E46 - 2000!
Cat de bine poate sa arate cu suspensie si jante frumoase.
Daca era neagra ziceam ca este R R M -u :D Eu unu i-as da jos scrisu 328i . |
Re: E46 - 2000!
Quote:
|
Re: E46 - 2000!
Quote:
|
Re: E46 - 2000!
Quote:
nu ramane nici o urma!i-a un fir de nailon,de ala de pescuit,il infasori pe deget si tragi in sus.Cad instant literele apoi adeivul cu un pic de apa calda si un burete sau cu degetul si nu ramane nimic;) |
| All times are GMT +2. The time now is 04:15. |
- Copyright 2026 4Tuning