Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Counter Strike 1.6 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/17059-counter-strike-1-6-a.html)

EvLSant0S 22-05-06 20:43

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
193.239.140.252:27015 asta e ip`u pe care jucam asta seara, e serveru lu alex maxx :) aproape , jucam acolo, nu admini prosti, nu lag, nu etc, acolo e bine , si e loc :) n vdm acolo , va asteptam ...

EvLSant0S 22-05-06 20:51

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
toti .. da dom`le intram .. si joc de unu singur :) marfa..

193.239.140.252:27015



mihai , erai acolo ,dc ai iesit ?

mihai134 22-05-06 20:56

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
1 Attachment(s)
mi-a dat eroare asta.si nu ma lasa sa jok :(

mihai134 22-05-06 21:06

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
gata am intrat , noroc ca schimbarati harta :D

EvLSant0S 22-05-06 21:08

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
e nesimtire.. .toti ca.. da dom`le jucam jucam si pla.... :/ jucam 2 .. ;) bv baeti

Cristi T 22-05-06 21:11

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
pot sa ma bag si eu sa joc cu numele de clan cu voi?

mihai134 22-05-06 21:13

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
ajea e mah doar 2.. :)
totusi, mi-o cam luai pe cocoasa :(

EvLSant0S 22-05-06 21:15

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
=)) gata? ai si obosit ?

Spark 22-05-06 21:17

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
si daka pe Cs nu am acelasi nick ca pe forum ? :)

EvLSant0S 22-05-06 21:23

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
:) sper ca nu esti handicapatu care a cerut cutite cu mine si a dat arma, tocmai il injur de.. :)

mihai134 22-05-06 21:30

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S
=)) gata? ai si obosit ?

nu obosi,da am ceva de lucru ;)
...si promit sa mai "avansez" si eo`

EvLSant0S 22-05-06 21:31

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
ahahhah :)) cred ca ai jucat vreo .... 6 minute si 23 de secunde =))

alex_maxx 22-05-06 21:56

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
mai intru si eu dar foarte rar...sa imi ziceti si mie cum tre sa am nicku k am vazut k santos intra cu Santos ....nici un clan :)...bine rupe tot...si dk va da ban cineva as ma anuntati :D

alex_maxx 22-05-06 21:56

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
am uitat sa spun k e pe primul loc..:P

ESPinoza 22-05-06 22:00

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
nu schimbatzi si voi harta ca dureaza 40 de min la mine sa o traga..


All times are GMT +2. The time now is 21:55.

- Copyright 2026 4Tuning