Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   masinile tari din sm....by Criwar (https://forum.4tuning.ro/195-satu/16967-masinile-tari-sm-by-criwar.html)

2 fast 4 U 22-05-06 14:49

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by juana_man
calibra ala ara fata k la un ...ozn
spatele merge dar mie nu-mi place fata


ii fainutz kitu de pe calibra da cum spui u u ii fain spoileru fata si nr din spate is lipite cu banda:)))si nici muzica nu tare are in el,macar atat de avea il facea mai mishto.fara suparare

2 fast 4 U 22-05-06 14:51

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
cica in timisoara a fost unu cu un TICO din tasnad:))))cam de ***.Avea muzica tare da la ce folos dak masina nu tare rezista:))in rest cam cei din BH au facut legea mai ales cu eclipse si un 500 sl Koenig

2 fast 4 U 22-05-06 14:54

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
4 Attachment(s)
cateva poze

juana_man 24-05-06 09:17

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
mah dc puneti poze cu masini din alte orase!!!!????

Criwar 24-05-06 13:04

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
serios...dah pana cand :D...eu ma chinui sa fac poze la masinile locale...si voi le luati de pe net...sau de prin alte parti...am si eu poze cu alte masini...dah cu astea din SM nu toata lumea are...

Alex2Fast4U 24-05-06 13:17

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
juana_man ... aku iti trimit pozele de la legalele din `05 ... cum ti-am zis nu sunt de calitate shi sunt facute mai noaptea.. cu atat pot sa te ajut aku.. :) respekt

juana_man 24-05-06 13:45

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
pozele din tm sunt facute de satmareni :D alex astept pozele!

AleXXL 28-05-06 11:50

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
f.frumos eclipse`u negru ...
a fost shi pe 21 in horadea ;) ...
parca avetzi shi un VW toureng v10 ... cu ceva kit sport(asha am auzit) ... patronu de la Mavio ...are cineva,ceva poze ?:rolleyes2

Spark 28-05-06 12:09

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
acuma nsuh` ....
ca lumea sarbatoreste pe aici ... (zilele orasului)
asa ca majoritatea o sa lipseasca o vreme ... :D

Criwar 28-05-06 13:06

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
urmeaza in curand cateva poze noi cu masini bengoase...numah sa fac rostu de cablu de date :D...fiti pe faza ;)

veveve 29-05-06 07:55

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
salut.maine uitati-va pe aici ca pun niste poze cu a8 w12

juana_man 29-05-06 13:24

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
dak cineva a facut poze la masinile de la SAL si MNC puneti pls la threadu all about sound pls!!!

veveve 01-06-06 19:35

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
4 Attachment(s)
am revenit,uitati-va bine la ea .alta ca ea nu mai este in satu mare.:2gun: :2gun:

veveve 01-06-06 19:37

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
scuze pt intarziere.mai vb

Criwar 02-06-06 13:32

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
ete k revin in forta..cateva masinute...de masinute :D...


All times are GMT +2. The time now is 16:29.

- Copyright 2026 4Tuning