![]() |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
ii fainutz kitu de pe calibra da cum spui u u ii fain spoileru fata si nr din spate is lipite cu banda:)))si nici muzica nu tare are in el,macar atat de avea il facea mai mishto.fara suparare |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
cica in timisoara a fost unu cu un TICO din tasnad:))))cam de ***.Avea muzica tare da la ce folos dak masina nu tare rezista:))in rest cam cei din BH au facut legea mai ales cu eclipse si un 500 sl Koenig
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
4 Attachment(s)
cateva poze
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
mah dc puneti poze cu masini din alte orase!!!!????
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
serios...dah pana cand :D...eu ma chinui sa fac poze la masinile locale...si voi le luati de pe net...sau de prin alte parti...am si eu poze cu alte masini...dah cu astea din SM nu toata lumea are...
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
juana_man ... aku iti trimit pozele de la legalele din `05 ... cum ti-am zis nu sunt de calitate shi sunt facute mai noaptea.. cu atat pot sa te ajut aku.. :) respekt
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
pozele din tm sunt facute de satmareni :D alex astept pozele!
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
f.frumos eclipse`u negru ...
a fost shi pe 21 in horadea ;) ... parca avetzi shi un VW toureng v10 ... cu ceva kit sport(asha am auzit) ... patronu de la Mavio ...are cineva,ceva poze ?:rolleyes2 |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
acuma nsuh` ....
ca lumea sarbatoreste pe aici ... (zilele orasului) asa ca majoritatea o sa lipseasca o vreme ... :D |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
urmeaza in curand cateva poze noi cu masini bengoase...numah sa fac rostu de cablu de date :D...fiti pe faza ;)
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
salut.maine uitati-va pe aici ca pun niste poze cu a8 w12
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
dak cineva a facut poze la masinile de la SAL si MNC puneti pls la threadu all about sound pls!!!
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
4 Attachment(s)
am revenit,uitati-va bine la ea .alta ca ea nu mai este in satu mare.:2gun: :2gun:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
scuze pt intarziere.mai vb
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
ete k revin in forta..cateva masinute...de masinute :D...
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:29. |
- Copyright 2026 4Tuning