![]() |
Re: E46 - 320d
2 Attachment(s)
10 caractere
|
Re: E46 - 320d
Foarte frumoasa !!! iti trebuie neeaaparat suspensie sport !!!
|
Re: E46 - 320d
frumoasa si very low!!jantele cred ca erau mai frumoase cu o bua polisata si interior negru dar asta ramane la alegerea ta si in functie de buget.cum ai scos dunga aia neagra de la numar??
|
E46 - 320d
Cu ajutorul unui spray pentru curatare spuma poliuretanica
|
Re: E46 - 320d
Quote:
|
Re: E46 - 320d
Quote:
|
Re: E46 - 320d
Si acetona
|
E46 - 320d
Cu acetona nu mai merge. Am incercat si nu s-a luat. E posibil sa mearga pe numerele mai vechi. La cele noi au schimbat vopseaua din cauza ca in timp se decolora
|
E46 - 320d
16 Attachment(s)
Azi am bagat masina la spalat total (interior, exterior, motor). Nu obisnuiesc sa spal motorul prea des, dar pentru ca masina a fost la vopsit, a intrat foarte mult praf iar cu carpa nu ii faceam fata :-) Cat timp am stat eu la spalatorie apare si prietena mea cu masinuta ei, un lupo din 2001 1,4 16v, foarte dragutel si cu multe floricele . Maine ma duc sa caut pe la dezmembrari carenajul mic de la roata fata stanga pentru ca nu il mai am. Nu prea vreau sa dau comanda, pentru ca imi aduc un srl si nu sunt bune...acu sa vad ce gasesc
|
Re: E46 - 320d
Quote:
|
Re: E46 - 320d
Quote:
|
Re: E46 - 320d
e46 e visul meu.
ai o masina foarte frumoasa ,a iesit foarte bine la vopsea ..insa sunt 2 lucruri care mie nu imi plac : jantele aratau mai bine in culoarea lor "naturala" si trebuia sa lasi emblema pe capota ,mi se pare ciudat fara ....pana la urma gusturile nu se discuta ,e masina ta ,o faci cum iti place. in rest masina arata foarte bine.sa ai grija de ea si sa te poarte pe unde iti doresti fara incidente. bafta. |
Re: E46 - 320d
faorte tare lupoul:)imi place nr "puf".intai incerc cu acetona sa vad poate se duce .nr-ele sunt din 2007:lol::lol:.si eu spun ca erau mai frumoase jantele argintii.negre nu prea ies in evidenta dar oricum e frumos
|
E46 - 320d
Am vrut sa imi cumpar embleme de carbon pentru capota si portbagaj dar m-am razgandit. Un prieten de-al meu si-a cumparat si nu le-a tinut mai mult de o saptamana pe masina din cauza '' prietenilor'' :-). Asa ca m-am razgandit sa imi mai cumpar si am renuntat definitiv la ele. Mi se pare mai interesant fara ele... ;)
Fiecare cu gusturile lui... |
Re: E46 - 320d
Si mie imi place fara embleme .e mai clean + k fara doar si paote ramaneai fara ele,chiar si normale dc sunt si arata bine ti-le ia.Frumoasa masina ,suspensie ii trebuie si iar dupa parerea mea etrierele dadeau mai bine pe gri.
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:12. |
- Copyright 2026 4Tuning