Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Peugeot tuning (https://forum.4tuning.ro/146-peugeot-tuning.html)
-   -   Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials (https://forum.4tuning.ro/146-peugeot-tuning/16899-peugeot-206-shaver-carzone-specials.html)

dubmaniacks 18-09-06 23:38

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
ca **** arata ... sincer stock e mult mai dragutz ...

mircea84 31-01-07 16:54

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
Seamana cu corsa sau focus :) interesant oricum...s-au chinuit respect pt asta

marin_m_alex 24-02-07 16:00

sal
 
tuning romanesc!parca mai mult au uratit masina!mai bine nu o modoficau!in rest janetele sunt k

TzuTzu77 26-02-07 01:33

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
rotunjita asa zici ca-i ford ka...

Blondu_little_206 02-03-07 15:34

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
sincer unui peugeot ii trebuie niste jante frumoase si cam atat ca eu zic ce si stok e super masina !!! dra asta nu stiu zici ca e ......... ma abtin de la comentarii!!!

Q-speed 25-03-07 21:09

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
e simplu,pt cei ce prefera asta.....

aurik 02-05-07 14:31

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
urat nu ii dar in schimb ii foarte urat.nu vi risine sa vreti sa vindeti asa ceva?nu mai comentez nimik

craziyass 26-06-07 17:59

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
e tare ciudat kitt.e ceva nou.marea majoritate a kitt-urilor pt 206 au aspect,agresiv,***urist.pot sa spun ca in poza nu arata bine.arata neterminat si unele elemente par facute din lut,nu din abs.un paintjob mai bun,poate si alt model de jante,cu mai putine spite pt a da putin contrast,ar arata altfel.oricum interesant tare.

marius_kira 11-12-07 16:06

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
Quote:

Originally Posted by RoSonic (Post 400462)
Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...9dd5008417.jpg

Carzone Specials a lansat un nou bodkit pentru Peugeot 206, denumit SHAVER.

Fotografii:

frate mie 1 imi place......si acum: am un 206 hdi 1,4 si l-am facut aproape varza......din ianuarie vreau sa ma apuc de el: o mica reparatie la motor,.....si.....vreau pret pt...tuning exterior.....interior....modificari la motor inca nu...cat ar costa bodykit scaune sport full borla, jenti ?????va rog..

Yce_206 30-04-09 18:57

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
zici ca e burduf :)

Perfect Auto 07-05-09 18:03

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
Este cel mai oribil kit...

KAY_ 30-05-09 12:12

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
romanu tot roman e , daca nu e cu brizz brizuri nu i place .eu m am chinuit sa mi fac barile stock custom ,shaved , ce usor era sa mi fi gasit un kit ca asta doar sa l pun pe masina .

~ EWN ~ 02-06-09 02:42

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
Quote:

Originally Posted by DOHC16 (Post 2364989)
romanu tot roman e , daca nu e cu brizz brizuri nu i place .eu m am chinuit sa mi fac barile stock custom ,shaved , ce usor era sa mi fi gasit un kit ca asta doar sa l pun pe masina .

important e sa iti placa tie nu romanilor :D.


All times are GMT +2. The time now is 03:13.

- Copyright 2026 4Tuning