Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Fashion, Hair styles, clothing & other stuff (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/16670-fashion-hair-styles-clothing-and-other-stuff.html)

Gabi 05-06-06 21:40

Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff
 
Gizăz!!! Am vazut ieri, la Oradea, o gagicuta frumoasa foc dar... saracuta de ea, era paralela din punct de vedere al vestimentatiei. Pantaloni verzi, cizme roz si sacou maro. Marfa combinatia, nu ? :lol:

orlando 06-06-06 10:02

Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff
 
galben,rosu,negru nu avea?
ca sa fie tot curcubeul :lol:

valib 06-06-06 17:28

Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff
 
Quote:

Originally Posted by Gabi
Gizăz!!! Am vazut ieri, la Oradea, o gagicuta frumoasa foc dar... saracuta de ea, era paralela din punct de vedere al vestimentatiei. Pantaloni verzi, cizme roz si sacou maro. Marfa combinatia, nu ? :lol:

aia de ii intrau pantalonii aia in fund...si tot defila pe acolo pe trotuarul ala din dale de beton?blonda, nu?

Gabi 06-06-06 19:53

Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff
 
Quote:

Originally Posted by valib
aia de ii intrau pantalonii aia in fund...si tot defila pe acolo pe trotuarul ala din dale de beton?blonda, nu?

Blonda era, dar pe unde defila nu stiu. Eu am vazut-o cand a intrat si a iesit de pe aeroport (am stat 90 % din zi la intrare).

valib 06-06-06 20:42

Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff
 
:)
mai era una...blonda....pantofi galbeni, ciorapi verzi, blugi 3/4, maieu rosu
:)

minirally 06-06-06 20:43

Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff
 
asa stil?!?!:lol:

RA_2fast4u 06-06-06 20:51

Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff
 
se poarta curcubeu 8-| ce ma dispera :| adica is culorile astea de-am preashca...de genu roz >:P sau rosu din ala decolorat, sau verde decolorat... sau tot felu.. si nah dc ar fi numa o culoare da is 100 de culori pe tricou 8-| recunosc ca am si eu unul cu mai multe culori pe el, da totusi eu zic ca e o combinatie cu gust... sau iara nu-mi plac chestiile alea ca de marinar.. alea cu dungi... :/

ssgia 07-06-06 17:48

Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff
 
ei..d alea cu dungi nu am ce zice :-| kiar imi plac :P
kt despre ftl asa frumos asortate d mai devreme..nu mai era nevoie sa precizati k sunt blonde :D

RA_2fast4u 07-06-06 21:42

Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by ssgia
ei..d alea cu dungi nu am ce zice :-| kiar imi plac :P
kt despre ftl asa frumos asortate d mai devreme..nu mai era nevoie sa precizati k sunt blonde :D

sa sti ca nu neaparat! sunt persoane care nu stiu cum sa iasa in evidentza... da mdea... dc ma gandesc mai bine de obicei genu ala de persoane se cam blonzesc :lol: nu ca asi avea ceva impotriva blondelor :rolleyes2

si...cizmutzele unei colege... sau cum drak sa le zic? zici ca sunt ala unui copilashi de 5 anisori :)) da ori cum sunt...ham... interesante sa zic? (p.s. nu e nevoia de a iesi in evidentza ;) :P )

p.s.2 va place piciorul meu? :lol: :lol:

minirally 10-06-06 12:22

Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff
 
Quote:

Originally Posted by ssgia
ei..d alea cu dungi nu am ce zice :-| kiar imi plac :P
kt despre ftl asa frumos asortate d mai devreme..nu mai era nevoie sa precizati k sunt blonde :D

si daca erau blonde,ce?!puteau sa fie la fel de bine,si brunete..sa nu mai legam culoarea parului,de alte detalii..;)

EvLSant0S 10-06-06 23:42

Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff
 
Quote:

Originally Posted by minirally
si daca erau blonde,ce?!puteau sa fie la fel de bine,si brunete..sa nu mai legam culoarea parului,de alte detalii..;)

Toata lumea generalizeaza , avem : manelisti , rockeri , blonde .. etc.

niciodata vreun manelist / rocker sau vreo blonda nu va reusi sa schimbe parerea ... celorlalti , so ..

daca stii bine ca .. nu faci parte din categoria respectiva ..
why bother ? :)

desi .. fiind manelist / rocker / vreo blonda, prima reactie e sa-i zici vreo 2 celuilalt .... cel mai bine il lasi in lumea lui , sa creada ce vrea, si ii demonstrezi , daca e cazul , prin fapte, ca tu esti o exceptie , si nu esti de bagat in aceiasi oala cu celelalte blonde :)

sa-mi explice si mie cineva care-i faza cu ciorapii .. pe sub fusta.. aia care se termina subit un pic deasupra gleznei , or whatever, desigur asta la fete..
sau .. cine stie.. poate =)) a incercat-o vreun el ...

?

minirally 11-06-06 05:09

Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S
Toata lumea generalizeaza , avem : manelisti , rockeri , blonde .. etc.

niciodata vreun manelist / rocker sau vreo blonda nu va reusi sa schimbe parerea ... celorlalti , so ..

daca stii bine ca .. nu faci parte din categoria respectiva ..
why bother ? :)

desi .. fiind manelist / rocker / vreo blonda, prima reactie e sa-i zici vreo 2 celuilalt .... cel mai bine il lasi in lumea lui , sa creada ce vrea, si ii demonstrezi , daca e cazul , prin fapte, ca tu esti o exceptie , si nu esti de bagat in aceiasi oala cu celelalte blonde :)

sa-mi explice si mie cineva care-i faza cu ciorapii .. pe sub fusta.. aia care se termina subit un pic deasupra gleznei , or whatever, desigur asta la fete..
sau .. cine stie.. poate =)) a incercat-o vreun el ...

?

pai se reia moda din tineretile bunicilor,parintilor nostrii..:-P bother k ma enerveaza generalizarea...:evil:

RA_2fast4u 11-06-06 12:25

Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S
Toata lumea generalizeaza , avem : manelisti , rockeri , blonde .. etc.

niciodata vreun manelist / rocker sau vreo blonda nu va reusi sa schimbe parerea ... celorlalti , so ..

daca stii bine ca .. nu faci parte din categoria respectiva ..
why bother ? :)

desi .. fiind manelist / rocker / vreo blonda, prima reactie e sa-i zici vreo 2 celuilalt .... cel mai bine il lasi in lumea lui , sa creada ce vrea, si ii demonstrezi , daca e cazul , prin fapte, ca tu esti o exceptie , si nu esti de bagat in aceiasi oala cu celelalte blonde :)

sa-mi explice si mie cineva care-i faza cu ciorapii .. pe sub fusta.. aia care se termina subit un pic deasupra gleznei , or whatever, desigur asta la fete..
sau .. cine stie.. poate =)) a incercat-o vreun el ...

?

it's cool dude!! da sa nu fie roz sau mov sau culori din astea chiar super bomba... stai sa iti dau si un exemplu de cool :D :P


asa si cu generalizatu... ham adica se generalizeaza de exemplu dc esti blonda si ai moaca de blonda(nu stiu dc intelegetzi exact ce vreau sa zic) si rocker... dam that's shity! dc ascultzi rock da esti ok, adica in sensu ca ne trebuie sa te manifesti atuncea nu-i stres... da dc te mai si manifesti atuncea dooh.. normal ca intri in categoria aia :D

EvLSant0S 11-06-06 13:26

Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff
 
Quote:

Originally Posted by minirally
pai se reia moda din tineretile bunicilor,parintilor nostrii..:-P bother k ma enerveaza generalizarea...:evil:

si p mine ,astia-s oamenii , ce sa faci ? ata ete ..:)


story: eram in liceu - pauza - fumam - eram vreo 12 insi , apare unu ... un .. mic .. el .. care se vrea a fii un mare bogatash ( prin tasu` :P ) imbracat chulo crede el si tot asa, eh , acum .. : / avea adidasi roshiiiiiii strident , un roshu aprins .. pantaloni scurti galbeni , tricou roz .. si sapca albastra..

l-am ginit ... am zis .. ( nu , nu pot , il las, tac ) in secunda 2 am izbucnit ...

CURCUBEU !!!!!!!!!!!!!!! CE FACI `M ?!?!? =)))

am ras toti de el , a plecat, etc :) e imposibil ... ah ... sa mai pun si cireasa pe tort, desigur, avea si ochelari tip , ochi de musca, pe juma` de fatza ,kkmash in moda lor .. =))

RA_2fast4u 11-06-06 13:45

Re: Fashion, Hair styles, clothing & other stuff
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S
CURCUBEU !!!!!!!!!!!!!!! CE FACI `M ?!?!? =)))

deci asta cu "curcubeu" ii bestiala treaba :lol: :lol: =))

p.s. am vazut si eu un exemplar rozosin ieri.. avea pantaloni 3 sfer roz, hana roz, ciupica roz, si bine intzeles adidashi roz!! :ashamed: mai are rost sa zic ceva? :censored: ma intreb daca avea shi chilotzii roz? adica probabil ceva tanga ca sa se fie mai stecher


All times are GMT +2. The time now is 06:43.

- Copyright 2026 4Tuning