Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   E 30 DIVISION (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/166487-30-division.html)

askhy 02-04-10 10:17

Re: E 30 DIVISION
 
Fie ca bucuria invierii Domnului sa va aduca in suflet liniste, pace si fericirea de a petrece aceste clipe magice alaturi de cei dragi!

Echipa Full Throttle racing team va ureaza Paste fericit!

TaZzY E30 03-04-10 18:40

Re: E 30 DIVISION
 
Clubul Street Racing Squad va ureaza un Paste Fericit alaturi de cei dragi,multa sanatate,si putere de munca,si la cat mai multe masini modificate!!!

kyd_ursu 05-04-10 13:49

Re: E 30 DIVISION
 
va multumim si va dorim tot binele din lume.....Hristos a inviat

B83RUP 07-04-10 21:42

Re: E 30 DIVISION
 
:2gun:
Quote:

Originally Posted by kyd_ursu (Post 3248643)
va multumim si va dorim tot binele din lume.....Hristos a inviat

lasa netu si hai cu ursu ala sa vad ce poate ;)

Neamtzu_e36 10-04-10 14:09

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by B83RUP (Post 3256780)
:2gun:

lasa netu si hai cu ursu ala sa vad ce poate ;)

nu poate prea multe cu motoru ala de 1.8 :D:D

alex4you 13-04-10 16:52

Re: E 30 DIVISION
 
de tricou meu ce se mai aude? ;;)

kyd_ursu 14-04-10 21:38

Re: E 30 DIVISION
 
inca putin si iesim pe strazi....rabdare

B83RUP 14-04-10 23:42

Re: E 30 DIVISION
 
:lalala::lalala::lalala::paper::sleep::sleep:
Quote:

Originally Posted by kyd_ursu (Post 3278856)
inca putin si iesim pe strazi....rabdare


kyd_ursu 21-04-10 22:46

Re: E 30 DIVISION
 
am nevoie de 2 cauciucuri : 205/45/16 sau 215/45/16 .....

Neamtzu_e36 22-04-10 11:27

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by kyd_ursu (Post 3299530)
am nevoie de 2 cauciucuri : 205/45/16 sau 215/45/16 .....

https://forum.4tuning.ro/482-anunturi...r-ieftine.html poate te ajuta ;)

kyd_ursu 26-04-10 17:51

Re: E 30 DIVISION
 
Ms mult nebunel...hai ca mai avem putin si terminam treaba :p

cryssl 26-04-10 18:16

Re: E 30 DIVISION
 
sunt sigur ca sunteti in mai in tema decat mine cu piesele de e30

unde pot gasii si eu o pereche de macarale geam electric pe cablu ?

Neamtzu_e36 26-04-10 18:44

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by cryssl (Post 3312508)
sunt sigur ca sunteti in mai in tema decat mine cu piesele de e30

unde pot gasii si eu o pereche de macarale geam electric pe cablu ?

Ai PM

Neamtzu_e36 26-04-10 18:48

Re: E 30 DIVISION
 
3 Attachment(s)
Hai sa punem si noi ursi nostri :D
incep eu 2.5 12v UNDER CONSTRUCTION

Neamtzu_e36 26-04-10 18:49

Re: E 30 DIVISION
 
3 Attachment(s)
Inca un monstru :D


All times are GMT +2. The time now is 23:25.

- Copyright 2026 4Tuning