![]() |
Re: Ce propozitie va iasa!
M-am dat la parinti cu scarba!:lol::lol:LOOL ce tare!!!
|
Re: Chestionare
Am impuscat telefonul meu mobil pentru ca asa mi-au spus vocile ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Am status pe messenger " Sunt perfect sanatos,mi-au spus vocile". Am ras de numai pot,o venit mama o zis ca-s nebun :))))
|
Re: Chestionare
Quote:
|
Re: Chestionare
Am cantat calculatorului pt ca eram beat
|
Re: Chestionare
Am impuscat un jucator de fotbal pentru ca nu ma pot controla :))) hahahahha intamplator am jucat fotbal cativa ani buni :D
|
Re: Chestionare
m am indragostit de eu pentru ca ma urasc:)))
|
Re: Chestionare
am lovit o muratura pentru ca asa fac eu =)))))))))))))....ma terminat :)))....nu mai pot de ras:)))
|
Re: Chestionare
e o porcarie si asta!
prietena mea e nascuta pe 5 noiembrie, uite cum suna: 11-M-am sarutat 5- o maimuta Negru---pentru ca eram beat M-am sarutat o maimuta pt ca eram beat:| nu vad nici un sens in topicul asta si mai e inca unu la fel. |
Re: Chestionare
Quote:
|
Re: Chestionare
m-am sarutat prof de fizica pentru ca nu ma pot controla :oops: :lol:
|
Re: Chestionare
Quote:
aniway...multe nu au sens ;) |
Re: Ce propozitie va iasa!
M-a(m-au) stropit manelisti(i) pentru acadele....:):):):):D:D:D:D:D....hai ca e super tare faza
|
Re: Ce propozitie va iasa!
Am jucat barbut cu(ca) Rahatu si o sa ma arunc in cap
|
Re: Chestionare
Quote:
|
Re: Chestionare
Quote:
Scrie clar: m-am sarutat o maimuta...etc. Daca tot facem topicuri d'astea, hai macar sa luam si noi fiecare zi , si fiecare luna si sa le facem sa aiba un sens. |
| All times are GMT +2. The time now is 05:54. |
- Copyright 2026 4Tuning