Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ce propozitie va iese? (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/165664-propozitie-iese.html)

green_e30 27-01-10 19:30

Re: Ce propozitie va iasa!
 
M-am dat la parinti cu scarba!:lol::lol:LOOL ce tare!!!

VladM 27-01-10 20:00

Re: Chestionare
 
Am impuscat telefonul meu mobil pentru ca asa mi-au spus vocile ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Am status pe messenger " Sunt perfect sanatos,mi-au spus vocile". Am ras de numai pot,o venit mama o zis ca-s nebun :))))

Babutz 27-01-10 20:02

Re: Chestionare
 
Quote:

Originally Posted by VladM (Post 3021879)
Am impuscat telefonul meu mobil pentru ca asa mi-au spus vocile ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Am status pe messenger " Sunt perfect sanatos,mi-au spus vocile". Am ras de numai pot,o venit mama o zis ca-s nebun :))))

mwhahaahahahahahah asta e tare !!

Luk@$ 27-01-10 20:32

Re: Chestionare
 
Am cantat calculatorului pt ca eram beat

Cataaa_ 27-01-10 20:34

Re: Chestionare
 
Am impuscat un jucator de fotbal pentru ca nu ma pot controla :))) hahahahha intamplator am jucat fotbal cativa ani buni :D

mafiozzo 27-01-10 21:54

Re: Chestionare
 
m am indragostit de eu pentru ca ma urasc:)))

L4uR 27-01-10 22:46

Re: Chestionare
 
am lovit o muratura pentru ca asa fac eu =)))))))))))))....ma terminat :)))....nu mai pot de ras:)))

dolb 27-01-10 23:05

Re: Chestionare
 
e o porcarie si asta!
prietena mea e nascuta pe 5 noiembrie, uite cum suna:
11-M-am sarutat
5- o maimuta
Negru---pentru ca eram beat
M-am sarutat o maimuta pt ca eram beat:| nu vad nici un sens in topicul asta si mai e inca unu la fel.

DTH 28-01-10 01:27

Re: Chestionare
 
Quote:

Originally Posted by dolb (Post 3022679)
e o porcarie si asta!
prietena mea e nascuta pe 5 noiembrie, uite cum suna:
11-M-am sarutat
5- o maimuta
Negru---pentru ca eram beat
M-am sarutat o maimuta pt ca eram beat:| nu vad nici un sens in topicul asta si mai e inca unu la fel.

aprob ...nu prea au logica ...:???:

sandrin 28-01-10 02:29

Re: Chestionare
 
m-am sarutat prof de fizica pentru ca nu ma pot controla :oops: :lol:

Babutz 28-01-10 08:09

Re: Chestionare
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 3022975)
aprob ...nu prea au logica ...:???:

pai atunci sa se stearga ;)
aniway...multe nu au sens ;)

Darius DMS 28-01-10 08:20

Re: Ce propozitie va iasa!
 
M-a(m-au) stropit manelisti(i) pentru acadele....:):):):):D:D:D:D:D....hai ca e super tare faza

Strainger 28-01-10 08:51

Re: Ce propozitie va iasa!
 
Am jucat barbut cu(ca) Rahatu si o sa ma arunc in cap

eMH 28-01-10 12:14

Re: Chestionare
 
Quote:

Originally Posted by dolb (Post 3022679)
e o porcarie si asta!
prietena mea e nascuta pe 5 noiembrie, uite cum suna:
11-M-am sarutat
5- o maimuta
Negru---pentru ca eram beat
M-am sarutat o maimuta pt ca eram beat:| nu vad nici un sens in topicul asta si mai e inca unu la fel.

Deci prietena ta s-a sarutat cu o maimuta pentru ca era beata. Ce e asa greu de inteles? :|

dolb 28-01-10 12:32

Re: Chestionare
 
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 3023983)
Deci prietena ta s-a sarutat cu o maimuta pentru ca era beata. Ce e asa greu de inteles? :|

daca pui de la tine, e usor de inteles! eu nu am vazut niciun "cu".
Scrie clar:
m-am sarutat o maimuta...etc.
Daca tot facem topicuri d'astea, hai macar sa luam si noi fiecare zi , si fiecare luna si sa le facem sa aiba un sens.


All times are GMT +2. The time now is 05:54.

- Copyright 2026 4Tuning