![]() |
Re: autoturisme SH
imi pare rau EVO-Jr, dar am buget limitat deocamdata la 5000 euro
|
Re: autoturisme SH
Cumpar autoturisme in stare buna sau avariate, dupa anul de fabricatie 2000. Bucuresti. Ofer pret bun. tel: 0767000188
|
Re: autoturisme SH
3 Attachment(s)
un ford mondeo 2003 1.8 i 80 sau 90 km foarte reali.
nu pot sa dau prea multe detalii pt ca e masina la un amic. 2 seturi de jante.geamuri electrice.a/c etc te ar interesa? |
Re: autoturisme SH
6 Attachment(s)
Ford Focus 2002 1.6 la 4500euro te intereseaza?
|
Re: autoturisme SH
FIat albea 2007 4200??
|
Re: autoturisme SH
Salut. Nu te intereseaza un peugeot 306 cabrio?
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...ll-option.html |
Re: autoturisme SH
|
Re: autoturisme SH
un crayslar stratus cabrio din 97 de interesaza??? claudiu_bgs sau 0765735646
|
Re: autoturisme SH
un clio din 2002 1.9dti te intereseaza?
|
Re: autoturisme SH
da-mi buzz la claudiu_bgs si vb acolo sa-mi dai si niste poze
|
Re: autoturisme SH
sunt on line acuma defapt toata noaptea
|
Re: autoturisme SH
si semnatura mea:rolleyes2
|
Re: autoturisme SH
salut; te-ar interesa? putem si negocia https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...lf-iii-cl.html
|
Re: autoturisme SH
Cumpar autoturisme inscrise Ro, dupa anul de fabricatie 1999, doar Bucuresti !!! Tel: 0767.000.188 !!!
|
Re: autoturisme SH
am un mertz a160 din 1999 avantgarde plafon panoramic, int jumate piele,4 geamuri el , etc, 2500 euro are o mica problema de aceea e pretul asta! ms cu stima.
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:29. |
- Copyright 2026 4Tuning