![]() |
Re: Tuning Pitesti S4C
Boby sa zic asa avem promis un astfel de aparat da nu iti promit nimic deocamdata...
|
Re: Tuning Pitesti S4C
Momentan nu sunt piesele cumparate....cautam o sponsorizare de la vreun magazin de piese auto deci nu e graba mare.
|
Re: Tuning Pitesti S4C
Am inteles...pastram legatura si daca e sa fie te ajut cu cea mai mare placere.
|
Re: Tuning Pitesti S4C
Quote:
|
Re: Tuning Pitesti S4C
Parguri nova, oale spate nova si arcade aripi spate...desigur...tot de nova. Aripile fata si capota au fost "subtilizate" de pe nova lui chiti. Plm...ma ia durerea de cap cand ma uit la masina aia....plsu ca vad ca face figuri motorul.....ii place cu apa in ulei ;)
Ca o veste buna....inclusiv cutia de pe nova alba a ajuns la noi...numai ca prostu` nu vrea sa o montam...e muuult mai scurta :P |
Re: Tuning Pitesti S4C
Quote:
plus ca nu stiu in ce masura puteam sa te ajut cu acele piese... off topic: poate ca nu e locul potrivit, dar caut o masina in care sa ma implic intr-o oarecare masura. nu am destul timp si nici nervii potriviti sa incep singur si de la 0... daca stiti pe cineva... multumesc. |
Re: Tuning Pitesti S4C
Andrei hai sa ne auzim la un telefon si sa stabilim o intalnire si vedem ce idei ai tu si combinate cu ale mele si colegului meu poate cadem la un comun acord si facem ceva frumos,mai ales ca pe noi ne bate gandul sa achizitionam inka o batranica:-),fiatu 850 ca ani e mic copil,ceva mai vechi:D...sau vedem ce zici si tu
|
Re: Tuning Pitesti S4C
Quote:
Cu nova e altceva....mi-e dor rau de un macadam cu ea mai ales ca pe 29 face Iancu la Bradu un rallycross....sper sa ma lase sa ma dau ca data trecuta m-a batut ca nu aveam cauciucuri....iar in finala am ramas fara benzina :)) |
Re: Tuning Pitesti S4C
Quote:
ca tot suntem pe topicul oamenilor... S4C strange bani de benzina iar eu iti fac rost de cauciucuri de macadam. ce parere aveti? |
Re: Tuning Pitesti S4C
E ok...benzina mai mult de 20 de l nu are cum sa consume......jepata a devenit gurmanda...data trecuta am bagat 10 si nu au ajuns. cauciucuri e de preferat pe 13...14 sunt maricele iar scrisurile le pun sponsorii unde vor ;). Desigur ca sustinatorii financiari vor benefiacia de "plimbari" . Tu te duci cu renado ca esti mai greu...iar cu mine merge adi :))
|
Re: Tuning Pitesti S4C
Mai puneti si voi poze cu proiectul FIAT...ce mai e cu el...in ce stadiu mai sunteti?
|
Re: Tuning Pitesti S4C
Scuze baieti ca nu am mai zis nimic dar am fost plecat putin din oras...din punctul meu de vedere e bine cum zice si andrei,eu unul(S4C) ne implicam...cel mai bine zic eu intro zi sa ne intalnim cu totii,stam de vorba fata in fata si vedem la ce decizie ajungem.....In legatura cu Fiatul nu va pot spune decat ca se afla in stadiul in care sia facut aparitia la Romexpo,la masina nu sa mai umblat deloc,am decis impreuna cu prietenul meu cu care sunt implicat in acest proiect sal prezentam in stadiul in care este la Pitesti in caz ca se va organiza ceva de catre baietii de la Fullspeed si dupa Fiatul va intra din nou in garaj si va fi luat de la zero sa zicem asa,va fi desfacut complet pana la ultimul surub,revopsit si plus un interior surpriza
|
Re: Tuning Pitesti S4C
4 Attachment(s)
Ceva de astazi....pleoapa luneta Ford Mondeo(vopsita provizoriu cu spray-ul)+poza cu portbagajul de logan faza 2 vopsit
|
Re: Tuning Pitesti S4C
frumos....bravo baieti!!!bafta pe viitor si spor la munca si la cat mai multe lucrari..:)
|
Re: Tuning Pitesti S4C
Faceți și reparații tapiserie?
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:47. |
- Copyright 2026 4Tuning