Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Audi S3 2.0T vs. ...? (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/163313-audi-s3-2-0t-vs.html)

Hooya1985 04-04-10 10:34

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
Quote:

Originally Posted by TOBA^ (Post 3245582)
eu vb despre masina care ii este dedicat acest topic!!!Audi S 3

:)
Daca iti rezolvi problema la masina ne dam doar am o revansa de luat nu ? :)

Hooya1985 04-04-10 10:36

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
Quote:

Originally Posted by dragusu (Post 3245492)
ok..niste detalii despre viitoarea masina?macar caii stock..

Masina va avea ori 280 ori 304 stock
Iar la tulcea sper sa am soft,evac si admisie...
Daca vrei ne putem intalni pana atunci sa ne alergam cu audi ... ;)

tase_astra 06-04-10 08:37

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
Te dai pe japoneze?

lascarica 06-04-10 12:05

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
Probabil https://forum.4tuning.ro/customavatars/avatar12855_1.gif .Eu ma gandesc la un mk4-7 4g63t...toate trei diff au mai mult sau mai putin blocabile.. Pt linii ,eu as opta pt mk6 sau mk5 ..versiune rs ....
Scuze pt interventie...

Eddie C. 06-04-10 23:23

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
Eu sincer m-as duce mai spre europa si spre o natie care ne-a dat un mare dictator si 2 razboaie....:rolleyes2:lol:

Hooya1985 09-04-10 03:01

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
Quote:

Originally Posted by tase_astra (Post 3250710)
Te dai pe japoneze?

Quote:

Originally Posted by lascarica (Post 3251309)
Probabil https://forum.4tuning.ro/customavatars/avatar12855_1.gif .Eu ma gandesc la un mk4-7 4g63t...toate trei diff au mai mult sau mai putin blocabile.. Pt linii ,eu as opta pt mk6 sau mk5 ..versiune rs ....
Scuze pt interventie...

sincer ma gandesc la un Mitshubishi evo 9 mR sau un subaru sti
si ar fi si o ultima varianta Bmw 135 .... :)

Hooya1985 09-04-10 17:49

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
De ieri masina mai are doar admisie si evacuare :(


All times are GMT +2. The time now is 10:39.

- Copyright 2026 4Tuning