![]() |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
nu-mi dau seama dupa poze dar cred ca va trebui sa stea cineva la volan si...de-asta intrebam de suspensii :P
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
daca sta cineva la volan itzi vei da seama ce suspensie are??sau cum?? k nu am intzeles legatura intre suspensii shi cineva la volan :D?
suspensia pe fatza va fi reglabila cred, iar pe spate vom vedea |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
AutoTop se refera la faptul ca dupa ce se urca oamenii in masina si pui banchetele si alea...tu iti dai seama ce se lasa masina? si rupe tot ce ai construit
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
aaa, asta vom vedea...ce e construit nu are cum sa se rupa pt k e beeeton, mai ales spatele.
suspensia oricum va fi intarita si nu shtiu cat de mult se va lasa dupa ce se urca 2 oameni... |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
ma intrebam daca atzi si umflat aripile ca din poza se vad doar coame...nu e o critica...
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
la ce ora este maine cursa?
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
is unflate.. e coborata masina... uita-te pe 1 post de pe pagina 1 si vezi masina inainte..
P.S.: bine ca ai spus ca nu e critica.. ca faceam urat :)) |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
era interesant daca reuseai sa pui rotzile alealalte pe spate, numa cred ca depasea in latzime dimensiunea carabushlui ...
ai gasit perechea pentru fatza la ele? |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
Quote:
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
teckno.. surpriz.. nu ai rabadare?
:)) |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
alex...nu stiu sigur de o sa incap inauntru dar ma chircesc si tot ma bag...vreau musai sa dau o tura cand e gata
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
smoke...mai baga poze cu masina sa vedem ce ai mai facut.....sau pui cand ii gata ca sa ramanem cu gura cascata
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
o sa vina shi pozele, rabdare numa sa avetzi :D
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
lol.. arde rau ? :)) o sa pun maine de cumpar baterii la camera.. desi as lasa ca am de gand sa o duc la 4tuning show in oradea
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
3 Attachment(s)
primele imagini la botul masinii..precizez nefinisate!!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:33. |
- Copyright 2026 4Tuning