Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Vanzari Cumparari Machete (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete.html)
-   -   Aduc machete de pe Ebay si Amazon. (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete/161525-aduc-machete-ebay-amazon.html)

steaua23 18-02-10 14:36

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
asta cat face cu transport pana la Bucuresti ? http://cgi.ebay.co.uk/FORD-EXPEDITIO...item5639131295

Decodat 18-02-10 14:41

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
In jur de 45 de Lire cu totul. Trebuie sa-l intreb exact cat vrea pe transport.

steaua23 18-02-10 14:47

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Aha ... pai m-ar interesa. Poate iese sub 200 ron cu totul ...

Decodat 23-02-10 09:29

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
steaua23 - nu mi-a raspuns nici astazi la mes.

steaua23 23-02-10 09:46

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
No problem. Lasa ca ne auzim de o comanda cu alta ocazie.

Decodat 26-02-10 11:01

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
UP...

cristhian 26-02-10 21:44

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Salut,
Ai putea sa-mi cauti un Ferrari 308 GTS Kyosho 1/18 rosu si sa-mi spui si cat m-ar costa cu totul?
Mersi,
Cristi

Decodat 03-03-10 10:29

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
1 Attachment(s)
Ferrari decat pe galben la 500 lei acasa la tine, sau rosu de la HotWeels.

cristhian 04-03-10 20:43

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Il luam daca era rosu. Si cel de la HW la ce pret si daca este Elitte sau nu?
Mersi

cristhian 05-03-10 20:35

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
M-as multumi si cu un 308 GTB sau 328 GTB Kyosho (de fapt ambele, dar numai una pe luna), dar rosii, daca ai gasi...
Astept un semn.
Mersi,
Cristi

Decodat 07-03-10 13:00

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Quote:

Originally Posted by cristhian (Post 3147619)
Il luam daca era rosu. Si cel de la HW la ce pret si daca este Elitte sau nu?
Mersi

HW elite tot in jur la 500 l-am gasit.

cristhian 07-03-10 14:46

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Nu, 500 pe HW nu dau, pe Kyosho da. Raman valabile celelalte daca le gasesti - 308 GTB sau 328 GTB Kyosho.
Mersi

Alex110 07-03-10 15:39

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Salut,ai putea sami spui cam cat ajunge cu totul macheta aceasta?http://cgi.ebay.com/BBR-1-18-ENZO-FE...item19ba77132a
Multumesc,
Alex

Decodat 07-03-10 16:42

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
460 $ la tine acasa.

GAHU 08-03-10 00:51

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
http://cgi.ebay.co.uk/FUJIMI-1-24-Fe...item35a7731e80
Un pret total pt asta te rog


All times are GMT +2. The time now is 23:23.

- Copyright 2026 4Tuning