![]() |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
asta cat face cu transport pana la Bucuresti ? http://cgi.ebay.co.uk/FORD-EXPEDITIO...item5639131295
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
In jur de 45 de Lire cu totul. Trebuie sa-l intreb exact cat vrea pe transport.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Aha ... pai m-ar interesa. Poate iese sub 200 ron cu totul ...
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
steaua23 - nu mi-a raspuns nici astazi la mes.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
No problem. Lasa ca ne auzim de o comanda cu alta ocazie.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
UP...
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Salut,
Ai putea sa-mi cauti un Ferrari 308 GTS Kyosho 1/18 rosu si sa-mi spui si cat m-ar costa cu totul? Mersi, Cristi |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
1 Attachment(s)
Ferrari decat pe galben la 500 lei acasa la tine, sau rosu de la HotWeels.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Il luam daca era rosu. Si cel de la HW la ce pret si daca este Elitte sau nu?
Mersi |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
M-as multumi si cu un 308 GTB sau 328 GTB Kyosho (de fapt ambele, dar numai una pe luna), dar rosii, daca ai gasi...
Astept un semn. Mersi, Cristi |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Quote:
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Nu, 500 pe HW nu dau, pe Kyosho da. Raman valabile celelalte daca le gasesti - 308 GTB sau 328 GTB Kyosho.
Mersi |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Salut,ai putea sami spui cam cat ajunge cu totul macheta aceasta?http://cgi.ebay.com/BBR-1-18-ENZO-FE...item19ba77132a
Multumesc, Alex |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
460 $ la tine acasa.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
http://cgi.ebay.co.uk/FUJIMI-1-24-Fe...item35a7731e80
Un pret total pt asta te rog |
| All times are GMT +2. The time now is 23:23. |
- Copyright 2026 4Tuning